Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Orgelgebogen wortelnoten kabinet 4024
Orgelgebogen wortelnoten kabinet

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Barok commode 4056
Barok commode

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Kapitale eikenhouten beeldenkast 4085
Kapitale eikenhouten beeldenkast

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
Renaissance kast 4016
Renaissance kast

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Hessische Wellenkast 4005
Hessische Wellenkast

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
2x oude/antieke Chinese stoelen 4009
2x oude/antieke Chinese stoelen

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Hollandse Barok-vitrinekast 4007
Hollandse Barok-vitrinekast

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Duitse buffetkast, 1880 4038
Duitse buffetkast, 1880

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Eikenhouten Barok vitrinekast 4228
Eikenhouten Barok vitrinekast

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Antieke teakhoutenkast, 18e eeuw 4015
Antieke teakhoutenkast, 18e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Noten bureau met stoel, 1890 4045
Noten bureau met stoel, 1890

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Duitse kist, 1800 4121
Antieke Duitse kist, 1800

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse glasvitrine, 1880 4028
Franse glasvitrine, 1880

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Kersen Biedermeier bureau 4236
Kersen Biedermeier bureau

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
3-Zits Chesterfield bank 4036
3-Zits Chesterfield bank

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Eiken boekenkastje 4079
Eiken boekenkastje

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Eiken buffetkast 4133
Eiken buffetkast

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antiek Duits tinbuffet, 1800 4026
Antiek Duits tinbuffet, 1800

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
3x Olifanten tafel 4012
3x Olifanten tafel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Jugendstil spiegel 4034
Jugendstil spiegel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Eiken Duitse kast, 1800 4040
Eiken Duitse kast, 1800

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2-Zits Chesterfield bank 4037
2-Zits Chesterfield bank

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Oude ridderstoel 4119
Oude ridderstoel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Oude ridderstoel 4120
Oude ridderstoel

Resultaat:

375 EUR