Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Chinese Yixing kan
Resultaat: 3.300 EUR

Grote oude/antieke Chinese Yixing schenkkan met symbolen, medaillons. Chip onderkant tuit. Chip dekselknop. Afmeting: 22 x 20 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Porceleyne Fles vazen, 1920
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Delftse Porceleyne Fles knobbelvazen met florale decors. Circa 1920. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose schotel
Resultaat: 150 EUR

Zeer grote gemerkte (6 tekens) Chinees porseleinen Familie Rose schotel met fruit, florale en vogel decor. Gecontourneerd. Afmeting: 8 x 45,7 cm ø. In goede staat.

4x Chinese kop + schotels, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Vier aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen draken kop + schotels met goud decor. Eén kopje gelijmd, één kopje haarlijn. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese dekselpot
Resultaat: 500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 cm ø. In goede staat.

Grote Fam. Rose theepot
Resultaat: 4.400 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose theepot met vijver decor + floraal. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.

3x 18e Eeuws Chinees Imari porselein
Resultaat: 80 EUR

Drie maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels met katten en florale decors en goud decors. Eén kopje heeft haarlijn. Afmeting: 4 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.

Baardmankruik
Resultaat: 65 EUR

17e Eeuwse Duitse steengoed baardmanskruik. Lichte glazuur. Oude haarscheuren. Afmeting: 35 x 20 cm ø. In redelijke staat.

Chinese schotel, 17e-18e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met apart zeldzaam bodemmerk. Met florale decor. Afmeting: ø 35,5 cm. In goede staat.

2x Delfts blauwe schotels, 18e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels. Eén maal chinoiserie transition, minimale randglazuurschade. Eén maal bloempot decor, De Bijl. Randschade. Afmeting: 35 - 39,5 cm. In redelijk/goede...

Grote Chinese vaas, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 1.800 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met florale decors. Octagonaal. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

4x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Divers. Met florale decors. Twee goed, één met minimale chips. Eén met haarlijnen. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Sang de Boeuf
Resultaat: 160 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal Sang du Boeuf bord, één maal Sang du Boeuf oorvaas. Eén oor afgebroken. Afmeting: 13,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen beeldengroep, Napels Kings
Resultaat: 70 EUR

Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figurengroep. Voorstellende: Twee dam-spelende oude heren met liggende hond. Afmeting: 24 x 42 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Lot diverse antieke tegels
Resultaat: 90 EUR

Lot diverse antieke Hollandse wandtegels. 17e - 18e en 19e eeuw. Onder andere met dieren, bloemen decor etc. Afmeting: circa 13 x 13 cm. Zowel beschadigde als goede tegels. In redelijke staat.

Chinese geglazuurde vaas
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinees porseleinen groen geglazuurde vaas met craquele glazuur. Afmeting: 17 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese kraagvaas
Resultaat: 1.600 EUR

Grote oude Chinees porseleinen kraagvaas in de kleuren rood/bruin met geel. Met figuren in landschap decor + floraal. Zes tekens bodemmerk. Haarscheur. Afmeting: 36 x 20,5 cm ø. In redelijke staat.

Lot 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 225 EUR

Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Bestaande uit: Zes kopjes + vier schotels. Vier kop en schotel sets. Twee losse kopjes. Eén kopje haarscheur, één kopje chip. Florale decors. Afmeting: 7...

Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 325 EUR

17e - 18e Eeuwse grote Chinees porseleinen sierschotel met bodemmerk en florale decor. Twee haarlijnen en één chip. Afmeting: ø 37 cm. In redelijke staat.

2x Chinese figuren
Resultaat: 25 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 - 60 cm. In goede staat.

5x Kastkommen, ca. 1900
Resultaat: 20 EUR

Vijf grote antieke kastkommen met Chinese decors en goud decors. Circa 1900. Paar minimale chip bij bodemrand. Afmeting: 11 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Porceleyne Fles
Resultaat: 30 EUR

Drie delen Delfts Porceleyne Fles keramiek. 20e Eeuw. Eén pijpvaas. Eén kannetje. Eén groot sierbord. Afmeting: 8 - 35 cm. In goede staat.

Oude roze Chinese pijpvaas
Resultaat: 800 EUR

Oude roze Chinees porseleinen pijpvaas met bodemmerk en gelithografeerd decor, vogel op bloesemtak. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Antieke Engelse bloempot, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse keramieken octagonale bloempot. Circa 1900. Losol Ware Keeling & Co. LTD. Burslem England. Met florale + vogels + goud decor. Afmeting: 18,5 x 24 x 25 cm. In goede staat.