Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

5x Chinese borden
Startprijs 30 EUR

Vijf maal Chinees porseleinen Familie Verte bordjes met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: ø 13,5 cm. In goede staat.

Tinnen kastanjevaas, 1800
Resultaat: 40 EUR

Tinnen Louis Seize kastanjevaas met leeuwenkoppen. Handbeschilderd, vee decors. Circa 1800. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken commode barok stijl
Startprijs 80 EUR

Eikenhouten Barok-stijl commode met sterpoot en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 80 x 97 x 54 cm. In goede staat.

4x Gründer stoelen, 1880
Startprijs 100 EUR

Vier antieke Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen. Circa 1880. Stoffering versleten. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Porsche horloge
Resultaat: 180 EUR

Porsche heren horloge, titanium model, met ronde kast met goudkleurige lunette, voorzien van klapsluiting. Porsche by IWC. De achterzijde is voorzien van een gravue. 2424618

2x Dekselvaasjes met Foo hond
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden. Eén deksel gerestaureerd. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.

9x Fietsplaatjes (rijwiel belasting)
Startprijs 100 EUR

Negen antieke Hollandse fietsplaatjes (t.b.v. rijwiel belasting). 30er - 40er Jaren. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.

2 Odeurflaconnen met zilver
Resultaat: 60 EUR

Twee odeurflaconnen met zilver, 835/000, langwerpige gecontourneerde kristallen flacon met zilveren dop en kraag met graveerwerk, wat gedeukt en een peervormige flaocn op kristallen voet met ruitslijp...

3x Engelse Windsor armleunstoelen
Startprijs 150 EUR

Drie Engelse Windsor armleunstoelen gemaakt van beukenhout. Tweede helft 20e eeuw. Goede kwaliteit. Afmeting: 114 x 66 x 54 cm. In goede staat.

Boter- en kaasstolp met zilver
Startprijs 80 EUR

Kristallen kaas en boterstolp, versierd et etswerk en voorzien van zilveren knop, 833/000, ø24x20cm en 20x16cm. Enkele kleine chips aan de kaasstolp verder in goede staat

18e Eeuws 4-pas tegeltableau
Resultaat: 35 EUR

18e Eeuwse mangaan 4-pas tegeltableau met florale decor. Eén hoekje beschadigd. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese beeldjes, Blanc de Chine
Resultaat: 90 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine figuren. Minimale chips geisha. Vinger beschadigd oude man. Gemerkt. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden speld met diamant
Startprijs 100 EUR

Gouden speld, 585/000, met diamant. Reverspeld met een rozet met oud-briljant geslepen diamanten totaal ca 0,40 crt. P/H ø 8,5mm. ca 1,4 gram. Voorzien van onedele veiligheid. In goede staat

Lot divers jade stukken (10x)
Startprijs 200 EUR

Groot lot (10x) oud divers jade. Onder andere: medaillons, figuratief, amuletten, ringen. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

Loddereinfles met gouden dop
Startprijs 120 EUR

kristallen loddereinfles met geelgouden dop, 585/000, Gecontourneerde flacon met slijpwerk voorzien van geelgouden kraag en gecontourneerde bolle dop met graveerwerk. ø3x12cm. In goede staat

Wetering de Rooy, Knotwilgen langs een beek
Resultaat: 45 EUR

Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Knotwilgen langs een beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 30 cm. In goede staat.

7x Diverse werken, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Zeven diverse werken. Lithografie, Adolf von Wenzel, Konzert. Lithografie, A. Union, Kaiser Wilhelm. Ets, A. Cossmann, Friedrich von Schiller. Lithografie, vrouw. H.V., ets, Jugendstil. Botanica, 18e...

Cassette zilveren lepels
Startprijs 70 EUR

Cassette met 12 zilveren lepels, 835/000, voorzien van een puntbak met een gecontourneerde steel bekroond met een eikel. MT.: Van Kempen, Voorschoten. 11 cm. totaal ca 110

L. Alleman, Meisje met ezel
Resultaat: 65 EUR

L. Alleman. Meisje met ezel. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Schwarzwald wandkastje, 1900
Startprijs 60 EUR

Duits Schwarzwald wandkastje. Houtgestoken wandkast met ranken. Circa 1900. Afmeting: 48 x 33 x 14 cm. In goede staat.

3x Oude bontjas
Startprijs 100 EUR

Drie oude dames bontjassen. Divers. Afmeting: 70 - 110 cm. In goede staat.

2x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen borden met tuin decor. Afmeting: ø 22 - 24 cm. In goede staat.

2x Bevrijdings kalenders
Startprijs 50 EUR

Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

WO II militaria vest + dolk
Startprijs 100 EUR

Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.