Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot porselein (Meissen) 6000
Lot porselein (Meissen)

Resultaat:

1.500 EUR

7x Meissen schalen 6001
7x Meissen schalen
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Meissen koffieservies 6002
Meissen koffieservies

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Meissen theeservies 6003
Meissen theeservies

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Familie Rose dekselpot 6004
Familie Rose dekselpot

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Majolica dekselschaal, 1900 6005
Majolica dekselschaal, 1900

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi theepot, 17e-18e Eeuw 6006
Chinese Kang Xi theepot, 17e-18e Eeuw

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
4-Delige Familie Rose kannenset, 18e eeuw 6007
4-Delige Familie Rose kannenset, 18e eeuw

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinese schenkkan 17e/18e eeuw 6008
Chinese schenkkan 17e/18e eeuw

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Grote Fam Rose vaas 6009
Grote Fam Rose vaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi kom 6010
Chinese Kang Xi kom

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chicken Plate, 18e eeuw 6011
Chicken Plate, 18e eeuw

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x Familie Rose borden, 18e eeuw 6012
2x Familie Rose borden, 18e eeuw

Resultaat:

1.000 EUR

Chinese schenkkan 17e/18e eeuw 6013
Chinese schenkkan 17e/18e eeuw
Startprijs 1.000 EUR
2 Kapitale Imari schotels, 19e eeuw 6014
2 Kapitale Imari schotels, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Imari pagode wierookbrander 6015
Imari pagode wierookbrander

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Imari kraanpot 6016
Imari kraanpot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke roodlak schaal 6017
Antieke roodlak schaal

Resultaat:

225 EUR

Antieke roodlakwerk dekseldoos 6018
Antieke roodlakwerk dekseldoos
Startprijs 200 EUR
Antieke roodlak dekseldoos 6019
Antieke roodlak dekseldoos
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Groot K.P.M. servies 6020
Groot K.P.M. servies

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen koffiekan, 18e eeuw 6021
Chinees porseleinen koffiekan, 18e eeuw

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Twee kapitale Japanse Imari dekselvazen, 19e eeuw 6022
Twee kapitale Japanse Imari dekselvazen, 19e eeuw

Resultaat:

900 EUR

Kapitale figuren groep Thüringen 6023
Kapitale figuren groep Thüringen
Startprijs 1.200 EUR