Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
WO II Lederen koppel + holster 2700
WO II Lederen koppel + holster

Resultaat:

75 EUR

Antiek Engels zwaard 2701
Antiek Engels zwaard
Startprijs 175 EUR
Oude/antiek Duitse trompet 2702
Oude/antiek Duitse trompet
Startprijs 250 EUR
Antiquarische kalender WO II 2703
Antiquarische kalender WO II
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antiek Londane sabel 2704
Antiek Londane sabel

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Japans Katana zwaard 2705
Japans Katana zwaard

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Originele Duitse dolk, WO II 2706
Originele Duitse dolk, WO II

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Originele Duitse dolk, WO II 2707
Originele Duitse dolk, WO II

Resultaat:

300 EUR

Munitiekar 2708
Munitiekar
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Pistool, 18e-19e eeuw 2709
Pistool, 18e-19e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Pistool, 18e-19e eeuw 2710
Pistool, 18e-19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Tropenhelm WO II 2711
Tropenhelm WO II

Resultaat:

50 EUR

Duitse WO II M-35 helm 2712
Duitse WO II M-35 helm
Startprijs 150 EUR
Duitse WO II helm met inslag 2713
Duitse WO II helm met inslag
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Duits WO I bajonet 2714
Duits WO I bajonet

Resultaat:

30 EUR

Duitse WO II bajonet 2715
Duitse WO II bajonet
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Dubbelloopse voorlader, 19e eeuw 2716
Dubbelloopse voorlader, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot diversen WO II 2717
Lot diversen WO II

Resultaat:

150 EUR

Lot oude wapens, 8x 2718
Lot oude wapens, 8x
Startprijs 175 EUR
Lot Oosterse wapens, 5x 2719
Lot Oosterse wapens, 5x
Startprijs 80 EUR
Antieke Oosterse dolk, 19e eeuw 2720
Antieke Oosterse dolk, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Duits Kampf messer WO II 2721
Duits Kampf messer WO II
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Duitse WO II NSDAP-armband 2722
Duitse WO II NSDAP-armband

Resultaat:

120 EUR

Pistool, 18e-19e eeuw 2723
Pistool, 18e-19e eeuw
Startprijs 200 EUR