Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote Fam. Rose theepot 6254
Grote Fam. Rose theepot

Resultaat:

4.400 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Yixing kan 6026
Antieke Chinese Yixing kan

Resultaat:

3.300 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, 17e - 18e eeuw 6000
Grote Chinese vaas, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Oude Chinese kraagvaas 6154
Oude Chinese kraagvaas

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
2x Chinese fabeldieren 6015
2x Chinese fabeldieren

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Oude Chinese knobbelvaas 6153
Oude Chinese knobbelvaas

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
3x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw 6031
3x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Oude Familie Rose vaas, 2-delig 6208
Oude Familie Rose vaas, 2-delig

Resultaat:

875 EUR

Verkocht
Lot divers China 6376
Lot divers China

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
6-Kantige Chinese vaas 6203
6-Kantige Chinese vaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Oude roze Chinese pijpvaas 6588
Oude roze Chinese pijpvaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
6x Antieke Franse Fayence borden 6143
6x Antieke Franse Fayence borden

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinees blauwe glazuur vaas 6202
Chinees blauwe glazuur vaas

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Set Kang Xi kop en schotels 6082
Set Kang Xi kop en schotels

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
6 Kang Xy borden, Chinees 18e eeuw 6007
6 Kang Xy borden, Chinees 18e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Meissen dekselschaal, 1900 6019
Antieke Meissen dekselschaal, 1900

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese klapmuts kom 6088
Chinese klapmuts kom

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas 6264
Chinese drakenvaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Oude Chinese dekselpot 6313
Oude Chinese dekselpot

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Oude Chinese theeglazuur vaas 6336
Oude Chinese theeglazuur vaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Meissen dekselschaal, 1900 6020
Antieke Meissen dekselschaal, 1900

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2 Kapitale Imari schotels, 19e eeuw 6117
2 Kapitale Imari schotels, 19e eeuw

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Oude Chinese kom 6161
Oude Chinese kom

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke Chinese vaas 6232
Antieke Chinese vaas

Resultaat:

450 EUR