Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
16-Lichts Empire vergulde kroonluchter, 1820 2000
16-Lichts Empire vergulde kroonluchter, 1820

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
2x Vuurvergulde kandelaren, 1840 2001
2x Vuurvergulde kandelaren, 1840

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Duitse geldkist, 17e eeuw 2002
Duitse geldkist, 17e eeuw

Resultaat:

1.100 EUR

Staande bronzen lamp 2003
Staande bronzen lamp
Startprijs 1.250 EUR
2x Franse porseleinen lampenvoeten 2004
2x Franse porseleinen lampenvoeten
Startprijs 340 EUR
Antieke messing tantalus 2005
Antieke messing tantalus
Startprijs 225 EUR
Jugendstil bronzen lampenvoet/vaas 2006
Jugendstil bronzen lampenvoet/vaas
Startprijs 125 EUR
Antieke Franse bronzen tafellamp, 1900 2007
Antieke Franse bronzen tafellamp, 1900
Startprijs 125 EUR
Tafellamp met jongen 2008
Tafellamp met jongen
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Bronzen wierookbrander, 1900 2009
Bronzen wierookbrander, 1900

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Veluwse haard 2010
Veluwse haard

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Tegeltableau 2011
Tegeltableau

Resultaat:

100 EUR

2x Wandlamp met Beethoven 2012
2x Wandlamp met Beethoven
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke schildpad dekseldoos 2013
Antieke schildpad dekseldoos

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Schildpad theekistje, 19e eeuw 2014
Schildpad theekistje, 19e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antieke geldkist, 1650 2015
Antieke geldkist, 1650

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Hanglamp 2016
Hanglamp

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hanglamp 2017
Hanglamp

Resultaat:

120 EUR

Naaikastje met been 2018
Naaikastje met been
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Antieke huwelijk speeldoos 2019
Antieke huwelijk speeldoos

Resultaat:

200 EUR

Venetiaanse moorlamp 2020
Venetiaanse moorlamp
Startprijs 800 EUR
Beeld, Strijdwagen 2021
Beeld, Strijdwagen
Startprijs 650 EUR
Albasten schaal met bronzen figuur 2022
Albasten schaal met bronzen figuur
Startprijs 150 EUR
8-Delig Plated servies + tablet 2023
8-Delig Plated servies + tablet
Startprijs 60 EUR