Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen figuur, Schietende ruiter staand op paard 5000
Bronzen figuur, Schietende ruiter staand op paard
Startprijs 2.900 EUR
Bronzen beeld met ivoren hoofd 5001
Bronzen beeld met ivoren hoofd
Startprijs 1.900 EUR
Bronzen danseres, Josef Lorenzl 5002
Bronzen danseres, Josef Lorenzl
Startprijs 500 EUR
Bronzen beeldje met ivoor, vrouw 5003
Bronzen beeldje met ivoor, vrouw
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, Japanse vrouw met mand 5004
Bronzen beeld, Japanse vrouw met mand

Resultaat:

325 EUR

Gesneden figurengroep, 19e eeuw 5005
Gesneden figurengroep, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR
Bronzen beeldje met ivoor, man 5006
Bronzen beeldje met ivoor, man
Startprijs 580 EUR
Bronzen beeld, door A. Gaudez 5007
Bronzen beeld, door A. Gaudez
Startprijs 600 EUR
Tafelstuk met putti, 1900 5008
Tafelstuk met putti, 1900
Startprijs 280 EUR
Oude Chinese boeddha 5009
Oude Chinese boeddha
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Beeld, Gabriël 18e eeuw 5010
Beeld, Gabriël 18e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Bronzen jongen, Szczeblewesky 5011
Bronzen jongen, Szczeblewesky

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Heer in 18e eeuwse klederdracht 5012
Bronzen figuur, Heer in 18e eeuwse klederdracht

Resultaat:

400 EUR

Antiek Frans figuur, Compositie metaal 5013
Antiek Frans figuur, Compositie metaal
Startprijs 325 EUR
Gepatineerd beeld, schrijver 5014
Gepatineerd beeld, schrijver
Startprijs 250 EUR
Chines boeddha 5015
Chines boeddha
Startprijs 200 EUR
Bronzen figuur door Renetti 5016
Bronzen figuur door Renetti
Startprijs 450 EUR
Staande boeddha 5017
Staande boeddha
Startprijs 170 EUR
Antiek Frans figuur 5018
Antiek Frans figuur
Startprijs 70 EUR
Oude Oosterse bronzen boeddha 5019
Oude Oosterse bronzen boeddha
Startprijs 170 EUR
Darie Mircea Dup beeld 5020
Darie Mircea Dup beeld
Startprijs 400 EUR
Bronzen figuur, Romeinse man 5021
Bronzen figuur, Romeinse man
Startprijs 360 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Geit (naar Pablo Picasso) 5022
Bronzen figuur, Geit (naar Pablo Picasso)

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Bronzen Tiffany-stijl lamp 5023
Bronzen Tiffany-stijl lamp

Resultaat:

275 EUR