Prachtige 19e eeuwse notenhouten Louis Philippe pronkvertico met Rococo rozensnijwerk. Van binnen met wortelhout gefineerd. Circa 1870. Afmeting: 148 x 94 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten kussenkast met kussen op de deuren. Met inlegwerk, kap met twee leeuwenkoppen met daartussen uitgesneden blad en druiven decor. Onder één lade en binnen in drie lades ...
Louis Seize commode/klap buffet. 18e Eeuws. Mahoniehout gefineerd met diverse intarsia, zijwanden met schuifplanken. Als het opgeklapt is zit er binnen in een zinken wasbak. Meubel is recentelijk prof...
Duitse mahoniehouten Vertiko Empire-stijl kast + spiegel opstand. Circa 1900. Met messing capitellen en zuilen. Afmeting: 194 x 97 x 50 cm. In goede staat.
Prachtige gerestaureerde mahoniehouten Empire kabinet met vergulde versieringen en capitellen. Circa 1820. Afmeting: 218 x 157 x 60 cm. In zeer goede staat.
Twee zeldzame grote 19e eeuwse bladgoud vergulde houten piedestals. Venetië of Frankrijk. Paar lichte beschadigingen. Afmeting: 144 x 30 cm ø. In goede staat.
Grote bronzen zwanentafel met glasplaat als blad. Eind 20e eeuw. Afmeting: 80 x 86 x 100 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhout met palissander Renaissance-stijl kast met dikke kussenpanelen, halve Korintische zuilen, leeuwenkoppen, koperen ringen. Uitneembaar, vier-deurs, twee lades. Circa 1890. Afmeting: ...
Drie-delige Amsterdamse School-stijl zitgarnituur. Bestaande uit: Salontafel, 60 x 91 cm ø. Armleunstoel, 110 x 77 x 83 cm en een bank, 104 x 80 x 105 cm. Twee soorten hout met bolpoten. Circa 1920 - ...
Antieke Amsterdamse School armleunstoel met gebloemde stoffering. Circa 1920. Afmeting: 95 x 65 x 70 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Jugendstil twee-deurs kabinetkast. Circa 1915. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Uitneembaar. Afmeting: 230 x 145 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten Neo Renaissance kabinet, één deurs met lade, en acht lades achter de deur. Twee-delig. Afmeting: 165 x 85 x 45 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands wortelnoten Barok porseleinkast in Louis Quinze-stijl met origineel beslag, staande op klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 216 x 160 x 46 cm. In goede staat.
Klein eikenhouten Fries kabinetje. Circa 1800. Onderstuk enkel gebogen, bovenstuk met volle zuilen en kap met guirlande en timpaan. Afmeting: 230 x 152 x 47 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollandse Barok commode, enkel gebogen met geschulpt blad en uitgesneden klauwpoten. Begin 1800. Afmeting: 78 x 92 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans notenhouten plantentafeltje met messing versieringen en intarsia. Napoleon III. Afmeting: 78 x 49 x 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse exclusieve wortelnoten naaitafel met band en florale intarsia. Drie lades, deksel en wolhouder. Afmeting: 75 x 76 x 44 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse Barok palissander bakwaaier kabinet met messing. Circa 1760. Later beslag. Recentelijk deels gerestaureerd. Afmeting: 235 x 170 x 70 cm. In goede staat.
Grote Hollandse wortelnoten Barok porseleinkast met houtgestoken kroon, gebogen front en klauwpoten. Origineel beslag. Circa 1770. Ongerestaureerd. Afmeting: 246 x 220 x 50 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten partnerdesk. Queen Anne-stijl. Bovenblad met groen leder ingelegd. Beide kanten met drie lades boven en aan de zijkanten drie lades en één deur. Midden 20e eeuw. Afmeting: 152 x ...
Antieke Hollandse eikenhouten kuifkast. Louis Philippe. Circa 1860. Uitneembaar, met schappen en lades achter de deuren. Afmeting: 235 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Prachtige mahoniehouten Empire kast. Circa 1820. Uitneembaar, met schappen en lades achter de deuren. Mooie patina. Afmeting: 220 x 150 x 54 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Friese gepolychromeerde bruidsstoelen. Afmeting: 95 x 61 x 40 cm + 100 x 63 x 43 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten Biedermeier kabinet met mooi snijwerk, kroon, klauwpoten en origineel beslag. Circa 1850. Afmeting: 248 x 185 x 63 cm. In goede staat.