Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse comtoise, 1820
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met gave emaille wijzerplaat en spillegang uurwerk. Afmeting: 39 x 14 x 24 cm. In goede staat.

Friese staartklok, Schippertje
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten schippertjes Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.

Franse tafelklok
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse notenhouten tafelklok met blauw materiaal belijmd. Stil uurwerk. Afmeting: 28 x 32 x 14 cm. In goede staat.

Antieke Franse comtoise
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse comtoise met ankergang en gave emaille wijzerplaat. Halfuur-slag op bel. Harpslingertje. Afmeting: 48 x 17 x 28 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse romantische pendule. Twee-kleurig, goud en brons gepatineerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén reparatie. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Noten tafelklok
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten tafelklok met bronzen armaturen. Klok heeft achtdaags uurwerk, halfuur slag en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Engelse pubklok, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten pubklok met parelmoer en druivenranken. Circa 1900. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

2x Antieke tafelklok, ca. 1900
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke tafelklokken met wekker. Circa 1900. Eén maal marmer met drie zuilen. Eén maal compositie metaal, man met bel. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. La Glautriere A. Aigurande. Met vergulde feuille en gave emaille wijzerplaat. Afmeting: 43 x 33 x 16 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met datumaanduiding en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 142 cm. In goede staat.

Friese staartklok, wortelnoten
Resultaat: 40 EUR

Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.

Duitse schoolklok, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse notenhouten schoolklok. Kienzle. Circa 1900. Afmeting: 15 x 37 cm ø. In goede staat.

Westminster regulateur, 1920
Resultaat: 35 EUR

Antieke eikenhouten Westminster regulateur met kwartierslag uurwerk en geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Westminster regulateur, 1920
Resultaat: 35 EUR

Gave antieke eikenhouten Westminster regulateur met kwartierslag uurwerk. Circa 1920. Afmeting: 79 cm. In zeer goede staat.

Schwarzwalder klok
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwald wandklok met porseleinen zuilen. Zogenaamde Bismarck Uhr. Circa 1870. Porselein beschadigd. Afmeting: 52 x 30 x 20 cm. In redelijke staat.

Schwarzwalder klok, 1880
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse notenhouten Schwarzwald klok met latoenkoperen applicaties. Circa 1880. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Duitse wandklok, 1880
Resultaat: 30 EUR

Duitse historisme wandklok met schild, harnas en bijl. Eén bijl mist. Circa 1880. Met batterij, uurwerk niet origineel. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.

Paardjesregulateur
Resultaat: 30 EUR

Oude notenhouten paardjes regulateur. 20e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Zaanse klok
Resultaat: 30 EUR

Oude Zaanse klok. Notenhout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 20 x 17 cm. In goede staat.

Rozenklokje, ca. 1900
Resultaat: 30 EUR

Antiek Duits Kienzle Rozen-klokje met slagwerk op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 28 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Marmeren pendule
Resultaat: 30 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met vaas. Circa 1880. Verbogen + scheur. Klok heeft achtdaags-uurwerk, zonder slag, met veerslinger. Afmeting: 47 cm. In redelijke staat.