Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
10 Resultaten
Kavel: 3013

Oude beer, 1920/1930

Resultaat: 800 EUR

Antieke Duitse beer. Waarschijnlijk Steiff. Circa 1920 - 1930. Lange armen en bobbel op rug. Vilt bij één hand kapot. Verder goed. Afmeting: 47 cm.


Kavel: 3009

Oud Chinees Mahjong spel

Resultaat: 90 EUR

Oud Chinees Mahjong spel met benen speelstukken. In houten kist. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 24 x 16 cm. In goede staat.


Kavel: 3000

Grote Steiff tijger, 1930-1950

Resultaat: 80 EUR

Grote oude Duitse Steiff tijger, met Knopf im Ohr. Circa 1930 - 1950. Glazen ogen, gestikte neus. Afmeting: 80 cm. In goede staat.


Kavel: 3007

3x Antieke poppen

Resultaat: 60 EUR

Drie antieke Duitse poppen. Bestaande uit: Porseleinen pop, Nr. 3200, lederbalg, haarlijn nek, met antieke kleding. Schildpad Kammer Reinhardt pop, Nr. 1728/6, hoofd verkleurd. Papier maché pop, Nr. 6...


Kavel: 3005

2x Oude schildpadpoppen

Resultaat: 50 EUR

Twee oude Duitse schildpadpoppen met gelede lichamen en kleertjes. Liselotte en Bebi bub. Gelimiteerde oplage. Afmeting: circa 50 - 52 cm. In goede staat.


Kavel: 3011

Antiek speelgoed station, 1930

Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse blikken speelgoed station. Gemerkt Foreign. Circa 1930. Afmeting: 21 x 24 x 17 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3002

2x Antieke poppen, Duitsland

Resultaat: 45 EUR

Twee antieke poppen Duitsland. Eén porseleinen Heubach Koppelsdorf 300/10, met echt haar + papier maché lichaam. Circa 1920. Goed. Eén Duits popje met papier maché hoofd en zeemleren lichaam. Circa 19...


Kavel: 3003

Pop, 'Lenci' (?), Antiek

Resultaat: 40 EUR

Antieke 'Lenci' pop (?). Eerste helft 20e eeuw. Met bespeelde stoffen lichaam, mohair pruik, beschilderde ogen en mond. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3012

Steiff leeuw

Resultaat: 40 EUR

Duitse Steiff leeuw met 'Knopf im Ohr'. Mohair met glazen ogen. Afmeting: 33 cm. In goede staat.


Kavel: 3004

Lot poppenaccessoires

Resultaat: 25 EUR

Lot met poppenaccessoires: oorijzers, kapspelden, streekspelden knopen en een tasje.