Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
743 Resultaten
Kavel: 6000

Lot porselein (Meissen)

Resultaat: 1.500 EUR

Duits Meissen porseleinen servies met handbeschilderde vogel decors. Knaufzeit 1882 - 1929. Bestaande uit: Negen borden, tafelstuk, negen kop + schotels, grote schaal. Minimale chip mogelijk. Afmeting...


Kavel: 6001

7x Meissen schalen

Startprijs 750 EUR

Zeven Duitse Meissen porseleinen schalen. Knaufzeit 1882 - 1929. Met florale en goud decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 23 - 44 cm. In goede staat.


Kavel: 6002

Meissen koffieservies

Resultaat: 950 EUR

Duits Meissen porseleinen koffieservies. Goud/floraal decor. Knaufzeit en sommige delen later aangekocht. Bestaande uit: Koffiekan, 2x melk + suiker, zes messen, twaalf borden, zes kopjes, zes schotel...


Kavel: 6003

Meissen theeservies

Resultaat: 750 EUR

Duits Meissen porseleinen theeservies. Hoofdzakelijk Knaufzeit. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, tafelstuk (gelijmd), dekselpot (beschadigd) en dertien kop + schotels. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede ...


Kavel: 6004

Familie Rose dekselpot

Resultaat: 2.000 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met Foo-hond en florale decors. Afmeting: 60 x 33 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6005

Majolica dekselschaal, 1900

Resultaat: 900 EUR

Grote antieke Majolica dekselschaal in de vorm van een wildzwijnkop. Paar minimale chips. Circa 1900. Afmeting: 36 x 30 x 47 cm. In goede staat.


Kavel: 6006

Chinese Kang Xi theepot, 17e-18e Eeuw

Resultaat: 700 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theepot met figuren en florale decors in coulissen. Gemerkt F. Chip dekselrand. Afmeting: 10 x 16 x 10,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6007

4-Delige Familie Rose kannenset, 18e eeuw

Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vier-delige kannenset. Met florale en vogel decor. Eén deksel gelijmd. Afmeting: 14 x 14 x 15 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6008

Chinese schenkkan 17e/18e eeuw

Resultaat: 1.000 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Ghendi kan met zilveren monturen. Met florale, haven decors met pagodes. Afmeting: 31 cm. In goede staat.


Kavel: 6009

Grote Fam Rose vaas

Resultaat: 500 EUR

Zeldzame grote Chinees porseleinen 19e eeuwse Familie Rose vaas met gedetailleerde figuren decors, perziken, salamanders, floraal en goud decor. Gerestaureerd. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6010

Chinese Kang Xi kom

Resultaat: 1.500 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met zes tekens bodemmerk en rondom figuren decors. Eén minimale chip 1 mm. Afmeting: 7 x 16 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6011

Chicken Plate, 18e eeuw

Resultaat: 425 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met haan voorstelling en emaille florale/goud decors. Chicken plate. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6012

2x Familie Rose borden, 18e eeuw

Resultaat: 1.000 EUR

Twee zeer zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel + goud decor. Waterpartij met eenden, rondom figuren decors. Eén bord goed, één bord oude haarlijn. Afmeting: ...


Kavel: 6013

Chinese schenkkan 17e/18e eeuw

Startprijs 1.000 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Ghendi kan met zilveren monturen. Met florale, haven decors met pagodes. Bovenrand ingekort. Minimale chips. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6014

2 Kapitale Imari schotels, 19e eeuw

Startprijs 300 EUR

Twee identieke kapitale 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met gecontourneerde omranding en bloempot decor. Eén oude haarlijn. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.


Kavel: 6015

Imari pagode wierookbrander

Resultaat: 150 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen wierookbrander in pagodevorm. Top gerestaureerd. Met floraal- en goud decor. Afmeting: 35 x 10 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 6016

Imari kraanpot

Resultaat: 100 EUR

Zeer zeldzame 19e eeuwse Japans Imari porseleinen octagonale kraantjeskan met bronsen kraan. Deksel gelijmd + één poot gelijmd. Met florale decor. Afmeting: 37 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6017

Antieke roodlak schaal

Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Japanse of Chinese roodlak schaal met rots en florale decor. Minimale chip. Afmeting: 4,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6018

Antieke roodlakwerk dekseldoos

Startprijs 200 EUR

Antieke Japanse of Chinese roodlakwerk dekseldoos met berglandschap. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 5 x 9 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6019

Antieke roodlak dekseldoos

Startprijs 200 EUR

Antieke Japanse of Chinese roodlak dekseldoos met vogel in fruitboom decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4 x 9 x 9,3 cm. In goede staat.


Kavel: 6020

Groot K.P.M. servies

Resultaat: 2.200 EUR

Zeer groot uitgebreid K.P.M. eet en drink servies. Geheel beschilderd met huizen decors. Bestaande uit: Twaalf grote eetborden, acht ontbijtborden, negen soepborden, vijftien platte borden, tien koffi...


Kavel: 6021

Chinees porseleinen koffiekan, 18e eeuw

Resultaat: 700 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen koffiekan met figuren in landschap en goud decor. Handvat gelijmd. Mooie kwaliteit. Afmeting: 23,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6022

Twee kapitale Japanse Imari dekselvazen, 19e eeuw

Resultaat: 900 EUR

Twee kapitale 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen dekselvazen met florale, vlinders en vogel decor. Afmeting: 48 x 24 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6023

Kapitale figuren groep Thüringen

Startprijs 1.200 EUR

Kapitale Duitse Thüringen porseleinen beeldengroep met goud decor. Handbeschilderd. Vier figuren bij draagstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 27 cm. In goede staat.