Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lederen Chesterfield fauteuil, 1930 4087
Lederen Chesterfield fauteuil, 1930

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Yixing kan 6026
Antieke Chinese Yixing kan

Resultaat:

3.300 EUR

Verkocht
P.J.A. Wagemans, Stadspoort 1078
P.J.A. Wagemans, Stadspoort

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bandring GG 654
Bandring GG

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Gouden armband 502
Gouden armband

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antiek bronzen boeddha 5003
Antiek bronzen boeddha

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Marine enterbijl, 19e eeuw 2706
Marine enterbijl, 19e eeuw

Resultaat:

2.600 EUR

Verkocht
2 Reiswekkers en een zakhorloge 239
2 Reiswekkers en een zakhorloge

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Gouden armband 33
Gouden armband

Resultaat:

305 EUR

Verkocht
2x Porceleyne Fles vazen, 1920 6276
2x Porceleyne Fles vazen, 1920

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lederen laarzen+medicijnbal, 1900 2379
Lederen laarzen+medicijnbal, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Parijs stadsgezicht 1250
Onduid. gesig., Parijs stadsgezicht

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3 Gouden ringen 510
3 Gouden ringen

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Zilveren Franklin Mint collectie auto's 72
Zilveren Franklin Mint collectie auto's

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Grote Chinese Familie Rose schotel 6489
Grote Chinese Familie Rose schotel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4x Chinese kop + schotels, 18e eeuw 6480
4x Chinese kop + schotels, 18e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Oude Chinese dekselpot 6313
Oude Chinese dekselpot

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote Fam. Rose theepot 6254
Grote Fam. Rose theepot

Resultaat:

4.400 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuws Chinees Imari porselein 6166
3x 18e Eeuws Chinees Imari porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Baardmankruik 6138
Baardmankruik

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Chinese schotel, 17e-18e eeuw 6076
Chinese schotel, 17e-18e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2x Delfts blauwe schotels, 18e eeuw 6050
2x Delfts blauwe schotels, 18e eeuw

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, 17e - 18e eeuw 6000
Grote Chinese vaas, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Antieke vaaspendule, 1890 3658
Antieke vaaspendule, 1890

Resultaat:

100 EUR