Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse WO II SS-Officierslaarzen
Resultaat: 50 EUR

Duitse WO II. Lederen SS-officierslaarzen. Scheurtje + craquele. Afmeting: 45 x 29 x 11 cm. In redelijke staat.

Lot militaria, riemen, hulsen etc.
Startprijs 30 EUR

Diverse militaria. Onder andere: Riemen, hulsen, meetinstrument USA etc. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 70 cm. In goede staat.

Pistool, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse dubbelloopse voorlader met gravering en notenhouten kolf met messing. Afmeting: 26 cm. In redelijk/goede staat.

USA cavaleriebroek + riem
Startprijs 75 EUR

USA cavaleriebroek compleet met riem (Waist 30) en lederen gamaschen. Gaatjes in stof. Afmeting: 125 cm. In redelijke staat.

WO II motortas
Resultaat: 30 EUR

WO II. Motortas met twee lederen hoekstukken. Afmeting: 45 x 40 x 3 cm. In goede staat.

Gladiatorenset
Startprijs 80 EUR

Oude vier-delige metalen gladiatorenset met leer. Bestaande uit: Helm, lans, armbeschermers, kort zwaard. Afmeting: 1 9 -86 cm. In goede staat.

Hollandse helm WO II
Resultaat: 50 EUR

Hollandse antieke helm, met binnen helm. Nr. 48. WO II. Afmeting: 16 x 24 x 27,5 cm. In goede staat.

USS Telescoop Kanonkijker
Startprijs 225 EUR

USS Missouri. US Navy Telescope. WO II. 1 Wo Jini/Okinawa/Guam. Kanonkijker. In originele houten kist. Afmeting: 24 x 27 x 25 cm. In goede staat.

3x Egyptische medailles/oorkonde
Startprijs 40 EUR

Drie maal Egyptische medailles/oorkonde. Marine + Air Defence + Abu Simbel City Councel Aswan Governorate. Afmeting: 7 - 26 cm. In goede staat.

2x Antiquarische Duitse boeken
Startprijs 150 EUR

Twee zeldzame Duitse antiquarische boeken WO II. Der Merker 1940 - 1941 met Stundenplan, lithografieën etc. Afmeting: 15 x 11 x 1 cm. In goede staat.

Antiquarisch boek
Resultaat: 25 EUR

Antiquarisch Hollands boek door Joe Squirrel. Het spook van Carolinahoeve. Uitgave Goede lectuur Amsterdam. Afmeting: 21,5 x 15 x 2 cm. In redelijk/goede staat.

Antiquarisch boek
Resultaat: 25 EUR

Antiquarisch boek. Vijf jaar onder Duitschen druk. Door J.H.D. Kammeijer, A.G. Schoonderbeek, Laren 1946. Afmeting: 23 x 16 x 2 cm. In goede staat.

Militaire Engelse draagtas 1918
Startprijs 30 EUR

Militaire Engelse draagtas. 1918. C.P. & Co. Inc. Inspected E. Wright. Afmeting: 44 x 28 x 3 cm. In goede staat.

Amerikaanse Mountainers Cap WO II
Startprijs 30 EUR

Amerikaanse WO II Mountainers Cap. Banks 9752. Afmeting: 26 x 31 x 24 cm. In goede staat.

USA Militaire riem
Startprijs 30 EUR

USA riem militair Long 7/18. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 84 x 18 x 5 cm. In goede staat.

USA Paarden haverzak
Startprijs 75 EUR

USA Paarden haverzak. Nr. 36 U.S. Eerste helft 20e eeuw. Gaatje. Afmeting: 80 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse SS-band WO II
Startprijs 25 EUR

Duitse SS-band, WO II. Germanske Norge Bevo Wuppertal. Afmeting: 42 x 3,3 cm. In goede staat.

Engelse WO II wapentas
Startprijs 70 EUR

Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.

4x Militaire helmen WO II
Resultaat: 70 EUR

Vier militaire helmen. WO II. Met binnenhelm. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.

Duitse WO II Hitler Jugend BDM broek
Startprijs 50 EUR

Duitse WO II. Hitler Jugend BDM broek. Afmeting: 100 cm. In goede staat.

Duitse WO II zaktas
Startprijs 50 EUR

Duitse WO II. Bijzondere zaktas van leder + canvas. Afmeting: 68 x 32 x 7 cm. In goede staat.

Duitse WO II SS breecher
Resultaat: 50 EUR

Duitse WO II ruiter SS breecher. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

U.S. Army goggles (bril)
Startprijs 60 EUR

U.S. Army goggles. Motorbril met twee vizieren + motorrijtuigbewijs 1936. Afmeting: 20 x 10 x 2 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke oorkondes
Startprijs 40 EUR

Twee antieke oorkondes. 1849 + 1821. 1800 Betreft extract burgerlijke stand Venlo hertogdom Limburg 1849. Overleden Jan Gerrit Bleekman kanonnier etc. En, extract burgerlijke stand overlijden ..... E...