Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Hollandse porseleinkast, 1770
Startprijs 1.500 EUR

Grote Hollandse wortelnoten Barok porseleinkast met houtgestoken kroon, gebogen front en klauwpoten. Origineel beslag. Circa 1770. Ongerestaureerd. Afmeting: 246 x 220 x 50 cm. In goede staat.

Schrijfsecretaire, 1780
Startprijs 2.000 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Seize schrijfsecretaire met glas-opstand, messing lijsten en kapitellen. Circa 1780. Mooi binnenleven achter cilinder. Afmeting: 245 x 130 x 66 cm. In goede staat.

Palissander bakwaaier kabinet, 1760
Startprijs 1.500 EUR

Kleine Hollandse Barok palissander bakwaaier kabinet met messing. Circa 1760. Later beslag. Recentelijk deels gerestaureerd. Afmeting: 235 x 170 x 70 cm. In goede staat.

Hollands kabinet, 1700
Startprijs 5.500 EUR

Zeldzaam Hollandse rococo Louis Seize kabinet ca. 1700. Bloem mahonie gebombeerd met fijn snijwerk, origineel beslag, klauwpoten, guirlandes en medaillons. In zeer goede originele staat 250x190x75cm.

Hollandse notenhouten kussenkast
Startprijs 900 EUR

Hollandse notenhouten kussenkast met halve Korintische zuilen, slot en sleutels. Twee-delig. 19e Eeuw. Kleine beschadigingen. Afmeting: 183 x 133 x 56 cm. In redelijk/goede staat.

Hessische Wellenkast
Resultaat: 950 EUR

Bijzondere kleine 18e eeuwse Duitse Frankfurter/Hessische Wellenschrank. Uitneembaar. Afmeting: 183 x 170 x 75 cm. In goede staat.

Duitse vitrinekast, 1900
Resultaat: 325 EUR

Mooie Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrinekast met zes maal facet geslepen glas, spiegels en verstelbare schappen. Circa 1900. Afmeting: 190 x 55 x 137 cm. In goede staat.

Hollandse Barok-vitrinekast
Resultaat: 750 EUR

Antieke Hollandse orgelgebogen eikenhouten Barok-vitrinekast. 18e Eeuws met origineel beslag. Twee-delig, één-deurs. Afmeting: 240 x 140 x 36 cm. In goede staat.

Empire mahonie kabinet
Startprijs 1.250 EUR

Prachtige gerestaureerde mahoniehouten Empire kabinet met vergulde versieringen en capitellen. Circa 1820. Afmeting: 218 x 157 x 60 cm. In zeer goede staat.

2x oude/antieke Chinese stoelen
Resultaat: 900 EUR

Twee oude/antieke houtgestoken twee-delige Chinese stoelen met florale/vruchten decor. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 65 x 50 cm. In goede staat.

Mooie Louis Seize-stijl penantkast
Startprijs 400 EUR

Mooie kwaliteit Louis Seize-stijl penantkast met intarsia en chinoiserie plaquettes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 93 x 40 cm. In zeer goede staat!

Secretaire met intarsia, 18e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

Kleine 18e eeuwse Hollandse Louis Seize secretaire van notenhout met florale intarsia. Stuk rugwand mist, verder in goede staat. Afmeting: 144 x 45 x 73 cm.

3x Olifanten tafel
Resultaat: 400 EUR

Drie prachtige Oosterse houtgestoken Indische olifanten-tafels met ivoren tanden. 20e Eeuw. Afmeting: 34 - 70 cm. In goede staat.

Barok commode, 1780
Startprijs 1.500 EUR

Duitse notenhouten Barok commode met bandintarsia en hart ingelegd in blad. Circa 1780. Origineel beslag en poten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handballen gepolitoerd. Afmeting:...

Biedermeier opzet secretaire
Startprijs 2.700 EUR

Duitse vroeg Biedermeier mahoniehout belijmde klassisisme secretaire met opzet met hoedenvak, lades etc. Met intarsia. Circa 1820. Hamburg? Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak gepolito...

Antieke teakhoutenkast, 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Hollandse koloniale teakhouten panelenkast met origineel slot en patina. Afmeting: 174 x 156 x 65 cm. In goede staat.

Renaissance kast
Resultaat: 1.100 EUR

Hollandse 17e Eeuwse eikenhouten Renaissance kast met drie lades, drie deuren en zes kleinere lades achter de kleine middelste deur. Afmeting: 112 x 140 x 51 cm. In goede originele staat.

Empire secretaire, 1820
Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Empire secretaire. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 157 x 49 x 106 cm. In goede staat.

Empire trumeau, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire trumeau met spiegel en wit-grijs marmeren blad. Afmeting: 91 x 45 x 84 cm. In goede staat.

Zwitserse Zumsteg eethoek
Startprijs 400 EUR

Moderne Zwitserse Zumsteg eethoek van kersenhout met aluminium. Design Onda, 80er-jaren. Afmeting: 74 x 100 cm ø en 84 x 49 x 47 cm. In goede staat.

Wortelnoten schrijfsecretaire
Startprijs 400 EUR

Hollandse wortelnoten Willem III schrijfsecretaire met rol-cylinder en uitschuifbaar blad. Lades achter deuren bij opstand. Vogeloog ahorn fineer in lades binnenleven. Circa 1870. Afmeting: 208 x 100 ...

Trumeau, Mahonie
Startprijs 350 EUR

Grote antieke mahoniehouten trumea met spiegel en wit marmeren blad. Met gebogen front. Afmeting: 98 x 100 x 43 cm. In goede staat.

Louis Seize penantkast, 1800
Startprijs 350 EUR

Mahoniehouten Louis Seize penantkast met intarsia. Circa 1800. Origineel beslag, medaillons, schellak. Slot vervangen. Afmeting: 84 x 85 x 40 cm. Verder in goede staat.

Kleine Barok damessecretaire
Startprijs 2.400 EUR

Zeldzame kleine 18e eeuwse Duitse notenhouten belijnde dames Barok secretaire. Noten, wortelnoten bandintarsia. Circa 1760. Origineel beslag + sloten. Gebogen front. Recentelijk professioneel gerestau...