Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduid. gesig., Edelhert in landschap
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Düsseldorfer Schule. Edelhert in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

A. v.d. Nieuwenhoven, Man met vergrootglas
Resultaat: 170 EUR

A. v.d. Nieuwenhoven. 20e Eeuw. Man met vergrootglas leest boek. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Poldergezicht met windmolens
Resultaat: 50 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Poldergezicht met windmolens en koeien. Naar Willem Roelofs. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ongesign., Wandelaar in bosgezicht
Resultaat: 125 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Wandelaar in bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 44 cm. In goede staat.

A.H. Hoffmann, Stadsgezicht
Resultaat: 60 EUR

A.H. Hoffmann. 20e Eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

2 Gesign. werken, Hollandse landschappen
Resultaat: 90 EUR

Twee gesigneerde werken. 20e Eeuw. Hollandse landschappen. Eén maal riviergezicht. Eén maal boerderij met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Landman, Italiaanse jongen met pet en sigaret
Resultaat: 30 EUR

Landman. 20e Eeuw. Italiaanse jongen met pet en sigaret. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Stilleven met gemberpot, bloemen.
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1898. Stilleven met gemberpot, bloemen, klepkan en snotneus. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 40 cm. In goede staat.

Evert Bomhof, Platbodems op de Zuiderzee
Startprijs 125 EUR

Evert Bomhof. 1886 - 1949. Zwolle. Platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 60 cm. In goede staat.

Grote landkaart
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollandse landkaart Tutcicum Imperium (Turkse Rijk) door Frederick de Wit. 1629 - 1706. Afmeting: 56 x 47 cm. Gravure op papier. In goede staat.

2x Landkaarten, 16e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Twee stuks 16e eeuwse landkaarten. Eén van stad Vere en één van Oud Middelburg van den Jaere 1400. Afmeting: 34 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

J. Klein, Hollandse dorpstraat
Startprijs 25 EUR

J. Klein. Circa 1930. Hollandse dorpstraat met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.

P. van Noort, Boerenhuisje
Resultaat: 30 EUR

Pieter van Noort. 1893 - 1950. Boerenhuisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

2x F. Caillé, Vrouwelijk naakt + Combinatie
Resultaat: 90 EUR

Twee werken van F. Caillé. Circa 1915. Jugendstil schilderijen. Vrouwelijk naakt + combinatie schilderij en fotografie. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Boerenhuis bij boom
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Boerenhuis bij boom en waterpomp. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

B.M. Hoogeveen, Stilleven met kraantjeskan, bijbel etc.
Resultaat: 60 EUR

B.M. Hoogeveen. Stilleven met beschilderde kraantjeskan, bijbel etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

H.A. Witvoet, Twee te dikke paarden bij bosrand
Startprijs 100 EUR

H.A. Witvoet. Tweede helft 20e eeuw. Twee te dikken paarden bij bosrand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

Herman Bieling, Tafereel met bekende Rotterdamse figuren
Resultaat: 250 EUR

Herman Bieling. 1887 - 1964. Tafereel met bekende Rotterdamse figuren. Onder andere Bep van Klaveren. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 14,5 x 30 cm. In goede staat.

J. Koster, Havengezicht Amsterdam
Startprijs 100 EUR

J. Koster. Circa 1950. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.