Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Isaac Israels, Portret
Resultaat: 12.000 EUR

Isaac Lazerus Israels 1925 (1865 - 1934 Amsterdam), olieverf op linnen, portret van Mevr. Melie Pan 1925 (taxatierapport voorhanden FL. 60.000,- ) 60x50cm. Cond.: G

Pierre Louis Dubourq, Italiaans landschap
Resultaat: 3.000 EUR

Pierre Louis Dubourcq. 1815 - 1873. Italiaans landschap, getiteld 'Roma 1843'. Figuren bij bron in panoramisch landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: 123 x 173 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Resultaat: 2.500 EUR

Jan te Wierik. Hengelo 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 145 cm. In goede staat.

Herman Brood, Meisje
Resultaat: 1.405 EUR

Origineel werk van Herman Brood. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Meisje. Herkomst Herman Brood. Met aankoop factuur. Acryl op linnen. Afmeting: 80 x 80 cm. In goede staat.

Eisman Semenowsky, Twee dames bij parkbank
Resultaat: 1.200 EUR

Eisman Semenowsky Paris. 1857 - 1911. Twee dames bij parkbank. Pastel op papier. Afmeting: 31 x 41 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Fantasie figuren
Resultaat: 1.200 EUR

Jan te Wierik. Haaksbergen, 1954 - 2002. Fantasie figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 56 cm. In goede staat.

Aert Schouman, Figuren in taveerne
Resultaat: 1.100 EUR

Aert Schouman. 1710 - 1792. Met catalogus van Ham + bevestiging Dordts museum. Verso gesigneerd en gedateerd. Figuren in taveerne met hond op tafel. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 18 cm. In goede s...

P.J.C. Gabriel, Poldergezicht met molens
Resultaat: 900 EUR

Paul Joseph Constantin Gabriël. 1828 - 1903. Den Haag. Poldergezicht met molens. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 11,5 cm. In goede staat.

Tetar van Elven, Arabische kustplaats
Resultaat: 800 EUR

Tetar van Elven. 1805 - 1879. Arabische kustplaats met kameel en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 38 cm. In goede staat.

H.C.A. Paradies, Stadsgezicht met gracht
Resultaat: 800 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Stadsgezicht met gracht Haagse Veer in Rotterdam met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 58 x 38 cm. In goede staat.

German Grobe, Schelpenvisser in paardenkar
Resultaat: 780 EUR

German Grobe. 1857 - 1938. Schelpenvisser in paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 45 cm. In goede staat.

Constant Artz, Eendenfamilie in het gras
Resultaat: 700 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie in het gras. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

Wallasse Ting?, Vrouwengezicht met bloemen
Resultaat: 650 EUR

Wallasse Ting?. Vrouwengezicht met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 41 x 30 cm. In goede staat.

Evert Moll, Boten bij haveningang
Resultaat: 600 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Boten bij haveningang. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.

Cor Noltee, Riviergezicht de Seine te Parijs
Resultaat: 550 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Riviergezicht de Seine te Parijs met figuur op boot. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 18 cm. In goede staat.

P.H. L. Jonxis, Dorpsgezicht met windmolen
Resultaat: 500 EUR

Pieter Hendrik Lodewijk Jonxis. 1815 - 1852. Dorpsgezicht met windmolen en figuren in boot in de avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.

Matisse, L'abside Notre Dame
Resultaat: 500 EUR

Henri Matisse. 1869 - 1954. Forte originale L'abside Notre Dame. Handgesigneerd. Ets op papier. Afmeting: 25,5 x 33,5 cm. In goede staat.

Franz Alt, Rotspartij met planten
Resultaat: 500 EUR

Franz Alt 1903. 1821 - 1914. Duitse School. Rotspartij met planten. Aquarel op papier. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Abstract figuratief
Resultaat: 500 EUR

Jan te Wierik. 1993. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstract figuratieve fantasie figuren. Acryl op papier. Afmeting: 72 x 60 cm. In goede staat.

18e Eeuwse gravure, Chevaux d' Allemagne
Resultaat: 475 EUR

18e Eeuwse handingekleurde gravure. Chevaux d' Allemagne grave par J.G. Pforr. Gravure op papier. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.

G.J. Delfgaauw, Poldergezicht met windmolens
Resultaat: 470 EUR

Gerardus Johannes Delfgaauw. 1882 - 1947. Hollands poldergezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

B. Hanrath, Marter
Resultaat: 400 EUR

B. Hanrath (Bernd). Wild en natuur schilder. Marter. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Jan Rijlaarsdam, Figuren bij marktkraam
Resultaat: 375 EUR

Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Figuren bij marktkraam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 33 x 43 cm. In goede staat.

Wim Bos, Havengezicht Rotterdam
Resultaat: 375 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.