Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

A. Waldorp, Hollands gezelschap op zee
Resultaat: 2.750 EUR

Anthonie Waldorp. 1803 - 1866. Hollands gezelschap op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: 68 x 52 cm. In goede staat.

Constant Artz, Eendenfamilie in het gras
Startprijs 900 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie in het gras. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

Louis Claude Mouchot, Frans kasteel met park
Resultaat: 2.500 EUR

Louis Claude Mouchot. 1830 - 1891. Franse school. Frans kasteel met park en vele figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: 81 x 55 cm. In goede staat.

Jan Nieuwenhus, Modern abstract
Startprijs 700 EUR

Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Moderne abstracte figuratieve voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Startprijs 3.500 EUR

Jan te Wierik. Hengelo 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 145 cm. In goede staat.

Jan Holtrop, Beek met knotwilg
Resultaat: 600 EUR

Jan Holtrop. 1917 - 1995. Beek met knotwilg en grazende koeien Gelderse vallei. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 39 cm. In goede staat.

Toegeschr. aan Gesina Terborch, Adelijke dame bij tuinvaas
Startprijs 3.500 EUR

Monogram toegeschreven aan Gesina Terborch. 1663 - 1690. Zeldzaam werk !! Adelijke dame bij tuinvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 62 cm. In goede staat.

Joop Kropff, Scheepshelling Scheveningen
Startprijs 600 EUR

Joop Kropff. Scheepshelling Scheveningen. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 100 cm. In goede staat.

Jan van Ravenzwaay, Hollandse boerderij
Startprijs 800 EUR

Jan van Ravenzwaay. 1789 - 1869. Verso etiket origineel Jan van Ravenzwaay Oosterhout etc. Hollandse boerderij met vele figuren en vee (melktijd). Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29 cm. In goede st...

H. van Leeuwen van Oudewater, Besneeuwde dorpsstraat
Startprijs 350 EUR

Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Besneeuwde dorpsstraat met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstract/Figuratief
Startprijs 1.500 EUR

Henk Schuring. Enschede, 1928 - 1984. Groot abstract figuratief landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 145 x 197 cm. In goede staat.

H.C.A. Paradies, Stadsgezicht met gracht
Startprijs 800 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Stadsgezicht met gracht en vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 58 x 38 cm. In goede staat.

Italiaanse school, Veestuk bij ruïne
Startprijs 500 EUR

Italiaanse school. Italiaanse ruïne met veel vee en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 39 cm. In goede staat.

Jan Rijlaarsdam, Figuren bij marktkraam
Startprijs 350 EUR

Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Figuren bij marktkraam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 33 x 43 cm. In goede staat.

Jan Mankes, Jonge kraai met insect
Resultaat: 475 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Jonge kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.

Alex Marcette, Vissersboot met visser
Startprijs 560 EUR

Alex Marcette. 1853 - 1929. Vissersboot met visser op strand. Gouache op papier. Afmeting: 68 x 48 cm. In goede staat.

German Grobe, Schelpenvisser in paardenkar
Startprijs 780 EUR

German Grobe. 1857 - 1938. Schelpenvisser in paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 45 cm. In goede staat.

Evert Moll, Winters havengezicht
Startprijs 2.250 EUR

Evert Moll. 1878 - 1965. Winters havengezicht met vele boten. Recentelijk professioneel gereinigd. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

C. Noltee, Stadse bouwput in winter
Resultaat: 210 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Stadse bouwput in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 20 cm. In goede staat.

A.Verhoesen, Landschap met koeien, figuren ...
Startprijs 2.750 EUR

Albertus Verhoesen. 1806 - 1881. Landschap met koeien, figuren, knotwilgen, dorp en ezel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Berglandschap Zuid Tirol
Startprijs 500 EUR

Ongesigneerd? Circa 1850. Duitse school. Berglandschap Zuid Tirol met herders bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 41 cm. In goede staat.

Paul Permeke, Zeegezicht met branding
Resultaat: 475 EUR

Paul Permeke. 1918 - 1990. Belgische school. Zeegezicht met branding. Afmeting: 29 x 38 cm. In goede staat.

J.J. van Leeuwen, Hollands bloembollenveld
Resultaat: 450 EUR

J.J. van Leeuwen (Den Haag). Hollands bloembollenveld. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Jozef Jodocus Moerenhout, Wintergezicht
Startprijs 2.500 EUR

Jozef Jodocus Moerenhout, 1839. 1801 - 1874 Antwerpen. Wintergezicht bij paardenhuif met figuur en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 31 cm. In goede staat.