Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Japanse Satsuma vazen
Resultaat: 20 EUR

Drie grote oude/antieke Japanse Satsuma vazen met florale en figuren decors. Bij één vaas oor gelijmd. Afmeting: H 35 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

2x Presenteerblad
Resultaat: 24 EUR

Twee antieke keramieken presenteertablets met landschap en florale decor. Met vernikkelde messing omranding. Afmeting: ø 26 - 32 cm. In goede staat.

Engelse helm, WO II
Resultaat: 25 EUR

Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.

Fotolijstje en tafelstukje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren fotolijst, 835/000 en een tafelstukje, BWG. Ovaal fotolijstje met bewerkte rand met bladmotief, 9x12cm, en een tafelstukje met 2 bakjes geplaatst op 4 krulpoten en greepje, voorzien van repar...

Lapis Lazulli oorbellen
Resultaat: 25 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000, met peervormige hangers. Ronde knop bezet met een lapis lazuli voorzien van een peervormige hanger van lapis lazuli met zilveren huls en rand. lengte 49 mm. Nieuw

Zilveren horlogeketting
Resultaat: 25 EUR

Zilveren horlogeketting, 800/000, massieve bolle gourmetschakel met veeroog en karabijn. lengte 25 cm. ca 34 gram. In goede staat.

3x oud snijwerk
Resultaat: 25 EUR

Drie maal oud snijwerk. Onder andere: Afrikaanse buste, 20e eeuw. Antiek krishandvat en een Balinese danser, polychromie. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek serviesgoed
Resultaat: 25 EUR

Groot lot divers oud/antiek serviesgoed. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: borden, Empire vazen, kopjes, schalen etc... Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 30 x 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese figuren
Resultaat: 25 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 - 60 cm. In goede staat.

Lot divers porselein
Resultaat: 25 EUR

Lot divers porselein. Onder andere: K.P.M., Meissen en onbekend. Bestaande uit: Kop+schotel, Meissen. Drie borden K.P.M. + één schotel. Twee maal kop + schotels + gebaksbord, en één dekseldoos K.P.M. ...

Zilveren ring met bloedkoraal
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ring, 925/000 met bloedkoraal en markesietsten. Ovaal gecontourneerd model. 2,5x1,5mm. ø 47.

Twee zilveren collier met lapis en jade
Resultaat: 25 EUR

Twee zilveren collier, 835/000, een fijn slangen Y-collier versierd met zilveren en lapis lazuli bollen, 42 cm, en een collier met vierkante schakel versierd met zilveren bewerkte en jade kralen. 80 c...

Lot horloges
Resultaat: 25 EUR

Diverse horloges met o.a. een cassette met een set met 2 double horloges, Xmarine, een lorus sports horloge, een dameshorloge met bedels, een bicolour horloge FLR, en een horloge met zwart leren band....

Zilveren rozetring met amethist
Resultaat: 25 EUR

Zilveren rozetring, 925/000, met rond gefacetteerde amethisten en een brede deels opengewerkte band. ø rozet 19 mm, ø60. ca 8,2 gram. Nieuw

Zilveren cakevork, 1932
Resultaat: 25 EUR

Zilveren 835/000 cakevork met fraaie opengewerkte florale afbeeldingen. MT.: Niekerk - Schoonhoven. Keurkamer Amsterdam. Anno 1932. Lengte: 22 cm. Gewicht: circa 33 gr. In goede staat.

Zilveren cakevork, 1938
Resultaat: 25 EUR

Zilveren opengewerkte cakevork met fraaie twee-zijdige bloemsteel. MT.:Hooijkaas - Schoonhoven. jl. D 1938. Afmeting: L 17,5 cm. Gewicht: circa 18 gr. In goede staat.

Slacouvert met zilver in cassette
Resultaat: 25 EUR

Slacouvert met zilveren grepen, 950/000, Frans. lepel en vork voorzien van vergulding bevestigd aan een zilveren gecontourneerd heft met bloem en bladversieringen. 27,5 cm. In originele cassette.

Robijn
Resultaat: 25 EUR

Robijn, langwerpig ovaal gefacetteerd, 10,3 ct. 17x8mm.

Zilveren collier, half bol
Resultaat: 25 EUR

Zilveren collier, 925/000, met half bolle schakels voorzien van een gematteerde bewerking met glimmende cirkels. Voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 5 mm. lengte 43 cm. Ca 19,8 gram. In goede ...

4x Hollandse werken
Resultaat: 25 EUR

Vier gesigneerde Hollandse werken. J.C. Kromhorst van de Meer, aquarel, dorpsstraat. David Bles, reproductie. Ets, onduidelijk, gracht. Kees Broerse, bosgezicht, Oost Indische inkt. Afmeting: 24 - 49...

Ongesigneerd, Bloemstilleven
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

B. Taning, Portret jonge Rembrandt
Resultaat: 25 EUR

B. Taning. Tweede helft 20e eeuw. Portret jonge Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Yashica camera FX-D Quartz
Resultaat: 25 EUR

Oude Yashica camera FX-D Quartz met auto-revuenon lens No. 793957 + Yashica lens extra auto Yashinon. Afmeting: 20 x 23 x 16 cm. In goede staat.

3x Romeinse ringen
Resultaat: 25 EUR

Drie originele bronzen ringen. Oude de oudheid Romeins etc. Afmeting: circa 2 cm ø. In goede staat.