Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Oude bontjas
Startprijs 100 EUR

Drie oude dames bontjassen. Divers. Afmeting: 70 - 110 cm. In goede staat.

4x Schilderij-lampjes
Resultaat: 30 EUR

Vier oude messing schilderij-lampen. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

5 Delen oud/antiek, divers
Resultaat: 35 EUR

Vijf delen diversen. Oud/antiek. Bestaande uit: Achter-glas-reliëfbeschildering, stukje beschadigd. Twee stoffers met paardenhaar. Twee militaire schouderstukken. Antiek spel met chips. Afmeting: 18 ...

2x Vergulde wandlampen
Startprijs 40 EUR

Twee vergulde messing wandlampen in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 24 x 11 cm. In goede staat.

Yashica camera FX-D Quartz
Resultaat: 25 EUR

Oude Yashica camera FX-D Quartz met auto-revuenon lens No. 793957 + Yashica lens extra auto Yashinon. Afmeting: 20 x 23 x 16 cm. In goede staat.

2 Wandelstokken
Resultaat: 100 EUR

Twee houten wandelstokken, één wandelstok met benen greep met gesneden slang, breuk in handvat en een wandelstok met zilveren knop versierd met allegorsche voorstelling. 85-89 cm.

Skelet van opgezette kat
Resultaat: 50 EUR

Opgezet skelet van een kat op houten plaquette. 20e Eeuw. Paar botjes beschadigd. Afmeting: 32 x 60 x 21 cm. In goede staat.

Schwarzwald wandkastje, 1900
Startprijs 60 EUR

Duits Schwarzwald wandkastje. Houtgestoken wandkast met ranken. Circa 1900. Afmeting: 48 x 33 x 14 cm. In goede staat.

Houten vogelkooi
Startprijs 90 EUR

Oude/antieke houten vogelkooi met opgezette vogel. Halfstok. Afmeting: 50 x 22 x 23 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke inktstellen
Startprijs 70 EUR

Drie oude/antieke inktstellen. Bestaande uit: Zilveren met marmer basement, terracotta hond met zwart glazuur en een houtgestoken zwijnskop met glazen ogen. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.

3x Romeinse ringen
Resultaat: 25 EUR

Drie originele bronzen ringen. Oude de oudheid Romeins etc. Afmeting: circa 2 cm ø. In goede staat.

Eiken reisschrijfkist, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Duitse 18e eeuwse eikenhouten schrijfkist met snijwerk aan de zijkanten, antiek slot + beslag. Afmeting: 31 x 40 x 53 cm. In goede staat.

Oude Chinese vogelkooi
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinese houten vogelkooi met porseleinen voerbakjes. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Antieke houten lokeend, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke handbeschilderde houten lokeend. Circa 1900. Afmeting: 12 x 32 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Tinnen zuigfles 'Schapenkannetje'
Resultaat: 85 EUR

Vroeg 19e eeuwse tinnen zuigbeker of 'schapenkannetje' met bodemmerk. Afmeting: 9 x 7 x 12 cm. In goede staat.

Doos diversen, antiek porselein/glas
Resultaat: 20 EUR

Lot diversen oud/antiek glas, keramiek, porselein. Onder andere: Societe Maastricht etc. Afmeting: 8 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

Doos diversen, koperwerk etc.
Resultaat: 30 EUR

Doos diversen oud/antiek koperwerk. Onder andere: Weegschalen, pistool, wierookbrander, olielamp, tin, bestek, bakelieten platen etc. Afmeting: 30 - 50 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek kruisbeeld, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Groot antiek 19e eeuws Neo Gotisch kruisbeeld. Drie rosetten missen, verder in goede staat. Afmeting: 68 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse cloisonné vaas, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse Japanse bronzen cloisonne vaaslamp. Later geëlektrificeerd tot lamp. Afmeting: 39 x 18 cm ø. In goede staat.

Lot plated, 20e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Groot lot divers plated. 20e Eeuw. Onder andere: vazen, schalen, dekseldozen, kandelaren, bestek etc... Afmeting: circa 8 - 55 cm. In redelijk/goede staat.

2x Putti wandlampjes
Resultaat: 30 EUR

Twee oude messing wandlampen met putti. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 19 x 7 cm. In goede staat.

Bresser Optik hemel en sterrenkijker
Resultaat: 45 EUR

Oude Bresser Optik Reflektor-Teleskop 300x tot 450x. Art. Nr.: 45 - 4500. Hemel en sterrenkijker met originele doos. Afmeting: 93 x 24 x 38 cm. In goede staat.

Houten staande lamp, 1920
Startprijs 90 EUR

Antieke eikenhout gestoken staande lamp met klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 156 cm. In goede staat.

3x Plated theekannen
Startprijs 60 EUR

Drie antieke plated theekannen met graveringen. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.