Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
476 Resultaten
Kavel: 1032

Ongesigneed, Pastoor met engel

Startprijs 350 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. Pastoor met engel. Gerestaureerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 87 x 107 cm. In goede staat.


Kavel: 1031

Rosenthal, Jongen bij boomstronk

Startprijs 200 EUR

Rosenthal '84. Duitse school. Jongen bij boomstronk. Olieverf op linnen. Afmeting: 160 x 120 cm. In goede staat.


Kavel: 1030

Jan te Wierik, Fantasie figuren

Startprijs 1.900 EUR

Jan te Wierik. Haaksbergen, 1954 - 2002. Fantasie figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 56 cm. In goede staat.


Kavel: 1029

Helmert richard van der Flier, Hollands landschap

Startprijs 600 EUR

Helmert Richard van der Flier. 1827 - 1899 Fecit 161. Hollands zonnig landschap met herder, hond en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 1027

A.J. Zwart, Houtvester met paardenspan

Resultaat: 550 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Houtvester met paardenspan aan het werk. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1026

Michael v.d. Besselaar, 2x Action Men

Startprijs 4.000 EUR

Michael van den Besselaar. 1964. Twee maal Action Men 1999. Olieverf op linnen. Afmeting: 150 x 120 cm. In goede staat.


Kavel: 1024

Antieke Chinees rolschilderij

Startprijs 300 EUR

Antiek Chinees gesigneerd handgeschilderd rolschilderij met vogel in bamboe bosschage. Aquarel op zijde. Afmeting: 100 x 32 cm. In goede staat.


Kavel: 1023

Jozef Jodocus Moerenhout, Wintergezicht

Startprijs 2.500 EUR

Jozef Jodocus Moerenhout, 1839. 1801 - 1874 Antwerpen. Wintergezicht bij paardenhuif met figuur en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 31 cm. In goede staat.


Kavel: 1021

Paul Permeke, Zeegezicht met branding

Resultaat: 475 EUR

Paul Permeke. 1918 - 1990. Belgische school. Zeegezicht met branding. Afmeting: 29 x 38 cm. In goede staat.


Kavel: 1020

Ongesigneerd? Berglandschap Zuid Tirol

Startprijs 500 EUR

Ongesigneerd? Circa 1850. Duitse school. Berglandschap Zuid Tirol met herders bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 41 cm. In goede staat.


Kavel: 1018

C. Noltee, Stadse bouwput in winter

Resultaat: 210 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Stadse bouwput in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 1017

Evert Moll, Winters havengezicht

Startprijs 2.250 EUR

Evert Moll. 1878 - 1965. Winters havengezicht met vele boten. Recentelijk professioneel gereinigd. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1015

Alex Marcette, Vissersboot met visser

Startprijs 560 EUR

Alex Marcette. 1853 - 1929. Vissersboot met visser op strand. Gouache op papier. Afmeting: 68 x 48 cm. In goede staat.


Kavel: 1014

Jan Mankes, Jonge kraai met insect

Resultaat: 475 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Jonge kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 1013

Jan Rijlaarsdam, Figuren bij marktkraam

Startprijs 350 EUR

Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Figuren bij marktkraam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 33 x 43 cm. In goede staat.


Kavel: 1012

Italiaanse school, Veestuk bij ruïne

Startprijs 500 EUR

Italiaanse school. Italiaanse ruïne met veel vee en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 39 cm. In goede staat.


Kavel: 1011

H.C.A. Paradies, Stadsgezicht met gracht

Startprijs 800 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Stadsgezicht met gracht en vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 58 x 38 cm. In goede staat.


Kavel: 1010

Henk Schuring, Abstract/Figuratief

Startprijs 1.500 EUR

Henk Schuring. Enschede, 1928 - 1984. Groot abstract figuratief landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 145 x 197 cm. In goede staat.


Kavel: 1009

H. van Leeuwen van Oudewater, Besneeuwde dorpsstraat

Startprijs 350 EUR

Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Besneeuwde dorpsstraat met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1007

Joop Kropff, Scheepshelling Scheveningen

Startprijs 600 EUR

Joop Kropff. Scheepshelling Scheveningen. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1006

Toegeschr. aan Gesina Terborch, Adelijke dame bij tuinvaas

Startprijs 3.500 EUR

Monogram toegeschreven aan Gesina Terborch. 1663 - 1690. Zeldzaam werk !! Adelijke dame bij tuinvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 62 cm. In goede staat.


Kavel: 1004

Jan te Wierik, Figuratieve compositie

Startprijs 3.500 EUR

Jan te Wierik. Hengelo 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 145 cm. In goede staat.


Kavel: 1003

Jan Nieuwenhus, Modern abstract

Startprijs 700 EUR

Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Moderne abstracte figuratieve voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1001

Constant Artz, Eendenfamilie in het gras

Startprijs 900 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie in het gras. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.