Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vrijmetselaars glas met monogram 5507
Vrijmetselaars glas met monogram

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Glazen Art Deco vaas 5503
Glazen Art Deco vaas

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
16x Glaswerk 5549
16x Glaswerk

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
6x Glazen flacons 5536
6x Glazen flacons

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
9x Glazen flacons 5537
9x Glazen flacons

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote groen glazen vaas 5545
Grote groen glazen vaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Moderne glazen vogels 5525
2x Moderne glazen vogels

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
4 Delen oud/antiek kristal 5527
4 Delen oud/antiek kristal

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Moderne kunstglazen vaas 5523
Moderne kunstglazen vaas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x 19e Eeuws kristal 5526
3x 19e Eeuws kristal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kristallen beschuitbus + onderschotel 5516
Kristallen beschuitbus + onderschotel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
9x Glazen flacons 5528
9x Glazen flacons

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Modern kunstglazen object 5540
Modern kunstglazen object

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot divers antiek kristal 5514
Lot divers antiek kristal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kristallen vaas + zilv. montuur 5534
Kristallen vaas + zilv. montuur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
8x Glazen flacons 5538
8x Glazen flacons

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot antieke kristalglazen 5544
Lot antieke kristalglazen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Presse-papier (5x) 5552
Presse-papier (5x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Gesigneerde Vianne glazen vaas 5555
Gesigneerde Vianne glazen vaas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Jugendstil karaf + glazen 5547
Jugendstil karaf + glazen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Rosenthal karaf met stippen 5548
Rosenthal karaf met stippen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot glazen (29 st.) 5551
Lot glazen (29 st.)

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Boheems kristallen bokaal 5541
Boheems kristallen bokaal

Resultaat:

20 EUR