Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
150 Resultaten
Kavel: 5000

Bronzen figuur, Schietende ruiter staand op paard

Startprijs 2.900 EUR

Russisch antiek gesigneerd bronzen beeld. Kyrillisch gesigneerd Evgeni Alexandrovich Lanceray (1848-1886), Schietende ruiter staand op paard. Circa 1880. Afmeting: 28 x 18 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 5001

Bronzen beeld met ivoren hoofd

Startprijs 1.900 EUR

Antiek bronzen beeld met ivoren hoofd. Door Josef Jossen. Vissersjongen met speelgoedboot. Op albast basement. Circa 1910. Afmeting: 30 cm. In goede staat.


Kavel: 5002

Bronzen danseres, Josef Lorenzl

Startprijs 500 EUR

Josef Lorenzl (1892-1950 Wenen), Bronzen danseres op onyx sokkel, zilverplated en koud beschilderd, 24cm. hoog. In zeer goede staat.


Kavel: 5003

Bronzen beeldje met ivoor, vrouw

Startprijs 600 EUR

Antiek bronzen figuur met ivoren hoofd + handen en onyx basement. Bloemenmeisje. Door R. Marquet, 1875 - 1939. No.: 4656. Afmeting: 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5004

Bronzen beeld, Japanse vrouw met mand

Resultaat: 325 EUR

Antiek Japans bronzen beeld. Vrouw met mand. Bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat.


Kavel: 5005

Gesneden figurengroep, 19e eeuw

Startprijs 450 EUR

Grote 19e eeuwse lindenhouten gesneden religieuze figuren groep. Afmeting: 70 x 65 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5006

Bronzen beeldje met ivoor, man

Startprijs 580 EUR

Antiek verguld bronzen beeld met ivoren gezicht en marmeren basement. Waarschijnlijk R. Marquet, 1875 - 1939. No.: 2082. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5007

Bronzen beeld, door A. Gaudez

Startprijs 600 EUR

19e Eeuwse grote bronzen Jeanne D'Arc door A. Gaudez. Adrien Etienne Gaudez. 1845 - 1902. Mooie patina. Afmeting: 76 cm. In goede staat.


Kavel: 5008

Tafelstuk met putti, 1900

Startprijs 280 EUR

Antiek compositie metalen tafelstuk met rood marmeren basement. Twee putti's dragen mand. Door Ch. Perron. Circa 1900. Afmeting: 25 x 25 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 5009

Oude Chinese boeddha

Startprijs 500 EUR

Oude Chinese plated bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5010

Beeld, Gabriël 18e eeuw

Resultaat: 550 EUR

Groot 18e eeuws houtgestoken Heilige Gabriël. Bijgeschilderd, oude wormbeval, vleugels missen. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.


Kavel: 5011

Bronzen jongen, Szczeblewesky

Resultaat: 275 EUR

Vlaclav Szczeblewesky, 1889. 1875 - 1900. Bronzen figuur. Fluitende jongen met handen in zijn zakken. Deuk in basement. Afmeting: 43 cm. In goede staat.


Kavel: 5012

Bronzen figuur, Heer in 18e eeuwse klederdracht

Resultaat: 400 EUR

Bronzen figuur. Circa 1880. Heer in 18e eeuwse klederdracht met zwaard. Mooie patina. Afmeting: 47 cm. In goede staat.


Kavel: 5013

Antiek Frans figuur, Compositie metaal

Startprijs 325 EUR

Grote antieke Franse compositie metalen figuur op marmeren basement door E. Picault. Certare pro aris et focis. Afmeting: 74 x 43 x 24 cm. In goede staat.


Kavel: 5014

Gepatineerd beeld, schrijver

Startprijs 250 EUR

Antiek Frans figuur op zwart marmeren basement. Schrijver. Onduidelijk gesigneerd. Compositie metaal. Afmeting: 48 cm. In goede staat.


Kavel: 5015

Chines boeddha

Startprijs 200 EUR

Oude/antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5016

Bronzen figuur door Renetti

Startprijs 450 EUR

Grote gesigneerde antieke damesbuste door Renetti. Circa 1915. Afmeting: 45 cm. In goede staat.


Kavel: 5017

Staande boeddha

Startprijs 170 EUR

Grote oude Oosterse bronzen boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.


Kavel: 5018

Antiek Frans figuur

Startprijs 70 EUR

Groot antiek Frans compositie metalen figuur. Koudbeschilderd. Originele polychromie. Meisje met fruit. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.


Kavel: 5019

Oude Oosterse bronzen boeddha

Startprijs 170 EUR

Grote oude Oosterse bronzen boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.


Kavel: 5020

Darie Mircea Dup beeld

Startprijs 400 EUR

Darie Mircea Dup '92. 1959 Italië. Natuurstenen buste. Patina. Afmeting: 38 x 16 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5021

Bronzen figuur, Romeinse man

Startprijs 360 EUR

Groot 19e eeuws bronzen figuur. Romein in gewaad met geldzak en kip. Mooie patina. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.


Kavel: 5022

Bronzen figuur, Geit (naar Pablo Picasso)

Resultaat: 180 EUR

Bronzen figuur. 21e Eeuw. Geit, naar Pablo Picasso. Op zwart marmeren basement. Afmeting: 38 x 18 x 31 cm. In goede staat.


Kavel: 5023

Bronzen Tiffany-stijl lamp

Resultaat: 275 EUR

Grote bronzen Tiffany-stijl stalamp. Dame bij Korintische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 146 x 55 cm. In goede staat.