37. Juliveiling 2018

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

A. Waldorp, Hollands gezelschap op zee 1000
A. Waldorp, Hollands gezelschap op zee

2.750 EUR

Louis Claude Mouchot, Frans kasteel met park 1002
Louis Claude Mouchot, Frans kasteel met park

2.500 EUR

Groot lot diversen o.a. Paul Dom (29x) 1056
Groot lot diversen o.a. Paul Dom (29x)

1.100 EUR

Jan F. van Deventer, Aan de Waal 1066
Jan F. van Deventer, Aan de Waal

900 EUR

H.J. van Wijngaarden, Havengezicht bij avond 1048
H.J. van Wijngaarden, Havengezicht bij avond

750 EUR

Eduard Huber, Stilleven met kreeft, fruit etc. 1109
Eduard Huber, Stilleven met kreeft, fruit etc.

750 EUR

A.M. Geyp, Boerenstel bij koeien 1071
A.M. Geyp, Boerenstel bij koeien

710 EUR

Jan Holtrop, Beek met knotwilg 1005
Jan Holtrop, Beek met knotwilg

600 EUR

Antieke Engelse gravure, Zeeslag 1133
Antieke Engelse gravure, Zeeslag

600 EUR

Antieke Engelse gravure, Zeeslag 1135

600 EUR

Ongesigneerd, Lachend paard 1173
Ongesigneerd, Lachend paard

600 EUR

A.J. Zwart, Houtvester met paardenspan 1027
A.J. Zwart, Houtvester met paardenspan

550 EUR

Evert Jan Ligtelijn, Zonnig landschap Wijk bij Duurstede 1046
Evert Jan Ligtelijn, Zonnig landschap Wijk bij Duurstede

500 EUR

Evert Moll, Vaas met bloemen 1104
Evert Moll, Vaas met bloemen

500 EUR

Jan Mankes, Jonge kraai met insect 1014
Jan Mankes, Jonge kraai met insect

475 EUR

Paul Permeke, Zeegezicht met branding 1021
Paul Permeke, Zeegezicht met branding

475 EUR

A. van Gilst. Rotterdamse haven 1136
A. van Gilst. Rotterdamse haven

475 EUR

J.J. van Leeuwen, Hollands bloembollenveld 1022
J.J. van Leeuwen, Hollands bloembollenveld

450 EUR

Paul Citroen, Collage kubistisch 1076
Paul Citroen, Collage kubistisch

450 EUR

Antieke landkaart Blaeu 1098
Antieke landkaart Blaeu

450 EUR

D. Schüter ? Kind in stal bij koe 1129
D. Schüter ? Kind in stal bij koe

450 EUR

R. Raveel, Figuur in interieur 1036
R. Raveel, Figuur in interieur

400 EUR

J. van Delden,  Rotterdams' havengezicht 1081
J. van Delden, Rotterdams' havengezicht

380 EUR

Ongesigneerd, Liefdespaar in taveerne wordt begluurd door vrouw 1337

375 EUR

Bruno Blätter, Interieur met dames 1152
Bruno Blätter, Interieur met dames

360 EUR

A.J. Zwart, Boerderij met boer en koeien 1034
A.J. Zwart, Boerderij met boer en koeien

350 EUR

Onduidelijk gesign., IJmuiden kade 1127
Onduidelijk gesign., IJmuiden kade

325 EUR

A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij 1168
A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij

325 EUR

Ongesigneerd, Religeuze figuren voorstelling 1156
Ongesigneerd, Religeuze figuren voorstelling

320 EUR

R. Craeyvanger, Man met borrel leest brief 1043
R. Craeyvanger, Man met borrel leest brief

300 EUR

K. Schnitzler, Damesportret 1151
K. Schnitzler, Damesportret

275 EUR

M. Hagedoorn, Binnenhof in Curacao 1206
M. Hagedoorn, Binnenhof in Curacao

275 EUR

F. van Eerten, Havengezicht Curacao 1207
F. van Eerten, Havengezicht Curacao

275 EUR

Ongesigneerd, Stilleven met pioenrozen 1313
Ongesigneerd, Stilleven met pioenrozen

275 EUR

Piet Rackwitz, Landschap met paardenkar 1181
Piet Rackwitz, Landschap met paardenkar

260 EUR

Ongesigneerd, Paard op strand 1112
Ongesigneerd, Paard op strand

250 EUR

Janos Viski, Kippen bij strowagen 1180
Janos Viski, Kippen bij strowagen

250 EUR

A.F. Bunner, Hollandse vissersboot 1254
A.F. Bunner, Hollandse vissersboot

250 EUR

Herman Bieling, Tafereel met bekende Rotterdamse figuren 1474
Herman Bieling, Tafereel met bekende Rotterdamse figuren

250 EUR

Engelse gravure, Dutch Fleet Adm. De Winter 1134
Engelse gravure, Dutch Fleet Adm. De Winter

240 EUR

R. Verheijen, Stadsgezicht Amsterdam 1330
R. Verheijen, Stadsgezicht Amsterdam

235 EUR

Antieke Franse gravure, Zeeslag 1132
Antieke Franse gravure, Zeeslag

225 EUR

2x Japanse houtsnedes 1139
2x Japanse houtsnedes

225 EUR

C. Noltee, Stadse bouwput in winter 1018
C. Noltee, Stadse bouwput in winter

210 EUR

A.J. Zwart, Pot met bloem 1033
A.J. Zwart, Pot met bloem

200 EUR

Gerard Cornelis Krol, Oude schuur Denekamp 1078
Gerard Cornelis Krol, Oude schuur Denekamp

200 EUR

Nicolaas Sijvert Bastert, Tolhuis bij de Vecht 1124
Nicolaas Sijvert Bastert, Tolhuis bij de Vecht

200 EUR

A. Heyboer, Twee dikke vrouwen op strand 1166
A. Heyboer, Twee dikke vrouwen op strand

190 EUR

Ongesigneerd, Portret 1239
Ongesigneerd, Portret

190 EUR

Monogram, Oud Hollands zeegezicht 1329
Monogram, Oud Hollands zeegezicht

190 EUR

Ongesigneerd, Italiaans landschap 1087
Ongesigneerd, Italiaans landschap

175 EUR

Ongesigneerd, Hollands landschap ijspret 1157
Ongesigneerd, Hollands landschap ijspret

170 EUR

A. v.d. Nieuwenhoven, Man met vergrootglas 1457
A. v.d. Nieuwenhoven, Man met vergrootglas

170 EUR

K. Ludwig, Arabische vrouw met sluier 1103
K. Ludwig, Arabische vrouw met sluier

160 EUR

F. Dubois, Parijs stadsgezicht 1194
F. Dubois, Parijs stadsgezicht

160 EUR

P. Renard, Bomschuiten en vissersvolk op strand 1203
P. Renard, Bomschuiten en vissersvolk op strand

160 EUR

Josef Israëls, Spelende kinderen 1227
Josef Israëls, Spelende kinderen

160 EUR

Onduid. gesign., Havengezicht Hamburg 1255
Onduid. gesign., Havengezicht Hamburg

160 EUR

A. Heyboer, Twee topless dames op strand 1297
A. Heyboer, Twee topless dames op strand

160 EUR

R. Coulon, Barques du peche fecamp 1425
R. Coulon, Barques du peche fecamp

160 EUR

2x Wetering de Rooy, Boerin bij spinnewiel/Boerin voor huis 1060
2x Wetering de Rooy, Boerin bij spinnewiel/Boerin voor huis

150 EUR

A. Heyboer, Spetterkip 1079
A. Heyboer, Spetterkip

150 EUR

A. Heyboer, Spetterkip 1080
A. Heyboer, Spetterkip

150 EUR

H.A. Jaarsma, Zeegezicht met meeuwen 1101
H.A. Jaarsma, Zeegezicht met meeuwen

150 EUR

K. Aalbers of Volkers, Bloemenmarkt Amsterdam 1110
K. Aalbers of Volkers, Bloemenmarkt Amsterdam

150 EUR

Antiek schilderij op ivoor, Meisje met hond 1187
Antiek schilderij op ivoor, Meisje met hond

150 EUR

Onduid.gesign., Bomschuit met vissersvolk 1198
Onduid.gesign., Bomschuit met vissersvolk

150 EUR

Evert Jan Ligtelijn, Najaar bij Geldermalsen 1047
Evert Jan Ligtelijn, Najaar bij Geldermalsen

140 EUR

Antieke landkaart Groningen 1212
Antieke landkaart Groningen

140 EUR

5x 18e Eeuwse gravures 1319
5x 18e Eeuwse gravures

140 EUR

Leon Senf, Boerenhuis Bentheim 1331
Leon Senf, Boerenhuis Bentheim

140 EUR

Jan Toorop, Bezonkenheid/meditatie/vuur 1117
Jan Toorop, Bezonkenheid/meditatie/vuur

130 EUR

3x Japanse houtsnedes 1142
3x Japanse houtsnedes

130 EUR

F. van der Glas, Stilleven met bloemen 1231
F. van der Glas, Stilleven met bloemen

130 EUR

Gesigneerd Chinees kunstwerk in lijst 1090
Gesigneerd Chinees kunstwerk in lijst

125 EUR

Ongesign., Wandelaar in bosgezicht 1460
Ongesign., Wandelaar in bosgezicht

125 EUR

3x Japanse houtsnedes 1138
3x Japanse houtsnedes

120 EUR

3x Japanse houtsnedes 1140
3x Japanse houtsnedes

120 EUR

G.J. Veenstra, Hollands landschap met koeien 1259
G.J. Veenstra, Hollands landschap met koeien

120 EUR

Ongesigneerd, Jezus portret 1111
Ongesigneerd, Jezus portret

110 EUR

Piet van der Hem, Spaanse figuren 1128
Piet van der Hem, Spaanse figuren

110 EUR

Russische school, Refused desires 1176
Russische school, Refused desires

110 EUR

Onduid. gesign., Duits dorpsgezicht 1208
Onduid. gesign., Duits dorpsgezicht

110 EUR

Ongesigneerd, Boeren hoenderhof 1275
Ongesigneerd, Boeren hoenderhof

110 EUR

Ongesigneerd, Havengezicht met stoomboten 1365
Ongesigneerd, Havengezicht met stoomboten

110 EUR

B. Brugman, Achterhof met kerkgezicht 1436
B. Brugman, Achterhof met kerkgezicht

110 EUR

Ongesigneerd, Abstract 1049
Ongesigneerd, Abstract

100 EUR

Evert-Jan Ligtelijn, Tuin met serre 1070
Evert-Jan Ligtelijn, Tuin met serre

100 EUR

Wilfred, Abstracte compositie 1085
Wilfred, Abstracte compositie

100 EUR

Wilfred, Abstracte compositie 1086
Wilfred, Abstracte compositie

100 EUR

Cor van de Velde, Twee-master op hoge zee 1248
Cor van de Velde, Twee-master op hoge zee

100 EUR

Franz von Betteray, Zeilboot met figuren 1256
Franz von Betteray, Zeilboot met figuren

100 EUR

Ongesigneerd, Twee figuren bij stadswal 1257
Ongesigneerd, Twee figuren bij stadswal

100 EUR

Else von Schmiedeberg-Blume, Vaas met bloemen 1321
Else von Schmiedeberg-Blume, Vaas met bloemen

100 EUR

5x Antieke gravures 1426
5x Antieke gravures

100 EUR

Ikoon, Maria met kind 1433
Ikoon, Maria met kind

100 EUR