Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot lot Duitse insignia, WO II
Resultaat: 70 EUR

Groot lot diverse Duitse insignia ordens (Abzeichen) WO II. Onder andere: Parachutisten, Flakgeschut, Tag der Arbeit 1934, doodskop etc. München 1933. Afmeting: 3 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse helm, WO II
Resultaat: 240 EUR

Duitse WO II militaire helm + binnen helm, met adelaar en Swastika teken. Afmeting: 15 x 26 x 27,5 cm. In goede staat.

Lot WO II Sammler Anfertigungen
Resultaat: 90 EUR

Lot Duitse WO II Sammler Anfertigungen. Onder andere: Marine etc. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.

8x WO II emblemen
Resultaat: 110 EUR

Acht stuks emblemen/spelden WO II. (Abzeichen). Duitsland. Onder andere: Marine, luchtvaart, Luftschutz. Afmeting: 2,5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Londane sabel
Resultaat: 220 EUR

Antiek Londane sabel met Israëlisch sterteken op lemmet, roggehuid heft en vernikkelde bewerkte handbescherming. Gegraveerd lemmet met kroon en monogram G.R. Afmeting: L 110 cm. In goede staat.

3x Militair antiek
Resultaat: 40 EUR

Drie maal militair antiek. Eén kruithoorn van hoorn en messing. Eén blikken veldfles. Eén Oosterse houten kruithoorn met leder. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.

3x Kruithoorns, divers
Resultaat: 40 EUR

Drie diverse oude/antieke kruithoorns. Eén maal Oosterse, van hoorn en messing. Twee maal U.S. messing. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.

Pistool met achtkantige loop
Resultaat: 90 EUR

Antiek penvuur pistool met achtkantige loop en wortelnoten kolf. Circa 1800. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.

Frans dubbelloops jachtgeweer
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuws Frans dubbelloops jachtgeweer met percussie, voorlader. Versierd met hertenkop op kolf. Paar oudere wormgaatjes. Afmeting: 120 cm. In redelijk/goede staat.

Frans percussie jachtgeweer
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuws Frans dubbelloops percussie jachtgeweer met gravering en damast loop en zwijnskop op kolf. Gedeelte kolf onder loop gebroken geweest. Afmeting: 121 cm. In redelijke staat.

Lot militaire kaarten
Resultaat: 45 EUR

Lot militaire kaarten: Militaire kaartentas met gradenboog en curvimeter. 20e Eeuw. In goede staat, Militaire landkaart op linnen. '11e regiment infanterie Arnhem'. '1 Maart 1928, commandant v.d. Werf...

Diverse boeken / documentatie militaria
Resultaat: 25 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: Through the war by Camera (The Pearson Publishing Company), Nederland en de tweede wereldoorlog, Beda Fomm, De Langst...

Diverse boeken / documentatie militaria
Resultaat: 25 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: Vlucht door de tijd, Het manneneiland, Het laatste hoofdstuk, Doodskoppen en Kaalkoppen, diverse documentatie m.b.t. ...

10 Boeken militaria
Resultaat: 25 EUR

Kavel met 10 boeken waaronder: Tanks & Weapons of World War 1 (Phoebus London), Firearms, Pleasures and Treasures (Howard Ricketts), Musket, Roer & Pistolet, The book of the Gun en andere boeken.

Duits 18e eeuws jachtgeweer
Resultaat: 575 EUR

18e Eeuws Duits jachtgeweer met ivoren ster-intarsia + messing bewerkte kolf met been-inleg, roofvogel en haas. Zwartkruit, vuursteen voorlader. Afmeting: 126 cm. In goede staat.

2x Antieke oorkondes
Startprijs 40 EUR

Twee antieke oorkondes. 1849 + 1821. 1800 Betreft extract burgerlijke stand Venlo hertogdom Limburg 1849. Overleden Jan Gerrit Bleekman kanonnier etc. En, extract burgerlijke stand overlijden ..... E...

Duitse SS-band WO II
Startprijs 25 EUR

Duitse SS-band, WO II. Germanske Norge Bevo Wuppertal. Afmeting: 42 x 3,3 cm. In goede staat.

Antiquarisch boek
Resultaat: 25 EUR

Antiquarisch boek. Vijf jaar onder Duitschen druk. Door J.H.D. Kammeijer, A.G. Schoonderbeek, Laren 1946. Afmeting: 23 x 16 x 2 cm. In goede staat.

Antiquarisch boek
Resultaat: 25 EUR

Antiquarisch Hollands boek door Joe Squirrel. Het spook van Carolinahoeve. Uitgave Goede lectuur Amsterdam. Afmeting: 21,5 x 15 x 2 cm. In redelijk/goede staat.

WO II motortas
Resultaat: 30 EUR

WO II. Motortas met twee lederen hoekstukken. Afmeting: 45 x 40 x 3 cm. In goede staat.

Battle Flag USA, WO II
Resultaat: 100 EUR

Battle Flag USA, WO II. Gemaakt van zijde. Afmeting: 80 x 100 cm. In goede staat.

Lot div. oude/antieke blanke wapens
Resultaat: 60 EUR

Groot lot (9x) diverse oude/antieke blanke wapens. Twee sijsen, vier decowapens, antiek sabel C.S.A., Indische sabel, en hartenvanger in schede (zit vast), 18e - 19e eeuw. Afmeting: 54 x 98 cm. In red...

3x Antieke WO II orden
Resultaat: 80 EUR

Drie antieke Duitse WO II orden. (Abzeichen). Onder andere: Luchtvaart, flakgeschut. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.

Lot diverse Duitse oorkondes
Resultaat: 120 EUR

Lot diverse Duitse oorkondes, Abzeichen WO II. Onder andere: Duits moederkruis in goud. Adelaar met Swastika en schietschijf nr. 14. Moedigheids kruis, S.A. met tank. Afmeting: 4,5 - 6 cm. In goede st...