Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Orgelgebogen wortelnoten kabinet 4024
Orgelgebogen wortelnoten kabinet

Resultaat:

2.200 EUR

Kleine Barok damessecretaire 4023
Kleine Barok damessecretaire
Startprijs 2.400 EUR
Louis Seize penantkast, 1800 4022
Louis Seize penantkast, 1800
Startprijs 350 EUR
Trumeau, Mahonie 4021
Trumeau, Mahonie
Startprijs 350 EUR
Wortelnoten schrijfsecretaire 4020
Wortelnoten schrijfsecretaire
Startprijs 400 EUR
Zwitserse Zumsteg eethoek 4019
Zwitserse Zumsteg eethoek
Startprijs 400 EUR
Empire trumeau, 19e eeuw 4018
Empire trumeau, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Empire secretaire, 1820 4017
Empire secretaire, 1820

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Renaissance kast 4016
Renaissance kast

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Antieke teakhoutenkast, 18e eeuw 4015
Antieke teakhoutenkast, 18e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Biedermeier opzet secretaire 4014
Biedermeier opzet secretaire
Startprijs 2.700 EUR
Barok commode, 1780 4013
Barok commode, 1780
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
3x Olifanten tafel 4012
3x Olifanten tafel

Resultaat:

400 EUR

Secretaire met intarsia, 18e eeuw 4011
Secretaire met intarsia, 18e eeuw
Startprijs 1.000 EUR
Mooie Louis Seize-stijl penantkast 4010
Mooie Louis Seize-stijl penantkast
Startprijs 400 EUR
Verkocht
2x oude/antieke Chinese stoelen 4009
2x oude/antieke Chinese stoelen

Resultaat:

900 EUR

Empire mahonie kabinet 4008
Empire mahonie kabinet
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Hollandse Barok-vitrinekast 4007
Hollandse Barok-vitrinekast

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Duitse vitrinekast, 1900 4006
Duitse vitrinekast, 1900

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Hessische Wellenkast 4005
Hessische Wellenkast

Resultaat:

950 EUR

Hollandse notenhouten kussenkast 4004
Hollandse notenhouten kussenkast
Startprijs 900 EUR
Hollands kabinet, 1700 4003
Hollands kabinet, 1700
Startprijs 5.500 EUR
Palissander bakwaaier kabinet, 1760 4002
Palissander bakwaaier kabinet, 1760
Startprijs 1.500 EUR
Schrijfsecretaire, 1780 4001
Schrijfsecretaire, 1780
Startprijs 2.000 EUR