Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Beeld, Gabriël 18e eeuw 5010
Beeld, Gabriël 18e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Heer in 18e eeuwse klederdracht 5012
Bronzen figuur, Heer in 18e eeuwse klederdracht

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Japanse vrouw met mand 5004
Bronzen beeld, Japanse vrouw met mand

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Bronzen jongen, Szczeblewesky 5011
Bronzen jongen, Szczeblewesky

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen Tiffany-stijl lamp 5023
Bronzen Tiffany-stijl lamp

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Man bij vuurkorf 5128
Bronzen figuur, Man bij vuurkorf

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Marmeren beeld, Dal Torrione 5148
Marmeren beeld, Dal Torrione

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Buste, 1880 5071
2x Buste, 1880

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Geit (naar Pablo Picasso) 5022
Bronzen figuur, Geit (naar Pablo Picasso)

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Boeddha beeld 5040
Boeddha beeld

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2x bronzen boekensteunen 5048
2x bronzen boekensteunen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Bronzen Maria 5030
Bronzen Maria

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Herder 5109
Bronzen figuur, Herder

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen edelhert, Dennis James 5133
Bronzen edelhert, Dennis James

Resultaat:

155,5 EUR

Verkocht
Groot Heilig beeld, 19e eeuw 5026
Groot Heilig beeld, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antiek Frans figuur, Meisje met kruik 5041
Antiek Frans figuur, Meisje met kruik

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Man met zwaard 5047
Bronzen figuur, Man met zwaard

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Naar Coustou figuren 5081
2x Naar Coustou figuren

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Vriendschap 5033
Bronzen figuur, Vriendschap

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Rust 5083
Bronzen beeld, Rust

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Quan Yin 5066
Bronzen beeld, Quan Yin

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Oud/antiek bronzen figuur, Afrika 5082
Oud/antiek bronzen figuur, Afrika

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bronzen paard op marmeren basement 5110
Bronzen paard op marmeren basement

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Damesbuste, S. Kinsburger 5034
Damesbuste, S. Kinsburger

Resultaat:

110 EUR