Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Duitse kruisboog, 2778
Duitse kruisboog,

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Duitse kruisboog + accessoires 2779
Duitse kruisboog + accessoires

Resultaat:

725 EUR

Verkocht
Duits 18e eeuws jachtgeweer 2776
Duits 18e eeuws jachtgeweer

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Duits jachtgeweer, ca. 1800 2777
Duits jachtgeweer, ca. 1800

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Originele Duitse dolk, WO II 2707
Originele Duitse dolk, WO II

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Originele Duitse dolk, WO II 2706
Originele Duitse dolk, WO II

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Duitse helm, WO II 2775
Duitse helm, WO II

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Antiek Londane sabel 2704
Antiek Londane sabel

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Vuursteen pistool 2800
Vuursteen pistool

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
18e Eeuws vuursteen pistool 2742
18e Eeuws vuursteen pistool

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Pistool, 18e-19e eeuw 2709
Pistool, 18e-19e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Japans Katana zwaard 2705
Japans Katana zwaard

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Pistool, 19e eeuw 2750
Pistool, 19e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Lot diversen WO II 2717
Lot diversen WO II

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Duitse WO II NSDAP-armband 2722
Duitse WO II NSDAP-armband

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot diverse Duitse oorkondes 2733
Lot diverse Duitse oorkondes

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Percussie jachtgeweer 2796
Percussie jachtgeweer

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Vuursteen pistool, achtkantige loop 2801
Vuursteen pistool, achtkantige loop

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
8x WO II emblemen 2730
8x WO II emblemen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Dubbelloopse voorlader, 19e eeuw 2716
Dubbelloopse voorlader, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Battle Flag USA, WO II 2746
Battle Flag USA, WO II

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek jachtgeweer 2773
Antiek jachtgeweer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Arabisch geweer met parelmoer 2790
Arabisch geweer met parelmoer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Dubbelloops penvuur jachtgeweer 2799
Dubbelloops penvuur jachtgeweer

Resultaat:

100 EUR