Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Orgelgebogen wortelnoten kabinet 4024
Orgelgebogen wortelnoten kabinet

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Barok commode 4056
Barok commode

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Kapitale eikenhouten beeldenkast 4085
Kapitale eikenhouten beeldenkast

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
Renaissance kast 4016
Renaissance kast

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Hessische Wellenkast 4005
Hessische Wellenkast

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
2x oude/antieke Chinese stoelen 4009
2x oude/antieke Chinese stoelen

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Hollandse Barok-vitrinekast 4007
Hollandse Barok-vitrinekast

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Duitse buffetkast, 1880 4038
Duitse buffetkast, 1880

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Eikenhouten Barok vitrinekast 4228
Eikenhouten Barok vitrinekast

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Antieke teakhoutenkast, 18e eeuw 4015
Antieke teakhoutenkast, 18e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Noten bureau met stoel, 1890 4045
Noten bureau met stoel, 1890

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Duitse kist, 1800 4121
Antieke Duitse kist, 1800

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse glasvitrine, 1880 4028
Franse glasvitrine, 1880

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Kersen Biedermeier bureau 4236
Kersen Biedermeier bureau

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
3-Zits Chesterfield bank 4036
3-Zits Chesterfield bank

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Eiken boekenkastje 4079
Eiken boekenkastje

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Eiken buffetkast 4133
Eiken buffetkast

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antiek Duits tinbuffet, 1800 4026
Antiek Duits tinbuffet, 1800

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
3x Olifanten tafel 4012
3x Olifanten tafel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Jugendstil spiegel 4034
Jugendstil spiegel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Eiken Duitse kast, 1800 4040
Eiken Duitse kast, 1800

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2-Zits Chesterfield bank 4037
2-Zits Chesterfield bank

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Oude ridderstoel 4119
Oude ridderstoel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Oude ridderstoel 4120
Oude ridderstoel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Empire secretaire, 1820 4017
Empire secretaire, 1820

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x Historisme armleunstoelen, 1880 4044
2x Historisme armleunstoelen, 1880

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Franse Barok-stijl commode 4049
Franse Barok-stijl commode

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese kast met lades 4227
Chinese kast met lades

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Empire secretaire 4250
Empire secretaire

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Duitse vitrinekast, 1900 4006
Duitse vitrinekast, 1900

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Engelse bakkersstoel 4043
Engelse bakkersstoel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
4x Philippe Starck design stoelen 4050
4x Philippe Starck design stoelen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Notenhouten secretaire 4054
Notenhouten secretaire

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chiffoniere, Mahonie 4064
Chiffoniere, Mahonie

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Biedermeier penantkastje 4159
Biedermeier penantkastje

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twenste dekenkist, 18e eeuw 4194
Twenste dekenkist, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Engels kabinet, mahonie. 4232
Engels kabinet, mahonie.

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Reissecretaire, 18e eeuw 4025
Reissecretaire, 18e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Louis Seize spiegel, 18 eeuw 4139
Louis Seize spiegel, 18 eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Engelse vitrine-boekenkast 4244
Engelse vitrine-boekenkast

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Engels breistoeltje 4275
Engels breistoeltje

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Engels breistoeltje 4276
Engels breistoeltje

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Commode met spiegel 4213
Commode met spiegel

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Eiken hoekkast, 18e eeuw 4041
Eiken hoekkast, 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke vitrinekast, 1920 4051
Antieke vitrinekast, 1920

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Hollandse mahonie chiffoniere 4052
Hollandse mahonie chiffoniere

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke boekenmolen, 1900 4053
Antieke boekenmolen, 1900

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke vlinderbank, 1860 4170
Antieke vlinderbank, 1860

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Italiaanse gestoken stoelen 4204
2x Italiaanse gestoken stoelen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Eiken kastje, 19e eeuw 4069
Eiken kastje, 19e eeuw

Resultaat:

245 EUR

Verkocht
Eiken vitrinekastje, 19e eeuw 4068
Eiken vitrinekastje, 19e eeuw

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Antieke wortelnoten vitrinekast, 1920 4136
Antieke wortelnoten vitrinekast, 1920

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Barok commode, 1800 4070
Barok commode, 1800

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antiek Duits klapbuffet, 1880 4094
Antiek Duits klapbuffet, 1880

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twentse eiken kist 4114
Twentse eiken kist

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke dekenkist, 1700 4164
Antieke dekenkist, 1700

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Engels damesbureau + stoel 4134
Engels damesbureau + stoel

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Empire secretaire mahonie 1820. 4264
Empire secretaire mahonie 1820.

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Eiken secretaire 4067
Eiken secretaire

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Engelse 2-deurs kast 4077
Engelse 2-deurs kast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Eikenhouten Neo Gothische kast, 1900 4080
Eikenhouten Neo Gothische kast, 1900

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Sgabello stoel 4101
Sgabello stoel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Zuil met jongen 4206
2x Zuil met jongen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Klapbuffet 4229
Klapbuffet

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Duitse vitrinekast, ca. 1920 4082
Duitse vitrinekast, ca. 1920

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke spiegel bonheur, 1860 4092
Antieke spiegel bonheur, 1860

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Kapitale Italiaanse vitrine-opzetkast 4239
Kapitale Italiaanse vitrine-opzetkast

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Traporgel, 1915 4096
Traporgel, 1915

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Vergulde wandconsole met marmeren blad 4190
Vergulde wandconsole met marmeren blad

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Orgelgebogen commode, Louis Quinze 4266
Orgelgebogen commode, Louis Quinze

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Bijzettafel met marmeren blad, 1880 4165
Bijzettafel met marmeren blad, 1880

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Hollandse bonheur, 1860 4168
Hollandse bonheur, 1860

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Franse twee-zitsbank, 1880 4029
Franse twee-zitsbank, 1880

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schrijfbureau, 1880 4078
Schrijfbureau, 1880

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Antieke Empire spiegels 4140
2x Antieke Empire spiegels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Mahonie piedestal 4146
Mahonie piedestal

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke kampferkist 4157
Antieke kampferkist

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Indonesische kast 4158
Indonesische kast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Glasvitrine, 50-er/60-er jaren 4163
Glasvitrine, 50-er/60-er jaren

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Notenhouten eethoek, 1860 4169
Notenhouten eethoek, 1860

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Empire stoelenset, 19e eeuw 4216
Empire stoelenset, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4x Thonet stoelen, 1890 4217
4x Thonet stoelen, 1890

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Engelse tiltoptafel, 18e eeuw 4273
Engelse tiltoptafel, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Engels bridge tafeltje 4281
Engels bridge tafeltje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
6x Hollandse stoelen, 19e eeuw 4129
6x Hollandse stoelen, 19e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Hangvitrine, 18e eeuw 4131
Hangvitrine, 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Engels kastje met leer 4102
2x Engels kastje met leer

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Mahonie Louis Seize schrijftafel 4061
Mahonie Louis Seize schrijftafel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke spiegel, 19e eeuw 4245
Antieke spiegel, 19e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Eiken meidenkastje 4100
Eiken meidenkastje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Engelse damessecretaire, 1880 4062
Engelse damessecretaire, 1880

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Indonesische naaitafel, 1920 4167
Indonesische naaitafel, 1920

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke Oosterse kist 4219
Antieke Oosterse kist

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bijzetafeltje (noten) 4030
Bijzetafeltje (noten)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mahonie bijzettafel, 18e eeuw 4059
Mahonie bijzettafel, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wandtafel, 18e eeuw 4060
Wandtafel, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR