Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Josef Israëls, Spelende kinderen
Resultaat: 160 EUR

Josef Israëls. 1824 - 1911. Gravure 1872. Spelende kinderen op straat. Gravure op papier. Afmeting: 26 x 14 cm. In redelijke staat.

Antieke Engelse gravure, Zeeslag
Resultaat: 600 EUR

Antieke Engelse gravure. Zeeslag. Naar een schilderij van R. Paton. Gegraveerd door P.C. Canot + W. Watts. 1710 - 1777. Imperial Russian Fleet. Gravure op papier. Afmeting: 67 x 49 cm. In redelijk/goe...

Antieke Engelse gravure, Zeeslag
Resultaat: 600 EUR

Antieke Engelse gravure. Zeeslag. Naar een schilderij van R. Paton. Gegraveerd door P.C. Canot + W. Watts. 1710 - 1777. Imperial Russian Fleet. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 65 cm. In redelijk/goe...

Antieke landkaart Blaeu
Resultaat: 450 EUR

Antieke landkaart door Guiljelmus Blaeu. 1600 - 1699. Gedrukt door W. Blaeu. Handingekleurd. Novus XVII Inferioris Germaniae. Gravure op papier. Afmeting: 54 x 42 cm. In goede staat.

Monogram, Oud Hollands zeegezicht
Resultaat: 190 EUR

Monogram. 20e Eeuw. Oud Hollands zeegezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 48 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Lachend paard
Resultaat: 600 EUR

Toegeschreven aan Wim ten Broek. Circa 1950. 1905 - 1993. Ongesigneerd. Lachend paard. Herkomst tuinman Wim ten Broek. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

2x Japanse houtsnedes
Resultaat: 225 EUR

Twee oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnedes op papier. Afmeting: 34 - 38 cm. In goede staat.

Jan Toorop, Bezonkenheid/meditatie/vuur
Resultaat: 130 EUR

Jan Toorop. 1858 - 1928. Litho. Handgesigneerd. Bezonkenheid, meditatie, vuur. Afmeting: 14 x 16 cm. Litho op papier. In goede staat.

A. Waldorp, Hollands gezelschap op zee
Resultaat: 2.750 EUR

Anthonie Waldorp. 1803 - 1866. Hollands gezelschap op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: 68 x 52 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Poldergezicht met windmolens
Resultaat: 50 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Poldergezicht met windmolens en koeien. Naar Willem Roelofs. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

R. Verheijen, Stadsgezicht Amsterdam
Resultaat: 235 EUR

R. Verheijen. 1877 - 1960. Amsterdamse bloemenmarkt met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

3x Miniatuur schilderij op ivoor
Resultaat: 70 EUR

Drie oude/antieke miniaturen op ivoor. Met ivoren en notenhouten lijsten. Damesportretten. Gesigneerd. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

C. Westerik, Familie
Resultaat: 50 EUR

Co Westerik 1988. 1924 - . Familie. Lithografie op papier. Afmeting: 19 x 17 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Branding bij avondlicht
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Branding bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Jongensportret
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Jongensportret. Anno 1807. Verso naam. Pastel op papier. Afmeting: 32 x 40 cm. In goede staat.

A.F. Bunner, Hollandse vissersboot
Resultaat: 250 EUR

A.F. Bunner (Andrew Fisher). 1841 - 1897. Amerikaanse school. Hollandse vissersboten met figuren op kalm water. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 70 cm. In goede staat.

2x Gravures, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse gravures. Eén maal vlinder komt uit cocon in landschap. Zon met gezicht. Eén maal landschap met wandelaar bij pioenroosstruik + Latijnse tekst. Afmeting: ø 13,5 cm. en 13 x 13 cm...

M. Hagedoorn, Binnenhof in Curacao
Resultaat: 275 EUR

M. Hagedoorn. 1911 - 1988. Binnenhof in Curacao. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 45 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Bomschuit met vissersvolk
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Bomschuit met vissersvolk op strand. Craquele. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 19 cm. In redelijke staat.

J.P.C. van Os, Besneeuwd landschap
Startprijs 60 EUR

J.P.C. van Os. 1869 - 1944. Besneeuwd landschap met boeren schuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Antiek schilderij op ivoor, Meisje met hond
Resultaat: 150 EUR

Antiek schilderij op ivoor. Meisje met hond in interieur. Gedateerd 1841. Jebreiski? Olieverf op ivoor. Afmeting: 12 x 18 cm. In goede staat.

Janos Viski, Kippen bij strowagen
Resultaat: 250 EUR

Janos Viski. 1891 - 1987. Kippen bij strowagen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Russische school, Refused desires
Resultaat: 110 EUR

Russische school 1995. Refused Desires. Drie naakte dames. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.

Ids Wiersma, Landschap met fuik
Resultaat: 65 EUR

Ids Wiersma. 1878 - 1965. Landschap met fuik. Ets op papier. Afmeting: 32 x 16 cm. In goede staat.

3x Japanse houtsnedes
Resultaat: 130 EUR

Drie oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnedes op papier. Afmeting: 25 - 37 cm. In goede staat.

2x Japanse houtsnedes
Resultaat: 90 EUR

Twee oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnedes op papier. Afmeting: 37 - 38 cm. In goede staat.

Engelse gravure, Dutch Fleet Adm. De Winter
Resultaat: 240 EUR

Antieke Engelse gravure. Naar een schilderij van R. Dodd en gegraveerd door R. Dodd. 1748 - 1816. Dutch Fleet Admiraal De Winter. Gravure op papier. Afmeting: 49 x 71 cm. In goede staat.

R. Raveel, Figuur in interieur
Resultaat: 400 EUR

R. Raveel. (Roger). 1921 - 2013. Nr. 18/100. Figuur in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: 83 x 57 cm. In goede staat.

C. Noltee, Stadse bouwput in winter
Resultaat: 210 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Stadse bouwput in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 20 cm. In goede staat.

Jan Mankes, Jonge kraai met insect
Resultaat: 475 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Jonge kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.

Herman Bieling, Tafereel met bekende Rotterdamse figuren
Resultaat: 250 EUR

Herman Bieling. 1887 - 1964. Tafereel met bekende Rotterdamse figuren. Onder andere Bep van Klaveren. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 14,5 x 30 cm. In goede staat.

B.M. Hoogeveen, Stilleven met kraantjeskan, bijbel etc.
Resultaat: 60 EUR

B.M. Hoogeveen. Stilleven met beschilderde kraantjeskan, bijbel etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

2x F. Caillé, Vrouwelijk naakt + Combinatie
Resultaat: 90 EUR

Twee werken van F. Caillé. Circa 1915. Jugendstil schilderijen. Vrouwelijk naakt + combinatie schilderij en fotografie. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.

Grote landkaart
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollandse landkaart Tutcicum Imperium (Turkse Rijk) door Frederick de Wit. 1629 - 1706. Afmeting: 56 x 47 cm. Gravure op papier. In goede staat.

Ongesign., Wandelaar in bosgezicht
Resultaat: 125 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Wandelaar in bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 44 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

A. v.d. Nieuwenhoven, Man met vergrootglas
Resultaat: 170 EUR

A. v.d. Nieuwenhoven. 20e Eeuw. Man met vergrootglas leest boek. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Edelhert in landschap
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Düsseldorfer Schule. Edelhert in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Ruimteschip 1988
Resultaat: 50 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Ruimteschip 1988. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

B. Brugman, Achterhof met kerkgezicht
Resultaat: 110 EUR

Berry Brugman. 1915 - 1996, Almelo. Achterhof met kerkgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Spelende poes
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Spelende poes. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

R. Coulon, Barques du peche fecamp
Resultaat: 160 EUR

R. Coulon (Roger). Franse school. 20e Eeuw. Barques de peche fecamp. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met pop, fruit, theekop...
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met pop, fruit, konijn, theekop. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 56 cm. In goede staat.

F. van Eerten, Paleis van de gouverneur
Resultaat: 60 EUR

F. van Eerten 1936. Curacao, Paleis van de gouverneur. Tekening op papier. Afmeting: 18 x 28 cm. In goede staat.

B. van Vliet, Gevlochten mand met bloemen
Resultaat: 60 EUR

B. van Vliet, gesigneerd. Circa 1880. Gevlochten mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 56 cm. In goede staat.

A. v.d. Meen, Bospad met herderin en koeien
Resultaat: 60 EUR

A. v.d. Meen. Circa 1920. Bospad met herderin en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

J. Blekeman, Bosgezicht met watermolen
Resultaat: 60 EUR

J. Blekeman. Bosgezicht met watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Havengezicht met stoomboten
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Havengezicht met stoomboten en passagiers. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In redelijke staat.