Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduid. gesig., Edelhert in landschap
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Düsseldorfer Schule. Edelhert in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

2x Ets Paul Wallat, Katwijk
Resultaat: 95 EUR

Twee maal Paul Wallat etsen. 1879 - 1966. Katwijk kerk + Katwijk haven. Etsen op papier. Afmeting: 23 x 21 cm en 26 x 21 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dame bij vogelkooi
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame bij vogelkooi. Inschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 44 cm. In redelijke staat.

2x Japanse houtsnedes
Resultaat: 90 EUR

Twee oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnedes op papier. Afmeting: 37 - 38 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Interieur taveerne met drinkende figuren
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Interieur taveerne met drinkende figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In redelijke staat.

C. Cornelisz, Divers fruit
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Vrouw op tabaksplantage
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Cambodja of Vietnam. Vrouw op tabaksplantage. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 76 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Jongensportret
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Jongensportret. Anno 1807. Verso naam. Pastel op papier. Afmeting: 32 x 40 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Grazende koeien in weiland
Resultaat: 90 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twee koeien in weiland aan het grazen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.

2 Gesign. werken, Hollandse landschappen
Resultaat: 90 EUR

Twee gesigneerde werken. 20e Eeuw. Hollandse landschappen. Eén maal riviergezicht. Eén maal boerderij met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

2x F. Caillé, Vrouwelijk naakt + Combinatie
Resultaat: 90 EUR

Twee werken van F. Caillé. Circa 1915. Jugendstil schilderijen. Vrouwelijk naakt + combinatie schilderij en fotografie. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.

K. Schaette, Landschap bij avond
Resultaat: 85 EUR

K. Schaette. Circa 1920. Duitse school. Landschap bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Gesigneerd/Chinees, Berglandschap met waterval
Resultaat: 80 EUR

Oud Chinees aquarel? Gesigneerd. 20e Eeuw. Berglandschap met waterval. Litho of aquarel op papier. Afmeting: 108 x 33 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Boomgaard Toscane
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd? 20e Eeuw. Boomgaard Toscane. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Y. Wenning, Geit in duinlandschap
Resultaat: 80 EUR

Ype Wenning. 1879 - 1959. Geit in duinlandschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 24 cm. In goede staat.

Russische etsplaat
Resultaat: 80 EUR

Oude Russische messing gesigneerde etsplaat. Kyrillisch. Arreslede met figuren. Afmeting: 31 x 26 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Citroen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen op zilveren bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Oesters
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters op zilveren bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Brood
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood, Roemer, zilveren bord en vrucht. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Kersen
Resultaat: 80 EUR

C.Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 18 cm. In goede staat.

van Daalhof, Figuur bij landgoed poort
Resultaat: 80 EUR

Henri van Daalhof. 1867 - 1953. Figuur bij landgoed poort. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Elegante dame
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Elegante dame in zwart kleed. Pastel op papier. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.

Gé Nijhuis, Bomenpartij met hek
Resultaat: 80 EUR

Gé Nijhuis. Galeriehouder Enschede, overleden 2009. Bomenpartij met hek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

F. Baaijens, Twents landschap
Resultaat: 80 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970 Enschede. Twents landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

P.J. Boon, Amsterdams stadsgezicht
Resultaat: 80 EUR

P.J. Boon. Circa 1910. Amsterdams stadsgezicht met gracht en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.

H. Loisy, Gitaar spelende monnik
Resultaat: 80 EUR

H. Loisy. Circa 1900. Gitaar spelende monnik. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

H. Rijkers, Hollands landschap
Resultaat: 70 EUR

H. Rijkers. Tweede helft 20e eeuw. Hollands landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Antieke gravure, Zeeslag
Resultaat: 70 EUR

Antieke gravure. Zeeslag, veroveringen van Cadix in het jaar 1596. Linksboven Tom: I.Nr. 33. Gravure op papier. Afmeting: 26 x 34 cm. In goede staat.

3x Miniatuur schilderij op ivoor
Resultaat: 70 EUR

Drie oude/antieke miniaturen op ivoor. Met ivoren en notenhouten lijsten. Damesportretten. Gesigneerd. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Figuren op terras
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Figuren op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 52 cm. In goede staat.

Gussichs ? Oude rabbijn
Resultaat: 70 EUR

Gussichs ? Oude rabbijn. Duitse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Ids Wiersma, Landschap met fuik
Resultaat: 65 EUR

Ids Wiersma. 1878 - 1965. Landschap met fuik. Ets op papier. Afmeting: 32 x 16 cm. In goede staat.

Antieke Japanse houtsnede
Resultaat: 60 EUR

Antieke Japanse handingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Met afbeelding van geisha's in landschap. Houtsnede op papier. Afmeting: 15 x 49 cm. In goede staat.

2x Gravures, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse gravures. Eén maal vlinder komt uit cocon in landschap. Zon met gezicht. Eén maal landschap met wandelaar bij pioenroosstruik + Latijnse tekst. Afmeting: ø 13,5 cm. en 13 x 13 cm...

2x Griekse ikoon
Resultaat: 60 EUR

Twee Griekse ikonen. Tweede helft 20e eeuw. Handgeschilderd. Eén met eerste gehalte zilver riza (950). Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bospad met paardenkarren en boeren
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Bospad met paardenkarren en boeren. Olieverf op linnen. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Branding bij avondlicht
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Branding bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

M.E. Willemse-Vervloet, Stilleven met porselein
Resultaat: 60 EUR

M.E. Willemse-Vervloet. (Maria Elisabeth). 1914 - 1964. Stilleven met porselein. Olieverf op paneel. Afmeting: 56 x 46 cm. In goede staat.

J.F. van Galen, Schepen op zee
Resultaat: 60 EUR

J.F. van Galen. Circa 1920. Schepen op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm. In goede staat..

4x Werken op zijde, Asiatica
Resultaat: 60 EUR

Vier Japanse/Chinese kunstwerken op zijde. Divers. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 30 - 66 cm. In goede staat.

D. Roggeveen, Gezicht op Katwijk
Resultaat: 60 EUR

Dirk Roggeveen. 1872 - 1955. Gezicht op Katwijk. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 53 cm. In goede staat.

J. Blekeman, Bosgezicht met watermolen
Resultaat: 60 EUR

J. Blekeman. Bosgezicht met watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

A. v.d. Meen, Bospad met herderin en koeien
Resultaat: 60 EUR

A. v.d. Meen. Circa 1920. Bospad met herderin en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

B. van Vliet, Gevlochten mand met bloemen
Resultaat: 60 EUR

B. van Vliet, gesigneerd. Circa 1880. Gevlochten mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 56 cm. In goede staat.

F. van Eerten, Paleis van de gouverneur
Resultaat: 60 EUR

F. van Eerten 1936. Curacao, Paleis van de gouverneur. Tekening op papier. Afmeting: 18 x 28 cm. In goede staat.

3x Prenten, Zwart passe partout
Resultaat: 60 EUR

Drie oude prenten met zwarte passe partouts en gouden lijsten. Afmeting: 55 - 60 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Meistershoes te Azelo
Resultaat: 60 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal (overleden). Meisterhoes te Azelo. Afmeting: 80 x 70 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.

A.H. Hoffmann, Stadsgezicht
Resultaat: 60 EUR

A.H. Hoffmann. 20e Eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Grote landkaart
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollandse landkaart Tutcicum Imperium (Turkse Rijk) door Frederick de Wit. 1629 - 1706. Afmeting: 56 x 47 cm. Gravure op papier. In goede staat.

B.M. Hoogeveen, Stilleven met kraantjeskan, bijbel etc.
Resultaat: 60 EUR

B.M. Hoogeveen. Stilleven met beschilderde kraantjeskan, bijbel etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

J. Brand, Vaas met bloemen
Resultaat: 55 EUR

J. Brand. Vaas met bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

J. Slot, Amsterdamse gracht
Resultaat: 55 EUR

J. Slot. Circa 1930. Amsterdamse gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

C. Dijkman, Hollands havengezicht
Resultaat: 50 EUR

C. Dijkman. Circa 1920. Hollands havengezicht met figuren. Met schildersezel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Soehardjo, Indonesisch rijstveld
Resultaat: 50 EUR

Soehardjo. 1945. Indonesische school. Indonesisch rijstveld met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 42 cm. In goede staat.

Monogram J.B., Vaas met bloemen
Resultaat: 50 EUR

Monogram J.B. 20e Eeuw. Vaas met bloemen in 17e eeuwse stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Naar A. Neuhuys, Boerenvrouw bij haard
Resultaat: 50 EUR

Naar A. Neuhuys. Circa 1900. Boerenvrouw bij haard. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Naar Artz, biddende figuren
Resultaat: 50 EUR

Naar Artz ca. 1910, olieverf op paneel, figuren aan het bidden 28x31cm. In goede staat

C. Westerik, Familie
Resultaat: 50 EUR

Co Westerik 1988. 1924 - . Familie. Lithografie op papier. Afmeting: 19 x 17 cm. In goede staat.

Honore Daumier, Les Gens de justice la plaidoirie
Resultaat: 50 EUR

Honore Daumier. Nr. 202/500. 1808 - 1879. Franse school. Les Gens de justice la plaidoirie. Ets op papier. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.

Slegers, Koeien bij rivierkade
Resultaat: 50 EUR

Slegers. Koeien bij rivierkade. Olieverf op linnen. Klein scheurtje. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

2x J.A.S., Bellona + Mokum Red
Resultaat: 50 EUR

2x J.A.S. 1998 + 1999. Johannes Adrianus Smit. 1945 - 2002. Bellona + Mokum Red. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met pop, fruit, theekop...
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met pop, fruit, konijn, theekop. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 56 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Ruimteschip 1988
Resultaat: 50 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Ruimteschip 1988. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Poldergezicht met windmolens
Resultaat: 50 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Poldergezicht met windmolens en koeien. Naar Willem Roelofs. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Naar Kever, Boeren interieur met kinderen, moeder en kippen
Resultaat: 45 EUR

Naar Kever. Circa 1900. Boeren interieur met kinderen, moeder en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 18,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Spelende poes
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Spelende poes. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Henri Armengol, Twee dames in interieur
Resultaat: 40 EUR

Henri Armengol. Twee dames in interieur. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 20 x 40 cm. In goede staat.

Taylor, Jockeys in volle draf.
Resultaat: 40 EUR

Taylor. Jockeys in volle draf. eind 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 55 cm. In goede staat.

F. van Klingeren, Kater
Resultaat: 40 EUR

Frans van Klingeren 1982. 1948 - 2001. Titel: Kater. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 43,5 x 37 cm. In goede staat.

3x A. Ghislaine de Villers, Florale + figuren voorstellingen
Resultaat: 40 EUR

Drie maal A. Ghislaine de Villers. Franse school. 20e Eeuw. Florale en figuren voorstellingen. Lithografieën op papier. Afmeting: 23 - 29 cm. In goede staat.

Mariska Rietveld, Figuratieve voorstelling
Resultaat: 40 EUR

Mariska Rietveld, 2003. Figuratieve voorstelling. Acryl op papier. Afmeting: 23 x 23 cm. In goede staat.

G. Philippe, Besneeuwd havengezicht bij maanlicht
Resultaat: 40 EUR

G. Philippe. Besneeuwd havengezicht bij maanlicht. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

H.A. Willenborg, Paardenkar met sprokkelhout
Resultaat: 40 EUR

H.A. Willenborg. Circa 1920. Paardenkar met sprokkelhout. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Damesportret
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd. Circa 1840. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Gerard van Keulen, Joodse gravure
Resultaat: 35 EUR

Gerard van Keulen. 1678 - 1726. Joodse gravure 'Voorhof der priesteren'. Judaïca. Gravure op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.

J. v.d. Kolk, Koeien in ochtendnevel
Resultaat: 35 EUR

J. v.d. Kolk. 20e Eeuw. Koeien in de ochtendnevel. Gaatje + kras. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In redelijke staat.

L. van G, Fietser bij Franse rivièra
Resultaat: 35 EUR

L. van G. Fietser bij Franse rivièra. Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 85 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Jezus met doornenkrans
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd. Jezus met doornenkrans. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

2x Landkaarten, 16e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Twee stuks 16e eeuwse landkaarten. Eén van stad Vere en één van Oud Middelburg van den Jaere 1400. Afmeting: 34 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

Ton Anconé, Herenportret
Resultaat: 30 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Herenportret, naar Rembrandt. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 16 cm. In goede staat.

Rafaël B. Pasean, Man bij biervaten
Resultaat: 30 EUR

Rafaël B. Pasean. Circa 1920. Man bij biervaten. Olieverf op linnen. Craquele. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.

W.J. Dijk, Boten op meer
Resultaat: 30 EUR

W.J. Dijk (Willem Jans). 1881 - 1970. Boten op meer. Ets op papier. Afmeting: 40 x 21 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Italiaanse jongen
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse jongen met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Sakti 1963
Resultaat: 30 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Sakti 1963. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Landman, Italiaanse jongen met pet en sigaret
Resultaat: 30 EUR

Landman. 20e Eeuw. Italiaanse jongen met pet en sigaret. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In goede staat.

P. van Noort, Boerenhuisje
Resultaat: 30 EUR

Pieter van Noort. 1893 - 1950. Boerenhuisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Antiquarische prent Lonneker
Resultaat: 20 EUR

Antiquarische prent. Lithografie. Lonneker Cooperative Landbouwersbank en Handelsvereniging G.A. te Enschede. Ontwerp Gerard van Haeften. Schaaf & Zoon Enschede. 1896 - 1932. Litho op papier. Afmeting...

E. Müller, Stilleven met fruit en kreeft
Resultaat: 15 EUR

E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. Stilleven met fruit en kreeft. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.