Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Friese kerfsnede (offer)kist
Startprijs 125 EUR

19e Eeuwse Friese kerfsnede offerkist voor muntinworp. Kerkelijk. Zeer gedetailleerd.! Afmeting: 21,8 x 22 x 21 cm. In goede staat.

Franse Empire pendule, 1820
Startprijs 600 EUR

Antiek vergulde Franse bronzen Empire pendule. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

3x Divers oud kristal
Startprijs 60 EUR

Drie maal divers oud kristal. Bestaande uit: Drie amandel geslepen stopkaraffen. Chips. Afmeting: 28 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oud/antiek waaier kristal
Resultaat: 50 EUR

Lot divers oud/antiek waaierkristal. Onder andere: Bonbonschaal, menages, dekseldoos, vaas. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 4 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Schwarzwalder klok
Resultaat: 650 EUR

Zeldzame antieke Duitse Schwarzwalder klok met slagwerk op glazen bel, houten assen + houten tandwielen. Originele beschildering, gewichten en peerslagen. Afmeting: 42 x 19 x 27 cm. In goede staat.

2x Diecast U.S.A. modelauto/boot
Startprijs 100 EUR

Twee maal oud Amerikaans gietijzeren Diecast speelgoed. Bestaande uit: Raderboot, City of New York en een brandweerauto. Afmeting: 20 - 38 cm. In goede staat.

Boter- en kaasstolp met zilver
Startprijs 110 EUR

Kristallen boter- en kaastolp met zilveren knop, 833/000. stolpen versierd met waaier en ruitslijpsen geplaatst op een onderschotel met bewerkte rand. De stolpen met een zilveren knop. ø22x20cm en ø16...

Witgouden armband met diamanten
Startprijs 950 EUR

Witgouden armband, 585/000, met diamanten. Witgouden tennisarmband met ca 67 briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,43 ct Si-P/cape. Voorzien van bakslot en veiligheid. 18 cm. ca 2,5 mm. breed. ca 8...

2x Antieke kastkommen, 1890
Startprijs 20 EUR

Twee antieke keramieken kastkommen met chinoiserie decor. Circa 1890. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In goede staat.

M.E. Willemse-Vervloet, Stilleven met appels
Startprijs 30 EUR

M.E. Willemse-Vervloet. (Maria Elisabeth). 1914 - 1964. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 49 cm. In goede staat.

2x Kantonese vazen
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke Chinese Kantonese vazen. Circa 1930 of ouder met krijgers en salamanders decor. Afmeting: circa 25 cm. In goede staat.

2 Melkglazen boterpotjes
Resultaat: 275 EUR

Twee bijzondere melkglazen boterpotjes op ronde onderschotel met deksel voorzien van zilveren knop en hals, 835/000, met pointilleerwerk en florale gravures. ø13,5x13cm. Minimale chip, verder in zeer ...

Onduid. gesig., Rietsnijder
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk monogram. Hollandse School. Circa 1920. Rietsnijder in poldergebied. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.

Witgouden ring
Startprijs 180 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met 3 banden bezet met diverse achtkant geslepen diamantjes. Breedte 7,5 mm. ø 57. ca 4 gram. In goede staat

4 Delen keramiek, gesigneerd
Resultaat: 20 EUR

Vier oude keramieken vazen waarvan drie gesigneerd. Eén blauw, gemerkt met S met staf. Eén terracotta dubbelvaas, P. Louwers. Eén bruin-grijs, monogram K.H. Eén beschilderde vaas, 30-er jaren. Afmetin...

Meinert Volkers, De val
Resultaat: 80 EUR

Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. De val. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.

Bronzen boeddhistisch figuur
Resultaat: 60 EUR

Oude/antieke Oosterse vier-armige bronzen boeddhistische figuur. Groene patina. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Zilv. suikerschep+3x lepeltjes, 1910
Startprijs 30 EUR

Zilveren 835/000 suikerschep + drie lepeltjes. Art Deco suikerschep en drie theelepeltjes met fraai gegraveerde stelen. MT.: A.J. Driesen, Schoonhoven. Circa 1910. Lengte: 11 cm. Gewicht: circa 41 gr....

Antiek Frans figuur
Resultaat: 70 EUR

Groot antiek Frans compositie metalen figuur. Koudbeschilderd. Originele polychromie. Meisje met fruit. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

2 Zilveren bruidegomspijpjes, 1875
Resultaat: 150 EUR

Twee zilveren bruidegomspijpjes, 833/000, één met een ruiter te paard en één met een knoop. Beiden wat gedeukt. 11-12cm.

Gouden collier met briljant
Startprijs 700 EUR

Geelgouden choker, 750/000, met briljant. choker met in het midden een flexibel gedeelte bestaande uit een soort schubben bezet met 8 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct. Bevestigd aan een ...

Gouden horloge IWC
Resultaat: 1.250 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, met goudkleurige wijzerplaat met cijfers en een decentrale secondewijzer. mechanisch. ø 34 mm. Voorzien van geelgouden gevlochten band, 750/000, met bakslot en veiligheid....

2x Bevrijdings kalenders
Startprijs 50 EUR

Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

WO II militaria vest + dolk
Startprijs 100 EUR

Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.