Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
52 Resultaten
Kavel: 5010

Beeld, Gabriël 18e eeuw

Resultaat: 550 EUR

Groot 18e eeuws houtgestoken Heilige Gabriël. Bijgeschilderd, oude wormbeval, vleugels missen. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.


Kavel: 5012

Bronzen figuur, Heer in 18e eeuwse klederdracht

Resultaat: 400 EUR

Bronzen figuur. Circa 1880. Heer in 18e eeuwse klederdracht met zwaard. Mooie patina. Afmeting: 47 cm. In goede staat.


Kavel: 5004

Bronzen beeld, Japanse vrouw met mand

Resultaat: 325 EUR

Antiek Japans bronzen beeld. Vrouw met mand. Bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat.


Kavel: 5011

Bronzen jongen, Szczeblewesky

Resultaat: 275 EUR

Vlaclav Szczeblewesky, 1889. 1875 - 1900. Bronzen figuur. Fluitende jongen met handen in zijn zakken. Deuk in basement. Afmeting: 43 cm. In goede staat.


Kavel: 5023

Bronzen Tiffany-stijl lamp

Resultaat: 275 EUR

Grote bronzen Tiffany-stijl stalamp. Dame bij Korintische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 146 x 55 cm. In goede staat.


Kavel: 5128

Bronzen figuur, Man bij vuurkorf

Resultaat: 250 EUR

Groot antiek bronzen figuur. Man bij vuurkorf. Circa 1910. Afmeting: 45 x 22 x 28 cm. In goede staat.


Kavel: 5148

Marmeren beeld, Dal Torrione

Resultaat: 250 EUR

Marmeren gesigneerd beeld door Lorenzo Dal Torrione. Nr. 1002. Schrijvende jongen. Afmeting: 43 cm. In goede staat.


Kavel: 5071

2x Buste, 1880

Resultaat: 200 EUR

Twee antieke bustes. Betreffende sigaren. Circa 1880. Compositie metaal verguld. Bestaande uit: De eerste proef + M. Pocontaba erster Hauptling Makoko's. Sigaar mist. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk...


Kavel: 5022

Bronzen figuur, Geit (naar Pablo Picasso)

Resultaat: 180 EUR

Bronzen figuur. 21e Eeuw. Geit, naar Pablo Picasso. Op zwart marmeren basement. Afmeting: 38 x 18 x 31 cm. In goede staat.


Kavel: 5040

Boeddha beeld

Resultaat: 170 EUR

Oud Chinees wit metalen boeddha beeld met bodemmerk. Lachende boeddha op lotusbloem. Afmeting: 15 x 12 x 9 cm. In goede staat.


Kavel: 5048

2x bronzen boekensteunen

Resultaat: 170 EUR

Twee bronzen gesigneerde boekensteunen, Maribu's, op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Signatuur C.J. Verhoeff. Afmeting: 24 x 15 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5030

Bronzen Maria

Resultaat: 160 EUR

Zeer vroege bronzen gegoten heilige Maria figuur. Mogelijk 15e - 16e eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.


Kavel: 5109

Bronzen figuur, Herder

Resultaat: 160 EUR

Antiek bronzen herder. Circa 1900. J. Menque. Jean Marie Menque. 1855 - 1949. Mooie patina. Afmeting: 28 cm. In goede staat.


Kavel: 5133

Bronzen edelhert, Dennis James

Resultaat: 155,5 EUR

Groot bronzen edelhert op houten basement. Gemerkt op plaquette, Balls Tothewall, by Dennis James. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 44 x 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5026

Groot Heilig beeld, 19e eeuw

Resultaat: 150 EUR

Groot 19e eeuws lindenhout gestoken heilig beeld. Circa 1800. Met enige rest polychromie. Gedetailleerde handen en haardracht. Afmeting: 84 cm. In goede staat.


Kavel: 5041

Antiek Frans figuur, Meisje met kruik

Resultaat: 150 EUR

Groot antiek Frans compositie metalen figuur door A. Moreau. Meisje met kruik. Circa 1900. Afmeting: 59 cm. In goede staat.


Kavel: 5047

Bronzen figuur, Man met zwaard

Resultaat: 150 EUR

Duits bronzen figuur op marmeren basement. Jonge man met zwaard. Circa 1920. Gemerkt, echte bronze. Afmeting: 35 cm. In goede staat.


Kavel: 5081

2x Naar Coustou figuren

Resultaat: 150 EUR

Twee figuren naar Coustou op houten basement. Paardenmenners. Circa 1860. Compositie metaal. Mooie kwaliteit. Afmeting: circa 27 x 25 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5033

Bronzen figuur, Vriendschap

Resultaat: 140 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Titel: Vriendschap. Afmeting: 37 cm. In goede staat.


Kavel: 5083

Bronzen beeld, Rust

Resultaat: 130 EUR

Bronzen beeld op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Titel: Rust. Afmeting: 41 cm. In goede staat.


Kavel: 5066

Bronzen beeld, Quan Yin

Resultaat: 125 EUR

Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Quan Yin. Met bodemmerk. Afmeting: 44 cm. In goede staat.


Kavel: 5082

Oud/antiek bronzen figuur, Afrika

Resultaat: 120 EUR

Oud/antiek Afrikaans bronzen figuur. Twee rijders te paard. Afmeting: 17 x 14 x 4 cm. In goede staat.


Kavel: 5110

Bronzen paard op marmeren basement

Resultaat: 120 EUR

Modern bronzen paard op zwart marmeren basement. Gesigneerd Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.


Kavel: 5034

Damesbuste, S. Kinsburger

Resultaat: 110 EUR

Antieke Jugendstil damesbuste door S. Kinsburger. Circa 1900. Op marmeren basement. Deuken bovenin hoed. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.