38. Oktoberveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

Oude beer, 1920/1930
Resultaat: 800 EUR

Oud Chinees Mahjong spel
Resultaat: 90 EUR

Oud Chinees Mahjong spel met benen speelstukken. In houten kist. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 24 x 16 cm. In goede staat.

Grote Steiff tijger, 1930-1950
Resultaat: 80 EUR

Grote oude Duitse Steiff tijger, met Knopf im Ohr. Circa 1930 - 1950. Glazen ogen, gestikte neus. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

3x Antieke poppen
Resultaat: 60 EUR

2x Oude schildpadpoppen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Duitse schildpadpoppen met gelede lichamen en kleertjes. Liselotte en Bebi bub. Gelimiteerde oplage. Afmeting: circa 50 - 52 cm. In goede staat.

Antiek speelgoed station, 1930
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse blikken speelgoed station. Gemerkt Foreign. Circa 1930. Afmeting: 21 x 24 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke poppen, Duitsland
Resultaat: 45 EUR

Pop, 'Lenci' (?), Antiek
Resultaat: 40 EUR

Antieke 'Lenci' pop (?). Eerste helft 20e eeuw. Met bespeelde stoffen lichaam, mohair pruik, beschilderde ogen en mond. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.

Steiff leeuw
Resultaat: 40 EUR

Duitse Steiff leeuw met 'Knopf im Ohr'. Mohair met glazen ogen. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Lot poppenaccessoires
Resultaat: 25 EUR