Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan te Wierik, Fantasie figuren
Resultaat: 1.200 EUR

Jan te Wierik. Haaksbergen, 1954 - 2002. Fantasie figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 56 cm. In goede staat.

Zaanse Barok kast, 18e eeuw
Resultaat: 1.200 EUR

18e Eeuwse Hollandse beschilderde Zaanse Barok porseleinkast met landschap beschildering. Vurenhout. Afmeting: 235 x 163 x 48 cm. In goede staat.

Palissander bakwaaier kabinet, 1760
Resultaat: 1.200 EUR

Kleine Hollandse Barok palissander bakwaaier kabinet met messing. Circa 1760. Later beslag. Recentelijk deels gerestaureerd. Afmeting: 235 x 170 x 70 cm. In goede staat.

Aert Schouman, Figuren in taveerne
Resultaat: 1.100 EUR

Aert Schouman. 1710 - 1792. Met catalogus van Ham + bevestiging Dordts museum. Verso gesigneerd en gedateerd. Figuren in taveerne met hond op tafel. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 18 cm. In goede s...

Geelgouden Seiko horloge met diamant
Resultaat: 1.025 EUR

Geelgouden Seiko horloge, 750/000, quartz, met een vierkant kast voorzien van een lunette met opgelegde briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.60 ct. Het horloge heeft een gladde gevlochten band en ...

Witgouden Seiko horloge met diamant
Resultaat: 1.000 EUR

Witgouden Seiko horloge, 750/000, mechanisch, met ovale kast voorzien van een lunette met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,65 ct. Met een gevlochten band met vertikale lijnbewerking, doorlopen...

Antieke staande klok, 1910
Resultaat: 1.000 EUR

Antieke Duitse staande eikenhouten Jugendstil klok met koperen beslag, messing wijzerplaat + gewichten. Circa 1910. Kienzle, weekloper, met halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 227 cm. Recentelijk professi...

Antiek bronzen boeddha
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtige vroege antieke Chinese bronzen vergulde boeddha (goudlak). Waarschijnlijk 16e eeuw Ming. Restvergulding. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

Gouden slavenarmband, briljant
Resultaat: 900 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, massief bol model bezet met briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte, totaal ca 1,4 crt. breedte 4,5 mm 60x54mm.Armband met scharnier en bakslot. ca 25 gram. I...

P.J.C. Gabriel, Poldergezicht met molens
Resultaat: 900 EUR

Paul Joseph Constantin Gabriël. 1828 - 1903. Den Haag. Poldergezicht met molens. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 11,5 cm. In goede staat.

3x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 900 EUR

Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi diepe borden met zeldzame decors. Ruiters op jacht. (Konijnen? )Gecontourneerde omranding. Zes tekens op bodem. Lichte randglazuurschades en één haarlijn...

Oude Familie Rose vaas, 2-delig
Resultaat: 875 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas, twee-delig. Met merkzegel op zijkant hals. Keizerlijk geel, florale decors en groene glazuur binnenkant. Binnenrand versluiting iets kapot. Afmeting: 29 x 1...

Bijbel met zilveren randen, 1861
Resultaat: 850 EUR

Bijbel met bruin lederen kaft en goud op snee, versierd met een zilveren arnd en een dubbel slot. 833/000. Bijbel met gecontourneerde zilveren randen en sloten bewerkt met biedermeier graveerwerk. Ou...

Lot divers China
Resultaat: 850 EUR

Lot divers China, jade etc. Bestaande uit: Armband, amuletten, figuren, gesp, snuffbottles etc. Afmeting: 12 - 3 cm. In goede staat.

Tetar van Elven, Arabische kustplaats
Resultaat: 800 EUR

Tetar van Elven. 1805 - 1879. Arabische kustplaats met kameel en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 38 cm. In goede staat.

H.C.A. Paradies, Stadsgezicht met gracht
Resultaat: 800 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Stadsgezicht met gracht Haagse Veer in Rotterdam met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 58 x 38 cm. In goede staat.

Oude beer, 1920/1930
Resultaat: 800 EUR

Antieke Duitse beer. Waarschijnlijk Steiff. Circa 1920 - 1930. Lange armen en bobbel op rug. Vilt bij één hand kapot. Verder goed. Afmeting: 47 cm.

Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw
Resultaat: 800 EUR

Prachtige Hollandse wortelnoten orgelgebogen porselein vitrinekast. Recentelijk schellak gepolitoerd. Afmeting: 220 x 155 x 44 cm. In zeer goede staat.

6-Kantige Chinese vaas
Resultaat: 800 EUR

Oude Chinees porseleinen zes-kantige vaas met figuren, rotsen en florale decors. Afmeting: 19,5 x 14 x 16 cm. In goede staat.

Oude roze Chinese pijpvaas
Resultaat: 800 EUR

Oude roze Chinees porseleinen pijpvaas met bodemmerk en gelithografeerd decor, vogel op bloesemtak. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

German Grobe, Schelpenvisser in paardenkar
Resultaat: 780 EUR

German Grobe. 1857 - 1938. Schelpenvisser in paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 45 cm. In goede staat.

Zeldzame antieke Jahresuhr D.M.G.
Resultaat: 750 EUR

Zeldzame Duitse antieke notenhouten Jahresuhr D.M.G. No. 24603 A.M. Met snek en halve Korintische zuilen. Afmeting: 106 cm. In goede staat.

Witgouden armband met diamant
Resultaat: 725 EUR

Witgouden armband, 585/000, met diamanten. Witgouden armband schakelband verlopend met in het midden een gekruld element bezet met 4 briljant geslepen diamanten geplaatst in een chatonzetting en aan d...

Constant Artz, Eendenfamilie in het gras
Resultaat: 700 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie in het gras. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.