Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot porselein (Meissen)
Resultaat: 1.500 EUR

Duits Meissen porseleinen servies met handbeschilderde vogel decors. Knaufzeit 1882 - 1929. Bestaande uit: Negen borden, tafelstuk, negen kop + schotels, grote schaal. Minimale chip mogelijk. Afmeting...

7x Meissen schalen
Startprijs 750 EUR

Zeven Duitse Meissen porseleinen schalen. Knaufzeit 1882 - 1929. Met florale en goud decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 23 - 44 cm. In goede staat.

Meissen koffieservies
Resultaat: 950 EUR

Duits Meissen porseleinen koffieservies. Goud/floraal decor. Knaufzeit en sommige delen later aangekocht. Bestaande uit: Koffiekan, 2x melk + suiker, zes messen, twaalf borden, zes kopjes, zes schotel...

Meissen theeservies
Resultaat: 750 EUR

Duits Meissen porseleinen theeservies. Hoofdzakelijk Knaufzeit. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, tafelstuk (gelijmd), dekselpot (beschadigd) en dertien kop + schotels. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede ...

Familie Rose dekselpot
Resultaat: 2.000 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met Foo-hond en florale decors. Afmeting: 60 x 33 cm ø. In goede staat.

Majolica dekselschaal, 1900
Resultaat: 900 EUR

Grote antieke Majolica dekselschaal in de vorm van een wildzwijnkop. Paar minimale chips. Circa 1900. Afmeting: 36 x 30 x 47 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi theepot, 17e-18e Eeuw
Resultaat: 700 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theepot met figuren en florale decors in coulissen. Gemerkt F. Chip dekselrand. Afmeting: 10 x 16 x 10,5 cm ø. In goede staat.

4-Delige Familie Rose kannenset, 18e eeuw
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vier-delige kannenset. Met florale en vogel decor. Eén deksel gelijmd. Afmeting: 14 x 14 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schenkkan 17e/18e eeuw
Resultaat: 1.000 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Ghendi kan met zilveren monturen. Met florale, haven decors met pagodes. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Grote Fam Rose vaas
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame grote Chinees porseleinen 19e eeuwse Familie Rose vaas met gedetailleerde figuren decors, perziken, salamanders, floraal en goud decor. Gerestaureerd. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.

Chinese Kang Xi kom
Resultaat: 1.500 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met zes tekens bodemmerk en rondom figuren decors. Eén minimale chip 1 mm. Afmeting: 7 x 16 cm ø. In goede staat.

Chicken Plate, 18e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met haan voorstelling en emaille florale/goud decors. Chicken plate. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

2x Familie Rose borden, 18e eeuw
Resultaat: 1.000 EUR

Twee zeer zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel + goud decor. Waterpartij met eenden, rondom figuren decors. Eén bord goed, één bord oude haarlijn. Afmeting: ...

Chinese schenkkan 17e/18e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Ghendi kan met zilveren monturen. Met florale, haven decors met pagodes. Bovenrand ingekort. Minimale chips. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.

2 Kapitale Imari schotels, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Twee identieke kapitale 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met gecontourneerde omranding en bloempot decor. Eén oude haarlijn. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.

Imari pagode wierookbrander
Resultaat: 150 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen wierookbrander in pagodevorm. Top gerestaureerd. Met floraal- en goud decor. Afmeting: 35 x 10 x 10 cm. In goede staat.

Imari kraanpot
Resultaat: 100 EUR

Zeer zeldzame 19e eeuwse Japans Imari porseleinen octagonale kraantjeskan met bronsen kraan. Deksel gelijmd + één poot gelijmd. Met florale decor. Afmeting: 37 cm. In redelijke staat.

Antieke roodlak schaal
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Japanse of Chinese roodlak schaal met rots en florale decor. Minimale chip. Afmeting: 4,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.

Antieke roodlakwerk dekseldoos
Startprijs 200 EUR

Antieke Japanse of Chinese roodlakwerk dekseldoos met berglandschap. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 5 x 9 cm ø. In goede staat.

Antieke roodlak dekseldoos
Startprijs 200 EUR

Antieke Japanse of Chinese roodlak dekseldoos met vogel in fruitboom decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4 x 9 x 9,3 cm. In goede staat.

Groot K.P.M. servies
Resultaat: 2.200 EUR

Zeer groot uitgebreid K.P.M. eet en drink servies. Geheel beschilderd met huizen decors. Bestaande uit: Twaalf grote eetborden, acht ontbijtborden, negen soepborden, vijftien platte borden, tien koffi...

Chinees porseleinen koffiekan, 18e eeuw
Resultaat: 700 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen koffiekan met figuren in landschap en goud decor. Handvat gelijmd. Mooie kwaliteit. Afmeting: 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee kapitale Japanse Imari dekselvazen, 19e eeuw
Resultaat: 900 EUR

Twee kapitale 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen dekselvazen met florale, vlinders en vogel decor. Afmeting: 48 x 24 cm ø. In goede staat.

Kapitale figuren groep Thüringen
Startprijs 1.200 EUR

Kapitale Duitse Thüringen porseleinen beeldengroep met goud decor. Handbeschilderd. Vier figuren bij draagstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 27 cm. In goede staat.