Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

A. Waldorp, Hollands gezelschap op zee
Resultaat: 2.750 EUR

Anthonie Waldorp. 1803 - 1866. Hollands gezelschap op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: 68 x 52 cm. In goede staat.

Louis Claude Mouchot, Frans kasteel met park
Resultaat: 2.500 EUR

Louis Claude Mouchot. 1830 - 1891. Franse school. Frans kasteel met park en vele figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: 81 x 55 cm. In goede staat.

Groot lot diversen o.a. Paul Dom (29x)
Resultaat: 1.100 EUR

Interessant groot lot diversen. 29 Werken van Paul Dom. 1885 - 1978. Zeldzaam op kunstmarkt. Onder andere: Aquarellen, etsen, tekeningen, lithografieën etc. Afmeting: Circa 20 - 50 cm. In redelijk/go...

Jan F. van Deventer, Aan de Waal
Resultaat: 900 EUR

Jan F. van Deventer. 1822 - 1886. Verso aan de Waal. Schepen en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 46 cm. In goede staat.

H.J. van Wijngaarden, Havengezicht bij avond
Resultaat: 750 EUR

H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Havengezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

Eduard Huber, Stilleven met kreeft, fruit etc.
Resultaat: 750 EUR

Eduard Huber. 1877 - 1965. Duitse school. Stilleven met kreeft, terrine, fruit, porselein etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.

A.M. Geyp, Boerenstel bij koeien
Resultaat: 710 EUR

Adrianus Marinus Geyp. 1855 - 1926. Landschap met boerenstel bij koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 140 cm. In goede staat.

Jan Holtrop, Beek met knotwilg
Resultaat: 600 EUR

Jan Holtrop. 1917 - 1995. Beek met knotwilg en grazende koeien Gelderse vallei. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 39 cm. In goede staat.

Antieke Engelse gravure, Zeeslag
Resultaat: 600 EUR

Antieke Engelse gravure. Zeeslag. Naar een schilderij van R. Paton. Gegraveerd door P.C. Canot + W. Watts. 1710 - 1777. Imperial Russian Fleet. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 65 cm. In redelijk/goe...

Antieke Engelse gravure, Zeeslag
Resultaat: 600 EUR

Antieke Engelse gravure. Zeeslag. Naar een schilderij van R. Paton. Gegraveerd door P.C. Canot + W. Watts. 1710 - 1777. Imperial Russian Fleet. Gravure op papier. Afmeting: 67 x 49 cm. In redelijk/goe...

Ongesigneerd, Lachend paard
Resultaat: 600 EUR

Toegeschreven aan Wim ten Broek. Circa 1950. 1905 - 1993. Ongesigneerd. Lachend paard. Herkomst tuinman Wim ten Broek. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Houtvester met paardenspan
Resultaat: 550 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Houtvester met paardenspan aan het werk. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Evert Jan Ligtelijn, Zonnig landschap Wijk bij Duurstede
Resultaat: 500 EUR

Evert Jan Ligtelijn. 1893 - 1975. Zonnig landschap Wijk bij Duurstede met koeien en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Evert Moll, Vaas met bloemen
Resultaat: 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

Jan Mankes, Jonge kraai met insect
Resultaat: 475 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Jonge kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.

Paul Permeke, Zeegezicht met branding
Resultaat: 475 EUR

Paul Permeke. 1918 - 1990. Belgische school. Zeegezicht met branding. Afmeting: 29 x 38 cm. In goede staat.

A. van Gilst. Rotterdamse haven
Resultaat: 475 EUR

Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Rotterdamse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.

J.J. van Leeuwen, Hollands bloembollenveld
Resultaat: 450 EUR

J.J. van Leeuwen (Den Haag). Hollands bloembollenveld. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Paul Citroen, Collage kubistisch
Resultaat: 450 EUR

Paul Citroen. 1930. Collage kubistisch. Collage op papier. Afmeting: 29 x 17 cm. In goede staat.

Antieke landkaart Blaeu
Resultaat: 450 EUR

Antieke landkaart door Guiljelmus Blaeu. 1600 - 1699. Gedrukt door W. Blaeu. Handingekleurd. Novus XVII Inferioris Germaniae. Gravure op papier. Afmeting: 54 x 42 cm. In goede staat.

D. Schüter ? Kind in stal bij koe
Resultaat: 450 EUR

D. Schlüter ? 19e Eeuw. Kind in stal bij koe. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 55 cm. In goede staat.

R. Raveel, Figuur in interieur
Resultaat: 400 EUR

R. Raveel. (Roger). 1921 - 2013. Nr. 18/100. Figuur in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: 83 x 57 cm. In goede staat.

J. van Delden, Rotterdams' havengezicht
Resultaat: 380 EUR

J. van Delden. Circa 1930. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Liefdespaar in taveerne wordt begluurd door vrouw
Resultaat: 375 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Liefdespaar in taveerne wordt begluurd door een vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.