37. Juliveiling 2018

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

Buikladenkastje
Resultaat: 50 EUR

Oud Hollands wortelnoten Barok-stijl commode met bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 90 x 48 cm. In goede staat.

Tafeltje met tegels, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Oud Hollands eikenhouten tafeltje met twaalf Hollandse 18e eeuwse vaastegels. Beschadigingen. Afmeting: 45 x 54 x 41 cm. In redelijke staat.

Bijzettafeltje met messing
Resultaat: 40 EUR

Antieke Louis Philippe armleunstoel, 1870
Resultaat: 40 EUR

Vergulde houten kruk
Resultaat: 40 EUR

Vergulde houten kruk, naar antiek voorbeeld met aparte stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 35 x 35 cm. In goede staat.

Barok hangvitrine
Resultaat: 40 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 55 x 20 cm. In goede staat.

Antieke eiken kapstok, 1920
Resultaat: 35 EUR

Antieke eikenhouten gestoken kapstok met vissen. Circa 1920. Afmeting: 15 x 99 x 28 cm. In goede staat.

Messing theetafel
Resultaat: 30 EUR

Oude messing theetafel met twee etages van glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 54 x 37 cm. In goede staat.

Thonet tafel
Resultaat: 30 EUR

Antieke thonet picknicktafel. Opklapbaar. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 75 x 75 cm. In goede staat.

Eikenhouten kistje
Resultaat: 30 EUR

Hollands eikenhouten kerfsnede dekenkistje. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 79 x 44 cm. In goede staat.

Voltaire, (mahonie), ca. 1860.
Resultaat: 25 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met creme velours stoffering. Afmeting: 120 x 80 x 70 cm. In goede staat.

Spiegel met kroon, ca. 1880
Resultaat: 20 EUR