Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1744 Resultaten
Kavel: 1007

Isaac Israels, Portret

Resultaat: 12.000 EUR

Isaac Lazerus Israels 1925 (1865 - 1934 Amsterdam), olieverf op linnen, portret van Mevr. Melie Pan 1925 (taxatierapport voorhanden FL. 60.000,- ) 60x50cm. Cond.: G


Kavel: 3501

Duitse Flöten Uhr, 1840

Resultaat: 5.250 EUR

Zeldzame grote Duitse Schwarzwalder Flöten Uhr met soldaten. Circa 1840. Mechanisme in goede ongerestaureerde staat. Functie niet getest. Met gewichten + opdraaisleutel. Afmeting: 90 x 62 x 33 cm. In ...


Kavel: 6254

Grote Fam. Rose theepot

Resultaat: 4.400 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose theepot met vijver decor + floraal. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.


Kavel: 1

2 Zilveren kandelaren

Resultaat: 3.500 EUR

Twee bijzondere zilveren kandelaren, 925/000, op vierkante voet met parelrand met korintische zuil en daarboven op vier gekrulde armen versierd met bladdecor en korintische zuil als licht voor de kaar...


Kavel: 2

Zilver vergulde monstrans

Resultaat: 3.500 EUR

Prachtige zilver vergulde monstrans, 833/000, vervaardigd door Brom Utrecht. Markiesvormig met gezaagde krullen en deels gekrulde elementen. In het midden bij de hostiehouder zijn 10 briljant geslepen...


Kavel: 3507

Boheemse wereldklok, 1920

Resultaat: 3.500 EUR

Zeldzame antieke Boheemse wereldklok door Puskar Joszef. Circa 1920. In eikenhouten stellage, diverse uurwerken + slagwerk, houten tandwielen, houten aandrijving. Gewichten missen. Functies niet getes...


Kavel: 6026

Antieke Chinese Yixing kan

Resultaat: 3.300 EUR

Grote oude/antieke Chinese Yixing schenkkan met symbolen, medaillons. Chip onderkant tuit. Chip dekselknop. Afmeting: 22 x 20 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1001

Pierre Louis Dubourq, Italiaans landschap

Resultaat: 3.000 EUR

Pierre Louis Dubourcq. 1815 - 1873. Italiaans landschap, getiteld 'Roma 1843'. Figuren bij bron in panoramisch landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: 123 x 173 cm. In goede staat.


Kavel: 4002

Buffetkast met brons

Resultaat: 3.000 EUR

Monumentaal Parijs historismus mahonie houten buffet kast. Gemerkt: Paris E.L., ca. 1880, met bronzen kapittelen, guirlandes, leeuwenkoppen etc. met volle zuilen. Afm. 260x255x67 cm., In goede origine...


Kavel: 2706

Marine enterbijl, 19e eeuw

Resultaat: 2.600 EUR

Hollandse 19e eeuwse marine enterbijl. Nr. 600 en letter M. Afmeting: 56 x 25 x 3,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1003

Jan te Wierik, Figuratieve compositie

Resultaat: 2.500 EUR

Jan te Wierik. Hengelo 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 145 cm. In goede staat.


Kavel: 233

Rolex horloge Oyster, staal met goud

Resultaat: 2.000 EUR

Rolex horloge, oyster perpetual datejust, kast en band uit staal met goud. ø 34 mm. automaat. voorzien van clipsluiting. Rond 1980-1990. Horlogenummers: 62523 H 5910804. Gedragen, in goede staat.


Kavel: 6000

Grote Chinese vaas, 17e - 18e eeuw

Resultaat: 1.800 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met florale decors. Octagonaal. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.


Kavel: 255

Diamant, 1,19 crt met certificaat

Resultaat: 1.600 EUR

Diamant 1,19 crt, old European cut VVS2-K. Voorzien van officieel IGI certificaat.


Kavel: 5000

Antiek bronzen figuur, Cecil Brown

Resultaat: 1.600 EUR

Antiek bronzen figuur. Soldaat te paard, door Cecil Brown. 1868 - 1926. Mooie patina. Afmeting: 37 x 29 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 6154

Oude Chinese kraagvaas

Resultaat: 1.600 EUR

Grote oude Chinees porseleinen kraagvaas in de kleuren rood/bruin met geel. Met figuren in landschap decor + floraal. Zes tekens bodemmerk. Haarscheur. Afmeting: 36 x 20,5 cm ø. In redelijke staat.


Kavel: 4047

Secretaire met intarsia, 18e eeuw

Resultaat: 1.500 EUR

Kleine 18e eeuwse Hollandse Louis Seize secretaire van notenhout met florale intarsia. Stuk rugwand mist, verder in goede staat. Afmeting: 144 x 45 x 73 cm.


Kavel: 6015

2x Chinese fabeldieren

Resultaat: 1.500 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen fabeldieren in kikkervorm. Fijn beschilderd. Mooie kwaliteit. Gedetailleerd. Met grijs-groene glazuur. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.


Kavel: 6153

Oude Chinese knobbelvaas

Resultaat: 1.500 EUR

Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met blauwe florale decors. Afmeting: 37 x 14,7 cm ø. In goede staat.


Kavel: 1064

Herman Brood, Meisje

Resultaat: 1.405 EUR

Origineel werk van Herman Brood. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Meisje. Herkomst Herman Brood. Met aankoop factuur. Acryl op linnen. Afmeting: 80 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 3523

Franse portaalklok, 1780

Resultaat: 1.300 EUR

18e Eeuws Frans marmeren Louis Seize portaalklok met vuurvergulde bronzen armaturen. Circa 1780. Origineel achtdaags afgevlakt uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat...


Kavel: 3

Gouden horloge IWC

Resultaat: 1.250 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, met goudkleurige wijzerplaat met cijfers en een decentrale secondewijzer. mechanisch. ø 34 mm. Voorzien van geelgouden gevlochten band, 750/000, met bakslot en veiligheid....


Kavel: 9

Gouden herenring met diamant, ca 1,00ct

Resultaat: 1.250 EUR

Grote geelgouden herenring, 585/000, met een diamant. Brede herenring aan de bovenzijde voorzien van een schakelbewerking met wit- en geelgoud. In het midden voorzien van een vierkante zetkast met een...


Kavel: 1036

Eisman Semenowsky, Twee dames bij parkbank

Resultaat: 1.200 EUR

Eisman Semenowsky Paris. 1857 - 1911. Twee dames bij parkbank. Pastel op papier. Afmeting: 31 x 41 cm. In goede staat.


Kavel: 1037

Jan te Wierik, Fantasie figuren

Resultaat: 1.200 EUR

Jan te Wierik. Haaksbergen, 1954 - 2002. Fantasie figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 56 cm. In goede staat.


Kavel: 4015

Zaanse Barok kast, 18e eeuw

Resultaat: 1.200 EUR

18e Eeuwse Hollandse beschilderde Zaanse Barok porseleinkast met landschap beschildering. Vurenhout. Afmeting: 235 x 163 x 48 cm. In goede staat.


Kavel: 4038

Palissander bakwaaier kabinet, 1760

Resultaat: 1.200 EUR

Kleine Hollandse Barok palissander bakwaaier kabinet met messing. Circa 1760. Later beslag. Recentelijk deels gerestaureerd. Afmeting: 235 x 170 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1022

Aert Schouman, Figuren in taveerne

Resultaat: 1.100 EUR

Aert Schouman. 1710 - 1792. Met catalogus van Ham + bevestiging Dordts museum. Verso gesigneerd en gedateerd. Figuren in taveerne met hond op tafel. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 18 cm. In goede s...


Kavel: 7

Geelgouden Seiko horloge met diamant

Resultaat: 1.025 EUR

Geelgouden Seiko horloge, 750/000, quartz, met een vierkant kast voorzien van een lunette met opgelegde briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.60 ct. Het horloge heeft een gladde gevlochten band en ...


Kavel: 57

Witgouden Seiko horloge met diamant

Resultaat: 1.000 EUR

Witgouden Seiko horloge, 750/000, mechanisch, met ovale kast voorzien van een lunette met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,65 ct. Met een gevlochten band met vertikale lijnbewerking, doorlopen...


Kavel: 3524

Antieke staande klok, 1910

Resultaat: 1.000 EUR

Antieke Duitse staande eikenhouten Jugendstil klok met koperen beslag, messing wijzerplaat + gewichten. Circa 1910. Kienzle, weekloper, met halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 227 cm. Recentelijk professi...


Kavel: 5003

Antiek bronzen boeddha

Resultaat: 1.000 EUR

Prachtige vroege antieke Chinese bronzen vergulde boeddha (goudlak). Waarschijnlijk 16e eeuw Ming. Restvergulding. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 38

Gouden slavenarmband, briljant

Resultaat: 900 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, massief bol model bezet met briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte, totaal ca 1,4 crt. breedte 4,5 mm 60x54mm.Armband met scharnier en bakslot. ca 25 gram. I...


Kavel: 1023

P.J.C. Gabriel, Poldergezicht met molens

Resultaat: 900 EUR

Paul Joseph Constantin Gabriël. 1828 - 1903. Den Haag. Poldergezicht met molens. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 11,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6031

3x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw

Resultaat: 900 EUR

Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi diepe borden met zeldzame decors. Ruiters op jacht. (Konijnen? )Gecontourneerde omranding. Zes tekens op bodem. Lichte randglazuurschades en één haarlijn...


Kavel: 6208

Oude Familie Rose vaas, 2-delig

Resultaat: 875 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas, twee-delig. Met merkzegel op zijkant hals. Keizerlijk geel, florale decors en groene glazuur binnenkant. Binnenrand versluiting iets kapot. Afmeting: 29 x 1...


Kavel: 266

Bijbel met zilveren randen, 1861

Resultaat: 850 EUR

Bijbel met bruin lederen kaft en goud op snee, versierd met een zilveren arnd en een dubbel slot. 833/000. Bijbel met gecontourneerde zilveren randen en sloten bewerkt met biedermeier graveerwerk. Ou...


Kavel: 6376

Lot divers China

Resultaat: 850 EUR

Lot divers China, jade etc. Bestaande uit: Armband, amuletten, figuren, gesp, snuffbottles etc. Afmeting: 12 - 3 cm. In goede staat.


Kavel: 1000

Tetar van Elven, Arabische kustplaats

Resultaat: 800 EUR

Tetar van Elven. 1805 - 1879. Arabische kustplaats met kameel en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 38 cm. In goede staat.


Kavel: 1052

H.C.A. Paradies, Stadsgezicht met gracht

Resultaat: 800 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Stadsgezicht met gracht Haagse Veer in Rotterdam met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 58 x 38 cm. In goede staat.


Kavel: 3013

Oude beer, 1920/1930

Resultaat: 800 EUR

Antieke Duitse beer. Waarschijnlijk Steiff. Circa 1920 - 1930. Lange armen en bobbel op rug. Vilt bij één hand kapot. Verder goed. Afmeting: 47 cm.


Kavel: 4014

Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw

Resultaat: 800 EUR

Prachtige Hollandse wortelnoten orgelgebogen porselein vitrinekast. Recentelijk schellak gepolitoerd. Afmeting: 220 x 155 x 44 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 6203

6-Kantige Chinese vaas

Resultaat: 800 EUR

Oude Chinees porseleinen zes-kantige vaas met figuren, rotsen en florale decors. Afmeting: 19,5 x 14 x 16 cm. In goede staat.


Kavel: 6588

Oude roze Chinese pijpvaas

Resultaat: 800 EUR

Oude roze Chinees porseleinen pijpvaas met bodemmerk en gelithografeerd decor, vogel op bloesemtak. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1062

German Grobe, Schelpenvisser in paardenkar

Resultaat: 780 EUR

German Grobe. 1857 - 1938. Schelpenvisser in paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 3576

Zeldzame antieke Jahresuhr D.M.G.

Resultaat: 750 EUR

Zeldzame Duitse antieke notenhouten Jahresuhr D.M.G. No. 24603 A.M. Met snek en halve Korintische zuilen. Afmeting: 106 cm. In goede staat.


Kavel: 4

Witgouden armband met diamant

Resultaat: 725 EUR

Witgouden armband, 585/000, met diamanten. Witgouden armband schakelband verlopend met in het midden een gekruld element bezet met 4 briljant geslepen diamanten geplaatst in een chatonzetting en aan d...


Kavel: 1006

Constant Artz, Eendenfamilie in het gras

Resultaat: 700 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie in het gras. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5018

Bronzen beeld, Tijger

Resultaat: 700 EUR

Grote bronzen Bengaalse tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 118 x 52 cm. In goede staat.


Kavel: 6143

6x Antieke Franse Fayence borden

Resultaat: 700 EUR

Zes antieke Franse Fayence borden, polychrome met lelie, sterren en zwaard. 18e - 19e Eeuw. Lichte rand(glazuur)schades. Afmeting: ø 25 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1165

Wallasse Ting?, Vrouwengezicht met bloemen

Resultaat: 650 EUR

Wallasse Ting?. Vrouwengezicht met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 41 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 2700

Japans Katana zwaard, 1900

Resultaat: 650 EUR

Antiek origineel Japans Katana zwaard met symbolen en tekens. Circa 1900. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.


Kavel: 3503

Antieke Schwarzwalder klok

Resultaat: 650 EUR

Zeldzame antieke Duitse Schwarzwalder klok met slagwerk op glazen bel, houten assen + houten tandwielen. Originele beschildering, gewichten en peerslagen. Afmeting: 42 x 19 x 27 cm. In goede staat.


Kavel: 4008

Hollandse Barok vitrinekast

Resultaat: 650 EUR

Hollandse 19e eeuwse wortelnoten Barok vitrinekast met dubbel gebogen onderkant en oplopende kap met snijwerk. Kast heeft een prachtige oude patina. Afmeting: 225 x 135 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4025

Bronzen zwanentafel

Resultaat: 650 EUR

Grote bronzen zwanentafel met glasplaat als blad. Eind 20e eeuw. Afmeting: 80 x 86 x 100 cm. In goede staat.


Kavel: 4043

Mahonie empire kast, 1820

Resultaat: 650 EUR

Prachtige mahoniehouten Empire kast. Circa 1820. Uitneembaar, met schappen en lades achter de deuren. Mooie patina. Afmeting: 220 x 150 x 54 cm. In goede staat.


Kavel: 5016

Mariabeeld met kind Jezus, 18e eeuw

Resultaat: 650 EUR

Groot 18e eeuws houtgestoken Maria beeld met kindje Jezus, cherubijnkoppen met rest polychromie. Italië of Zuid-Duitsland. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.


Kavel: 1030

Evert Moll, Boten bij haveningang

Resultaat: 600 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Boten bij haveningang. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 571

Zilveren versierde molenbeker, 18e eeuw

Resultaat: 575 EUR

Zilveren molenbeker, 835/000, rijkelijk versierd met o.a. strik krullen en een landschap. Tevens voorzien van een 18e eeuws horloge met snek met een wijzerplaat met een geschilderde voorstelling en ee...


Kavel: 6202

Chinees blauwe glazuur vaas

Resultaat: 575 EUR

Oude Chinees porseleinen blauw geglazuurde pijpvaas met craquele glazuur. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.


Kavel: 17

Zilveren kandelaar, 18e eeuw

Resultaat: 550 EUR

Antieke zilveren gedreven kandelaar, op gecontourneerde voet met getorste pilaar met achtkante bewerking. Gestempeld Augsburg 1790-1800. 16x16x23cm. ca 363 gram.


Kavel: 1109

Cor Noltee, Riviergezicht de Seine te Parijs

Resultaat: 550 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Riviergezicht de Seine te Parijs met figuur op boot. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5008

Gesneden figurengroep, 19e eeuw

Resultaat: 550 EUR

Grote 19e eeuwse lindenhouten gesneden religieuze figuren groep. Afmeting: 70 x 65 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 6082

Set Kang Xi kop en schotels

Resultaat: 550 EUR

Zeldzame twaalf-delige 18e - 19e eeuwse Chinese Kang Xi kop en schotel set met gecontourneerde omranding en peterselie decors. Gemerkt. Eén schoteltje gelijmd. Verder in zéér goede staat. Geen chips....


Kavel: 5

Gouden armband

Resultaat: 500 EUR

Gouden armband, 585/000, in rood-, wit- en geelgoud. Gemaakt uit armband met geelgouden oogjes met daarover heen, verdeeld over de armband bredere wit- en roodgouden ogen. Voorzien van groot veeroog. ...


Kavel: 8

Zeer grote bloedkoralen broche

Resultaat: 500 EUR

Bijzondere geelgouden broche, 585/000, met grote ovale bloedkoraal. Ovale broche met getorste rand met klaveren die de grote bloedkoraal vasthouden, 35x24 mm. ca 21,1 gram. In zeer goede staat


Kavel: 98

Zilveren servies, 3-Delig, + 1 deel plated

Resultaat: 500 EUR

Zilveren theeservies, 800/000, 3 -delig, met theekan, melkkan en suikerbak. Een bolmodel op pootjes versierd met een rand met graveerwerk met o.a. krullen, de binnenzijde van de melkkan en suikerkan z...


Kavel: 1011

P.H. L. Jonxis, Dorpsgezicht met windmolen

Resultaat: 500 EUR

Pieter Hendrik Lodewijk Jonxis. 1815 - 1852. Dorpsgezicht met windmolen en figuren in boot in de avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1016

Matisse, L'abside Notre Dame

Resultaat: 500 EUR

Henri Matisse. 1869 - 1954. Forte originale L'abside Notre Dame. Handgesigneerd. Ets op papier. Afmeting: 25,5 x 33,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1042

Franz Alt, Rotspartij met planten

Resultaat: 500 EUR

Franz Alt 1903. 1821 - 1914. Duitse School. Rotspartij met planten. Aquarel op papier. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.


Kavel: 1069

Jan te Wierik, Abstract figuratief

Resultaat: 500 EUR

Jan te Wierik. 1993. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstract figuratieve fantasie figuren. Acryl op papier. Afmeting: 72 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 2245

Antieke Zwitserse speeldoos

Resultaat: 500 EUR

Antieke Zwitserse cylinder speeldoos met florale intarsia. Lichte in-actieve wormbeval. Speelwerk functioneerd. Eén tand mist. Afmeting: 14 x 42 x 21 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6007

6 Kang Xy borden, Chinees 18e eeuw

Resultaat: 500 EUR

Zes schitterende 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met bloembak decors en florale omranding. Geen beschadigingen. Afmeting: ø 27,7 cm. In goede staat.


Kavel: 6019

Antieke Meissen dekselschaal, 1900

Resultaat: 500 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen dekselschaal met figuur en streublümchen decor + goud decor. Knauff zeit. Circa 1900. Afmeting: 21 x 33 x 27 cm. In goede staat.


Kavel: 6088

Chinese klapmuts kom

Resultaat: 500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen klapmuts kom met rondom figuren decor en Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 9 x 20,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6264

Chinese drakenvaas

Resultaat: 500 EUR

Oude Chinees porseleinen drakenvaas met goudrand. Gedetailleerd en met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x 11,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6313

Oude Chinese dekselpot

Resultaat: 500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6336

Oude Chinese theeglazuur vaas

Resultaat: 500 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met groene theeglazuur. Afmeting: 20 x 14,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6

Gouden broche en oorbellen met diamant

Resultaat: 475 EUR

Prachtige goud met zilveren broche en oorbellen met diamanten en parels, 585/000 en 835/000. Broche in een schildvorm met bladeren en een rozet in zilver bezet met diamanten met een oud slijpsel en ve...


Kavel: 591

Zilveren tabakspot, 1839

Resultaat: 475 EUR

Bijzondere zilveren tabakspot, Empire, 833/000, schuitvormig met deksle voorzien van een knop in de vorm van een staande leeuw, geplaatst op een houten basement. MT.: H.C.Tulleners, Leeuwarden jl.:E:1...


Kavel: 1374

18e Eeuwse gravure, Chevaux d' Allemagne

Resultaat: 475 EUR

18e Eeuwse handingekleurde gravure. Chevaux d' Allemagne grave par J.G. Pforr. Gravure op papier. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 2031

Antieke Zwitserse speeldoos

Resultaat: 475 EUR

Antieke Zwitserse vruchthouten cylinder speeldoos met bandintarsia. Niet actieve oude wormbeval. Mooie goed functionerende klank. Afmeting: 42 cm. In goede staat.


Kavel: 2186

Lot Oosters handwerkzijde

Resultaat: 475 EUR

Groot lot antiek Oosters handwerk op zijde etc. Diverse voorstellingen, floraal, figuren etc. Afmeting: circa 40 - 180 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 431

Witgouden oorknoppen diamant

Resultaat: 470 EUR

Witgouden oorknoppen, 585/000, met diamant. Entourageoorknoppen met 7 briljant geslepen diamanten met een mooie kwaliteit en kleur, totaal ca 0,90 ct. ø 9 mm. Poussettes ontbreken. ca 1,8 gram. In zee...


Kavel: 1087

G.J. Delfgaauw, Poldergezicht met windmolens

Resultaat: 470 EUR

Gerardus Johannes Delfgaauw. 1882 - 1947. Hollands poldergezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 64

Witgouden oorhangers robijn diamant

Resultaat: 450 EUR

Witgouden oorhangers, 585/000, met robijn en diamant. Oorstekers met een lange witgouden staaf bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,25 crt, met daaronder een peervormig gefacetteerde rob...


Kavel: 3618

Mysterieuse pendule, 1915

Resultaat: 450 EUR

Antieke Franse mysterieuze pendule, Les Roses par Guillemin. Circa 1915. Compositie metaal. Functies niet getest. Afmeting: 58 cm. In goede staat.


Kavel: 4026

Mahonie Biedermeier bank, 1820

Resultaat: 450 EUR

Mahoniehouten Duitse Biedermeier bank met gebogen armleuningen met in het front mooi snijwerk, voorstellend fruit in hoorn des overvloeds en in de andere poot een fakkel. Circa 1820. Bekleding nog in ...


Kavel: 4028

Antieke eiken Louis Seize kast , 1780

Resultaat: 450 EUR

Antieke Duitse eikenhouten uitneembare Louis Seize kast met antiek slot, messing capitellen, lades en origineel beslag. Poten missen. Afmeting: 220 x 175 x 60 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6020

Antieke Meissen dekselschaal, 1900

Resultaat: 450 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen dekselschaal met figuur en streublümchen decor + goud decor. Knauff zeit. Circa 1900. Afmeting: 21 x 33 x 27 cm. In goede staat.


Kavel: 6117

2 Kapitale Imari schotels, 19e eeuw

Resultaat: 450 EUR

Twee identieke kapitale 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met gecontourneerde omranding en bloempot decor. Eén oude haarlijn. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.


Kavel: 6161

Oude Chinese kom

Resultaat: 450 EUR

Aparte oude Chinees porseleinen kom met vleermuizen en licht groene florale decor + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 15,3 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6232

Antieke Chinese vaas

Resultaat: 450 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met reiger, waterpartij en florale decor. Afmeting: H. 60,8 cm. In goede staat.


Kavel: 2079

2x Empire kandelaren, 1820

Resultaat: 440 EUR

Twee grote vuurvergulde bronzen Empire kaarskandelaren. Circa 1820. Afmeting: 32 x 13 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6005

Familie Rose vaas, 18e - 19e eeuw

Resultaat: 440 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in coulissen decors, goud decor op blauwe glazuur. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2086

Antieke sluitgewichten set

Resultaat: 430 EUR

Grote antieke bronzen sluitgewichten set. Compleet. 17e - 18e Eeuw. Diverse stempels en gravures. Mooie patina. Afmeting: 8,5 x 8 cm ø. In goede staat.