Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote Fam. Rose theepot
Resultaat: 4.400 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose theepot met vijver decor + floraal. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese Yixing kan
Resultaat: 3.300 EUR

Grote oude/antieke Chinese Yixing schenkkan met symbolen, medaillons. Chip onderkant tuit. Chip dekselknop. Afmeting: 22 x 20 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese vaas, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 1.800 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met florale decors. Octagonaal. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Oude Chinese kraagvaas
Resultaat: 1.600 EUR

Grote oude Chinees porseleinen kraagvaas in de kleuren rood/bruin met geel. Met figuren in landschap decor + floraal. Zes tekens bodemmerk. Haarscheur. Afmeting: 36 x 20,5 cm ø. In redelijke staat.

2x Chinese fabeldieren
Resultaat: 1.500 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen fabeldieren in kikkervorm. Fijn beschilderd. Mooie kwaliteit. Gedetailleerd. Met grijs-groene glazuur. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.

Oude Chinese knobbelvaas
Resultaat: 1.500 EUR

Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met blauwe florale decors. Afmeting: 37 x 14,7 cm ø. In goede staat.

3x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 900 EUR

Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi diepe borden met zeldzame decors. Ruiters op jacht. (Konijnen? )Gecontourneerde omranding. Zes tekens op bodem. Lichte randglazuurschades en één haarlijn...

Oude Familie Rose vaas, 2-delig
Resultaat: 875 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas, twee-delig. Met merkzegel op zijkant hals. Keizerlijk geel, florale decors en groene glazuur binnenkant. Binnenrand versluiting iets kapot. Afmeting: 29 x 1...

Lot divers China
Resultaat: 850 EUR

Lot divers China, jade etc. Bestaande uit: Armband, amuletten, figuren, gesp, snuffbottles etc. Afmeting: 12 - 3 cm. In goede staat.

6-Kantige Chinese vaas
Resultaat: 800 EUR

Oude Chinees porseleinen zes-kantige vaas met figuren, rotsen en florale decors. Afmeting: 19,5 x 14 x 16 cm. In goede staat.

Oude roze Chinese pijpvaas
Resultaat: 800 EUR

Oude roze Chinees porseleinen pijpvaas met bodemmerk en gelithografeerd decor, vogel op bloesemtak. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

6x Antieke Franse Fayence borden
Resultaat: 700 EUR

Zes antieke Franse Fayence borden, polychrome met lelie, sterren en zwaard. 18e - 19e Eeuw. Lichte rand(glazuur)schades. Afmeting: ø 25 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees blauwe glazuur vaas
Resultaat: 575 EUR

Oude Chinees porseleinen blauw geglazuurde pijpvaas met craquele glazuur. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.

Set Kang Xi kop en schotels
Resultaat: 550 EUR

Zeldzame twaalf-delige 18e - 19e eeuwse Chinese Kang Xi kop en schotel set met gecontourneerde omranding en peterselie decors. Gemerkt. Eén schoteltje gelijmd. Verder in zéér goede staat. Geen chips....

6 Kang Xy borden, Chinees 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Zes schitterende 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met bloembak decors en florale omranding. Geen beschadigingen. Afmeting: ø 27,7 cm. In goede staat.

Antieke Meissen dekselschaal, 1900
Resultaat: 500 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen dekselschaal met figuur en streublümchen decor + goud decor. Knauff zeit. Circa 1900. Afmeting: 21 x 33 x 27 cm. In goede staat.

Chinese klapmuts kom
Resultaat: 500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen klapmuts kom met rondom figuren decor en Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 9 x 20,5 cm ø. In goede staat.

Chinese drakenvaas
Resultaat: 500 EUR

Oude Chinees porseleinen drakenvaas met goudrand. Gedetailleerd en met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese dekselpot
Resultaat: 500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese theeglazuur vaas
Resultaat: 500 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met groene theeglazuur. Afmeting: 20 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Antieke Meissen dekselschaal, 1900
Resultaat: 450 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen dekselschaal met figuur en streublümchen decor + goud decor. Knauff zeit. Circa 1900. Afmeting: 21 x 33 x 27 cm. In goede staat.

2 Kapitale Imari schotels, 19e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Twee identieke kapitale 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met gecontourneerde omranding en bloempot decor. Eén oude haarlijn. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.

Oude Chinese kom
Resultaat: 450 EUR

Aparte oude Chinees porseleinen kom met vleermuizen en licht groene florale decor + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 15,3 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 450 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met reiger, waterpartij en florale decor. Afmeting: H. 60,8 cm. In goede staat.