Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Orgelgebogen wortelnoten kabinet
Resultaat: 2.200 EUR

Prachtig Hollands wortelnoten orgelgebogen Barok, Louis Quinze kabinet. Circa 1760. Oudere restauratie. Afmeting: 235 x 175 x 65 cm. In goede staat.

Barok commode
Resultaat: 1.600 EUR

Prachtige Duitse dubbelgebogen notenhouten Barok secretaire met diverse houtsoorten belijmd en intarsia, ook op blad. Circa 1770. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. C...

Kapitale eikenhouten beeldenkast
Resultaat: 1.350 EUR

Kapitale antieke 19e eeuwse eikenhouten Neo-Renaissance, Italiaanse stijl beeldenkast. Credenza met vol plastische houtgestoken figuren, putti's, cherubijnkoppen, vrouwen figuren en druivenranken met ...

Renaissance kast
Resultaat: 1.100 EUR

Hollandse 17e Eeuwse eikenhouten Renaissance kast met drie lades, drie deuren en zes kleinere lades achter de kleine middelste deur. Afmeting: 112 x 140 x 51 cm. In goede originele staat.

Hessische Wellenkast
Resultaat: 950 EUR

Bijzondere kleine 18e eeuwse Duitse Frankfurter/Hessische Wellenschrank. Uitneembaar. Afmeting: 183 x 170 x 75 cm. In goede staat.

2x oude/antieke Chinese stoelen
Resultaat: 900 EUR

Twee oude/antieke houtgestoken twee-delige Chinese stoelen met florale/vruchten decor. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 65 x 50 cm. In goede staat.

Hollandse Barok-vitrinekast
Resultaat: 750 EUR

Antieke Hollandse orgelgebogen eikenhouten Barok-vitrinekast. 18e Eeuws met origineel beslag. Twee-delig, één-deurs. Afmeting: 240 x 140 x 36 cm. In goede staat.

Duitse buffetkast, 1880
Resultaat: 550 EUR

Duitse antieke notenhouten Gründerzeit buffet met volle Korintische zuilen en ranken. Circa 1880. Afmeting: 151 x 70 x 225 cm. In goede staat.

Eikenhouten Barok vitrinekast
Resultaat: 525 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok vitrine opzetkast. Met zijkant deurtjes naast de lades. Klein model. Bronzen beslag. Afmeting: 198 x 110 x 56 cm. In goede staat.

Noten bureau met stoel, 1890
Resultaat: 500 EUR

Groot antiek notenhouten schrijfbureau met pronkstoel. Historisme, met ranken, fenixen, klauwpoten. Twee deuren, één lade. Circa 1890. Afmeting: 79 x 168 x 84 cm en 117 x 86 x 67 cm. In goede staat.

Antieke teakhoutenkast, 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Hollandse koloniale teakhouten panelenkast met origineel slot en patina. Afmeting: 174 x 156 x 65 cm. In goede staat.

Antieke Duitse kist, 1800
Resultaat: 500 EUR

Grote antieke Zuid-Duitse beschilderde kist. Circa 1800. Zuid-Tirol, vermoedelijk Gadertal. Afmeting: 73 x 66 x 146 cm. In goede staat.

Kersen Biedermeier bureau
Resultaat: 450 EUR

Duitse kersenhouten Biedermeier schrijfbureau. Front met één lade en twee deuren één kant met lades achter de deur. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 160 x 70 x...

Franse glasvitrine, 1880
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten Rococo-stijl glasvitrine met opklapbare schappen en koningsblauwe velours. Circa 1880. Afmeting: 195 x 48 x 85 cm. In zeer goede staat.

Eiken boekenkastje
Resultaat: 425 EUR

Utrechtse eikenhouten Neo Renaissance boekenkast met toogpanelen en leeuwenkoppen en ranken. Afmeting: 160 x 127 x 36 cm. In goede staat.

3-Zits Chesterfield bank
Resultaat: 425 EUR

Drie-zits groen lederen Springvale Leather Chesterfield bankstel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 87 x 70 cm. In goede staat.

Eiken buffetkast
Resultaat: 425 EUR

Antieke Duitse eikenhouten historisme buffetkast met veel snijwerk en messing beslag. Circa 1880. Afmeting: 140 x 69 x 230 cm. In goede staat.

Antiek Duits tinbuffet, 1800
Resultaat: 420 EUR

Antiek Duits eikenhouten tinbuffet 'Tellerregalschrank' met tin. Twee-delig. Circa 1800. Barok met tin. Met origineel beslag, sloten vervangen. Afmeting: 197 x 177 x 56 cm. In goede staat.

3x Olifanten tafel
Resultaat: 400 EUR

Drie prachtige Oosterse houtgestoken Indische olifanten-tafels met ivoren tanden. 20e Eeuw. Afmeting: 34 - 70 cm. In goede staat.

Eiken Duitse kast, 1800
Resultaat: 400 EUR

Prachtige gerestaureerde Duitse eikenhouten kast met Bastion panelen. Circa 1800. Uitneembaar, voorzien van schappen (eiken) en lades. Afmeting: 202 x 64 x 188 cm. In zeer goede staat.

Jugendstil spiegel
Resultaat: 400 EUR

Antieke vergulde Art Nouveau spiegel. Circa 1900. Afmeting: 102 x 60 cm. In goede staat.

2-Zits Chesterfield bank
Resultaat: 375 EUR

Twee-zits groen lederen Springvale Leather Chesterfield bankstel. Afmeting: 150 x 87 x 70 cm. In goede staat.

Oude ridderstoel
Resultaat: 375 EUR

Oude houtgestoken ridderstoel met Renaissance petit point stoffering. Afmeting: 110 x 60 x 50 cm. In goede staat.

Oude ridderstoel
Resultaat: 375 EUR

Oude houtgestoken ridderstoel met Renaissance petit point stoffering. Afmeting: 110 x 60 x 50 cm. In goede staat.