Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Italiaanse stoelen
Resultaat: 100 EUR

Een set van vier Italiaanse houtgestoken stoelen met goede velours stoffering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 109 x 59 x 53 cm. In goede staat.

Antiek Art Nouveau buffet 1925
Resultaat: 100 EUR

Antiek Frans eikenhout Art Nouveau buffet met spiegel. Circa 1925. Afmeting: 185 x 134 x 50 cm. In goede staat.

Antiek eiken rolbureau, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antiek eikenhouten rolbureau met vier lades, taps toelopende poten en leuk binnenleven. Circa 1900. Afmeting: 123 x 170 x 110 cm. In goede staat.

Engelse voltaire met groen leder
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse 19e eeuwse mahoniehouten voltaire met groen lederen bekleding. Patina! Afmeting: 105 x 71 x 75 cm. In goede staat.

Antieke eikenhouten buffetkast, 1880
Resultaat: 100 EUR

Antieke eikenhouten Neo Renaissance buffetkast met volle zuilen en noga blok paneel. Circa 1880. Afmeting: 62 x 137 x 233 cm. In goede staat.

Jugendstil buffet
Resultaat: 100 EUR

Hollandse eikenhouten Jugendstil keukenbuffet met snijwerk, origineel geslepen glas en beslag. Afmeting:197 x 136 x 56 cm. In zeer goede staat.

Eiken chiffoniere
Resultaat: 100 EUR

Hollandse eikenhouten chiffoniere, Empire, met zes lades en origineel beslag. Krimpnaden zijkanten. Afmeting: 158 x 100 x 45 cm. In goede staat.

Mechelse eiken eethoek, 1880
Resultaat: 100 EUR

Antieke eikenhouten Mechelse eethoek met vijf stoelen. Goed vlechtwerk. Met leeuwenkoppen en koperen ringen. Circa 1880. Afmeting: 80 x 126 x 97 cm en 116 x 41 x 50 cm. In goede staat.

Empire naaitafel
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame mahoniehouten Empire naaitafel met twee lades, klepdeksel, volle zuilen en messing capitellen. Blad iets verbogen. Afmeting: 75 x 52 x 38 cm. In goede staat.

Mahonie secretaire, ca. 1820
Resultaat: 100 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire secretaire. Circa 1820. Niet afgemaakte restauratie. Afmeting: 157 x 113 x 53 cm. In redelijke staat.

Franse speeltafel (noten)
Resultaat: 95 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten speeltafel met snijwerk + blauwe stoffering. Circa 1880. Afmeting: 72 x 89 x 45 cm + 72 x. 89 x 90 cm. In goede staat.

Vitrinekast, noten
Resultaat: 90 EUR

Oude/antieke notenhouten vitrinekast met geslepen glas. Twee-delig. Circa 1930. Afmeting: 184 x 140 x 44 cm. In goede staat.

Engels bibliotheektrapje
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuws Engels mahoniehouten bibliotheek opstap trapje. Uitschuifbaar. Afmeting: 52 x 64 x 46 cm. In goede staat.

Eiken kinder Barok commode, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Kleine Hollandse 19e eeuwse eiken kinder Barok commode met messing beslag en klauwpoten. Afmeting: 55 x 35 x 62 cm. In goede staat.

Antieke Korintische zuil, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antiek origineel beschilderde Korintische houtgestoken zuil. Circa 1900. Afmeting: 81 x 32 x 32 cm. In goede staat.

Antiek eiken theetafel, 1920
Resultaat: 90 EUR

Antiek eikenhouten theetafel met rondom te openen geslepen glazen deuren. Circa 1920. Afmeting: 79 x 57 x 77 cm. In goede staat.

Antiek rolluik archief kastje, 1920
Resultaat: 90 EUR

Antiek eikenhouten rolluik archiefkastje. Circa 1920. Afmeting: 115 x 37 x 44 cm. In goede staat.

2x Antieke armleunstoelen, 1920
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke eikenhouten armleunstoelen met bruin lederen zittingen. Circa 1920. Afmeting: 76 x 53 x 57 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 85 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl dubbelgebogen secretaire met mooi binnenleven. Fineerschade zijkant. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 104 x 90 x 50 cm. In redelijke staat.

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 80 EUR

Oude wortelnoten theetafel met lade. 20e Eeuw. Afmeting: 72 x 83 x 51 cm. In goede staat.

Engelse poudreuse+tabouret
Resultaat: 80 EUR

Engelse mahoniehouten poudreuse + tabouret, met lades en opklapbare spiegel. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 72 x 130 x 45 cm en 42 x 50 x 38 cm. In goede staat.

Willem III bijzettafeltje
Resultaat: 80 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe, Willem III bijzettafel op vier-spant poot met florale intarsia in het blad. Afmeting: 77 x 80 x 53 cm. In goede staat.

Eiken theekastje
Resultaat: 80 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil één-deurs vitrinekast met facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 140 x 68 x 30 cm. In goede staat.

Lederen fauteuil
Resultaat: 80 EUR

Grote lederen armleunstoel. Eind 20e eeuw. Afmeting: 103 x 80 x 86 cm. In goede staat.

Engelse Windsor stoel, 1900
Resultaat: 75 EUR

Antieke Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel. Circa 1900. Afmeting: 115 x 55 x 62 cm. In goede staat.

2x Kapstok, 1900
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Hollandse eikenhouten wandkapstokken in Renaissance-stijl. Circa 1900. Afmeting: 100 -120 cm. In goede staat.

Gietijzeren tafeltje
Resultaat: 70 EUR

Oude opengewerkte gietijzeren tuintafel met ranken decor. Afmeting: 63 x 64 cm ø. In goede staat.

Engels bidet met po
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuws Engels mahoniehouten bidet met po, keramiek. Afmeting: 46 x 44 x 45 cm. In goede staat.

Engelse gondel hocker
Resultaat: 70 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten gondel hocker. Circa 1900. Afmeting: 57 x 56 x 38 cm. In goede staat.

Engelse penantkast, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Engelse esdoornhouten penantkast met opstand en koper hekwerk. Met origineel beslag. Afmeting: 124 x 107 x 45 cm. In goede originele staat.

Antieke Franse spiegel
Resultaat: 65 EUR

Antieke Franse notenhouten spiegel met brons. Circa 1900. Afmeting: 65 x 117 x 5 cm. In goede staat.

Mechelse vitrinekast
Resultaat: 60 EUR

Antieke Mechelse eikenhouten vitrine opzetkast met glas-in-lood en diverse snijwerk versieringen, onder andere cherubijnkoppen, ranken, leeuwenkoppen, bustes, bloemen. Circa 1880. Enkele beschadiginge...

Antieke bijzettafel, berkenhout
Resultaat: 60 EUR

Antieke houtgestoken berkenhouten bijzettafel met vrouwenbuste. Circa 1900. Afmeting: 70 x 54 cm. In goede staat.

Franse-stijl bijzettafel
Resultaat: 60 EUR

Franse-stijl rozenhouten bijzettafel met florale intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 44 x 32 cm. In goede staat.

Barok-stijl wortelnoten hangvitrine
Resultaat: 60 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x 58 x 18 cm. In goede staat.

Bijzettafel met natuursteen
Resultaat: 60 EUR

Antiek kersenhouten nier-vormig etage tafeltje met natuurstenen blad en messing omranding. Circa 1900. Afmeting: 63 x 45 x 28 cm. In goede staat.

2x Goudkleurige spiegel+facet geslepen glas
Resultaat: 60 EUR

Twee goudkleurige houten spiegels met facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 86 cm + 75 x 105 cm. In goede staat.

Hangkastje met snijwerk
Resultaat: 60 EUR

Jugendstil kerfsnede hangkastje met twee lades. Circa 1910. Afmeting: 73 x 44 x 28 cm. In zeer goede staat.

Spiegel, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: 120 x 53 cm. In goede staat.

Antieke kapstok, 1890
Resultaat: 55 EUR

Hollandse antieke eikenhouten gestoken wandkapstok. Circa 1890. Afmeting: 52 x 117 x 11 cm. In goede staat.

Empire commode
Resultaat: 55 EUR

Eiken fineer Empire-stijl vier-laden commode met messing beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 41 x 80 cm. In goede staat.

Engelse mahoniehouten klaptafel op messing wielen
Resultaat: 55 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klaptafel op messing wielen. Eén kras. Afmeting: 74 x 91 x 100 cm. en 74 x 91 x 50 cm. In goede staat.

Antieke kapstok, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten Renaissance-stijl kapstok met leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 12 x 105 x 25 cm. In goede staat.

Spiegel, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten lijst met spiegel. Afmeting: 56 x 44 cm. In goede staat.

2x Voetenbankjes met leder
Resultaat: 50 EUR

Twee eikenhouten voetenbanken met bruin leder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 56 x 38 cm. In goede staat.

Goudkleurige spiegel, Barokstijl
Resultaat: 50 EUR

Houten goudkleurige facet geslepen Barok-stijl spiegel met kroon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x 60 cm. In goede staat.

Eikenhouten po-kastje
Resultaat: 50 EUR

Antiek eikenhouten pottenkastje met lade en jalouziedeurtjes. Circa 1900. Afmeting: 68 x 60 x 40 cm. In goede staat.

Wortelnoten Louis Philippe tafel
Resultaat: 50 EUR

Duitse antieke wortelnoten Louis Philippe tafel op vier-spantpoot. Afmeting: 76 x 119 x 90 cm. In goede staat.

Buikladenkastje
Resultaat: 50 EUR

Oud Hollands wortelnoten Barok-stijl commode met bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 90 x 48 cm. In goede staat.

Tafeltje met tegels, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Oud Hollands eikenhouten tafeltje met twaalf Hollandse 18e eeuwse vaastegels. Beschadigingen. Afmeting: 45 x 54 x 41 cm. In redelijke staat.

Bijzettafeltje met messing
Resultaat: 40 EUR

Antieke mahoniehouten belijmde bijzettafel met etage en koperen omrandingen. Circa 1880. Lichte fineerschade. Afmeting: 60 x 40 cm ø. In redelijke staat.

Antieke Louis Philippe armleunstoel, 1870
Resultaat: 40 EUR

Antieke notenhouten armleunstoel. Circa 1870. Louis Philippe. Met goede velours stoffering. Afmeting: 115 x 79 x 70 cm. In goede staat.

Vergulde houten kruk
Resultaat: 40 EUR

Vergulde houten kruk, naar antiek voorbeeld met aparte stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 35 x 35 cm. In goede staat.

Barok hangvitrine
Resultaat: 40 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 55 x 20 cm. In goede staat.

Antieke eiken kapstok, 1920
Resultaat: 35 EUR

Antieke eikenhouten gestoken kapstok met vissen. Circa 1920. Afmeting: 15 x 99 x 28 cm. In goede staat.

Messing theetafel
Resultaat: 30 EUR

Oude messing theetafel met twee etages van glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 54 x 37 cm. In goede staat.

Thonet tafel
Resultaat: 30 EUR

Antieke thonet picknicktafel. Opklapbaar. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 75 x 75 cm. In goede staat.

Eikenhouten kistje
Resultaat: 30 EUR

Hollands eikenhouten kerfsnede dekenkistje. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 79 x 44 cm. In goede staat.

Voltaire, (mahonie), ca. 1860.
Resultaat: 25 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met creme velours stoffering. Afmeting: 120 x 80 x 70 cm. In goede staat.

Spiegel met kroon, ca. 1880
Resultaat: 20 EUR

Antieke Franse eikenhouten Henry Deux spiegel met kroon en tollen. Circa 1880. Afmeting: 122 x 90 x 7 cm. In goede staat.