Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

GG Munt
Resultaat: 150 EUR

Gouden 10 Gulden munt 1875, Willem III, munt is gedeukt en heeft diverse gebruikerssporen.

Biljet Hfl. 1000,- gulden 1938
Startprijs 180 EUR

Groot biljet van Hfl. 1000,- gulden. 1938.

Hfl. 10,- gulden, Arbeid-Welvaart
Startprijs 250 EUR

Bankbiljet van Hfl. 10,- gulden. Nederland 1922. Arbeid en Welvaart.

Ca. 160 waardepapieren
Startprijs 150 EUR

Interessant groot kavel met ca. 160 waardepapieren waaronder: 2 x Koninklijke Nederlandsche Maatschappij tot Expoitatie van Petroleumbronnen in Nederlandsche- Indie( Royal Dutch) Warrant v.1937-1943, ...

Zilveren dukaat Zwolle 1664
Startprijs 250 EUR

Zeldzame zilveren dukaat Zwolle 1664.

Zilveren Florijn Groningen 1681
Startprijs 250 EUR

Zilveren Florijn van Groningen uit 1681.

Zilveren Florijn Zwolle, ca. 1600
Resultaat: 120 EUR

Zilveren Florijn Zwolle zonder jaar. Circa 1600.

Gouden Tremissis, Byzantijn
Startprijs 250 EUR

Gouden Tremissis, Byzantijn Justitiarus I. 527 - 565.

Groot kavel munten wereld
Resultaat: 285 EUR

Groot en interessant kavel van ca. 25KG munten wereldwijd met diverse mappen, sets en losse munten om uit te zoeken.

Hfl. 100,- gulden 1928
Startprijs 150 EUR

Groot biljet van Hfl. 100,- gulden 1928.

Divers kampgeld, o.a.: Westerbork
Startprijs 100 EUR

Vijf maal divers kampgeld. 100 cent Westerbork, 10 cent Westerbork, 2x zilver bonnen à 1 gulden, en tien kronen 1943.

Gouden 20 Franc 1814
Startprijs 350 EUR

Gouden 20 Franc munt uit 1814. Met afbeelding van Napoleon.

Zilveren 2½ gulden 1898
Resultaat: 150 EUR

Zilveren 2½ gulden 1898, Koningin Wilhelmina. P. Pander.

2x Gouden munten
Resultaat: 240 EUR

Twee gouden munten, 10 gulden 1897 Wilhelmina met los haar en een 5 gulden munt 1912, Wilhelmina. Beiden voorzien van gouden oog en hangeroog, 585/000. Totaal ca 10,6 gram.

Munten album
Resultaat: 90 EUR

Muntenalbum met ca. 45 munten (voornamelijk Nederland) waaronder 5 munten van 1/2 gulden (1921,1922,1928,1929,1930), 9 munten van 25 cent (1897, 1905, 1928, 1939,1940,1941(2x),1943,1944), 18 munten va...

Armband + 2 Biljetten
Startprijs 40 EUR

Een 18e - 19e eeuwse zilveren armband en twee tien gulden biljetten van 1943 + 1953. Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Biljet Zilver bon Hfl. 1,- gulden 1918
Startprijs 50 EUR

Een biljet zilverbon, groot één gulden. 1918.

Zilver bon Hfl. 5,- gulden 1944
Startprijs 50 EUR

Zilverbon Hfl. 5,- gulden. Serie O, No.: 180683. 1944.

Zilver bon Hfl. 2½ gulden 1922
Startprijs 50 EUR

Biljet zilverbon Hfl. 2½ gulden. 1 December 1922.

Hfl. 20,- gulden 1941 Emmen
Startprijs 40 EUR

Biljet van Hfl. 20,- gulden. 10 Maart 1941. Emmen.

Lotje kampgeld - WO I (4x)
Startprijs 40 EUR

Lotje van vier biljetten kampgeld. Bestaande uit: Eine Mark 1917, Ein Pfennig 1916, 50 Pfennig en 5-Mark 1916.

Lot zilveren munten, wereld
Resultaat: 65 EUR

Lot diverse munten. Uit diverse landen en diverse jaartallen. Circa 22 stuks. Gewicht: circa 200 gr.

2x 2½ zilveren guldens 1845
Startprijs 100 EUR

Twee maal 2½ zilveren guldens. Beide 1845. Willem II.

Zilveren dukaat Zeeland 1694
Startprijs 100 EUR

Zilveren dukaat van Zeeland uit 1694. Iets gesnoeid.