Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Isaac Israels, Portret 1007
Isaac Israels, Portret

Resultaat:

12.000 EUR

Verkocht
Duitse Flöten Uhr, 1840 3501
Duitse Flöten Uhr, 1840

Resultaat:

5.250 EUR

Verkocht
Grote Fam. Rose theepot 6254
Grote Fam. Rose theepot

Resultaat:

4.400 EUR

Verkocht
2 Zilveren kandelaren 1
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Zilver vergulde monstrans 2
Zilver vergulde monstrans

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Boheemse wereldklok, 1920 3507
Boheemse wereldklok, 1920

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Yixing kan 6026
Antieke Chinese Yixing kan

Resultaat:

3.300 EUR

Verkocht
Pierre Louis Dubourq, Italiaans landschap 1001
Pierre Louis Dubourq, Italiaans landschap

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Buffetkast met brons 4002
Buffetkast met brons

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Marine enterbijl, 19e eeuw 2706
Marine enterbijl, 19e eeuw

Resultaat:

2.600 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, Figuratieve compositie 1003
Jan te Wierik, Figuratieve compositie

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Rolex horloge Oyster, staal met goud 233
Rolex horloge Oyster, staal met goud

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, 17e - 18e eeuw 6000
Grote Chinese vaas, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Diamant, 1,19 crt met certificaat 255
Diamant, 1,19 crt met certificaat

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur, Cecil Brown 5000
Antiek bronzen figuur, Cecil Brown

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Oude Chinese kraagvaas 6154
Oude Chinese kraagvaas

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Secretaire met intarsia, 18e eeuw 4047
Secretaire met intarsia, 18e eeuw

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
2x Chinese fabeldieren 6015
2x Chinese fabeldieren

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Oude Chinese knobbelvaas 6153
Oude Chinese knobbelvaas

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Herman Brood, Meisje 1064
Herman Brood, Meisje

Resultaat:

1.405 EUR

Verkocht
Franse portaalklok, 1780 3523
Franse portaalklok, 1780

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Gouden horloge IWC 3
Gouden horloge IWC

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Gouden herenring met diamant, ca 1,00ct 9
Gouden herenring met diamant, ca 1,00ct

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Eisman Semenowsky, Twee dames bij parkbank 1036
Eisman Semenowsky, Twee dames bij parkbank

Resultaat:

1.200 EUR