Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Chinees rolschilderij 1024
Antieke Chinees rolschilderij
Startprijs 300 EUR
Jozef Jodocus Moerenhout, Wintergezicht 1023
Jozef Jodocus Moerenhout, Wintergezicht
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
J.J. van Leeuwen, Hollands bloembollenveld 1022
J.J. van Leeuwen, Hollands bloembollenveld

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Paul Permeke, Zeegezicht met branding 1021
Paul Permeke, Zeegezicht met branding

Resultaat:

475 EUR

Ongesigneerd? Berglandschap Zuid Tirol 1020
Ongesigneerd? Berglandschap Zuid Tirol
Startprijs 500 EUR
A.Verhoesen, Landschap met koeien, figuren ... 1019
A.Verhoesen, Landschap met koeien, figuren ...
Startprijs 2.750 EUR
Verkocht
C. Noltee, Stadse bouwput in winter 1018
C. Noltee, Stadse bouwput in winter

Resultaat:

210 EUR

Evert Moll, Winters havengezicht 1017
Evert Moll, Winters havengezicht
Startprijs 2.250 EUR
German Grobe, Schelpenvisser in paardenkar 1016
German Grobe, Schelpenvisser in paardenkar
Startprijs 780 EUR
Alex Marcette, Vissersboot met visser 1015
Alex Marcette, Vissersboot met visser
Startprijs 560 EUR
Verkocht
Jan Mankes, Jonge kraai met insect 1014
Jan Mankes, Jonge kraai met insect

Resultaat:

475 EUR

Jan Rijlaarsdam, Figuren bij marktkraam 1013
Jan Rijlaarsdam, Figuren bij marktkraam
Startprijs 350 EUR
Italiaanse school, Veestuk bij ruïne 1012
Italiaanse school, Veestuk bij ruïne
Startprijs 500 EUR
H.C.A. Paradies, Stadsgezicht met gracht 1011
H.C.A. Paradies, Stadsgezicht met gracht
Startprijs 800 EUR
Henk Schuring, Abstract/Figuratief 1010
Henk Schuring, Abstract/Figuratief
Startprijs 1.500 EUR
H. van Leeuwen van Oudewater, Besneeuwde dorpsstraat 1009
H. van Leeuwen van Oudewater, Besneeuwde dorpsstraat
Startprijs 350 EUR
Jan van Ravenzwaay, Hollandse boerderij 1008
Jan van Ravenzwaay, Hollandse boerderij
Startprijs 800 EUR
Joop Kropff, Scheepshelling Scheveningen 1007
Joop Kropff, Scheepshelling Scheveningen
Startprijs 600 EUR
Toegeschr. aan Gesina Terborch, Adelijke dame bij tuinvaas 1006
Toegeschr. aan Gesina Terborch, Adelijke dame bij tuinvaas
Startprijs 3.500 EUR
Verkocht
Jan Holtrop, Beek met knotwilg 1005
Jan Holtrop, Beek met knotwilg

Resultaat:

600 EUR

Jan te Wierik, Figuratieve compositie 1004
Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Startprijs 3.500 EUR
Jan Nieuwenhus, Modern abstract 1003
Jan Nieuwenhus, Modern abstract
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Louis Claude Mouchot, Frans kasteel met park 1002
Louis Claude Mouchot, Frans kasteel met park

Resultaat:

2.500 EUR

Constant Artz, Eendenfamilie in het gras 1001
Constant Artz, Eendenfamilie in het gras
Startprijs 900 EUR