Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren bestek in cassette 1
Zilveren bestek in cassette

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Groningse antieke zilveren brandewijnkom 171
Groningse antieke zilveren brandewijnkom

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Bijbel met schildpad en zilver, 17e eeuw 45
Bijbel met schildpad en zilver, 17e eeuw

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Zilveren theebus + sleutel 47
Zilveren theebus + sleutel

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Zilveren bestek, parel 88
Zilveren bestek, parel

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Zilveren gebouw, BWG 696
Zilveren gebouw, BWG

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2x Zilveren kaarskandelaren 189
2x Zilveren kaarskandelaren

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Groningse zilveren brandewijnkom 140
Groningse zilveren brandewijnkom

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Reisbestek met zilver/kornalijn 723
Reisbestek met zilver/kornalijn

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Zilveren tabakspot, 1863 666
Zilveren tabakspot, 1863

Resultaat:

335 EUR

Verkocht
Zilveren beugeltas met rokhaak 641
Zilveren beugeltas met rokhaak

Resultaat:

310 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 15
Zilveren broodmand

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren bestek, Haags Lofje 438
Zilveren bestek, Haags Lofje

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren servies, 4 delig 118
Zilveren servies, 4 delig

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Wandelstok met zilveren grip 18
Wandelstok met zilveren grip

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Paar zilveren schoengespen, 1841 488
Paar zilveren schoengespen, 1841

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Zilveren visschep, 1853 645
Zilveren visschep, 1853

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
Zilveren molen (groot) 24
Zilveren molen (groot)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zilveren dekseldoos, rond 63
Zilveren dekseldoos, rond

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
5x Antiek zilveren couverts, 1817 322
5x Antiek zilveren couverts, 1817

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Zilveren klederdracht broekstukken 268
Zilveren klederdracht broekstukken

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Zilveren koffiekan 17
Zilveren koffiekan

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gouden fotolijstje van tasbeugel 38
Gouden fotolijstje van tasbeugel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 92
Zilveren schaal

Resultaat:

200 EUR