Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
20 Resultaten
Kavel: 4513

Oud Perzisch kleed, 300 x 202 cm.

Resultaat: 425 EUR

Groot oud Perzisch kleed in de kleuren rood, blauw en bruin. Abstract floraal. Afmeting: 300 x 202 cm. In goede staat.


Kavel: 4519

Zeer groot Perzisch tapijt

Resultaat: 275 EUR

Zeer groot handgeknoopt Perzisch tapijt in aardetinten met rood 370x500cm.


Kavel: 4503

Oud Perzisch kleed, 140 x 207 cm

Resultaat: 200 EUR

Oud Perzisch kleed. Figuratief deco. Floraal en abstract. Afmeting: 140 x 207 cm. In goede staat.


Kavel: 4501

Perzisch tapijt, 125 x 230 cm

Resultaat: 140 EUR

Oud/antiek Perzisch handgeknoopt kleed. Meerkleurig, floraal. Afmeting: 125 x 230 cm. In goede staat.


Kavel: 4504

Groot Perzisch kleed, 205 x 282 cm

Resultaat: 100 EUR

Mooi groot Perzisch kleed in de kleuren rood, blauw etc. Floraal. Afmeting: 205 x 282 cm. In goede staat.


Kavel: 4518

Groot Perzisch kleed, 210 x 286 cm

Resultaat: 90 EUR

Mooi groot oud Perzisch kleed in de kleuren blauw, rood etc. Floraal. Afmeting: 210 x 286 cm. In goede staat.


Kavel: 4500

Perzisch tapijt, 238 x 163 cm

Resultaat: 80 EUR

Oud meerkleurig Perzisch kleed. Rood-bruin, floraal. Afmeting: 238 x 163 cm. In goede staat.


Kavel: 4508

Chinees tapijt, 244 x 350 cm

Resultaat: 80 EUR

Groot Chinees pastelkleurig kleed. Tweede helft 20e eeuw. Behoeft reiniging. Afmeting: 244 x 350 cm. In goede staat.


Kavel: 4517

Perzische kelim, 240 x 174 cm

Resultaat: 75 EUR

Grote Perzische kelim in pastel kleuren. Afmeting: 240 x 174 cm. In goede staat.


Kavel: 4506

Indiaans kleed, 169 x 243 cm.

Resultaat: 60 EUR

Groot Indiaans handgeknoopt kleed met florale decors. Osmana Bez. Afmeting: 169 x 243 cm. In goede staat.


Kavel: 4512

Perzisch bidkleed

Resultaat: 60 EUR

Oud Perzisch bidkleed met tekst en florale decors. In de kleuren rood, blauw, creme etc.. Afmeting: 76 x 136 cm. In goede staat.


Kavel: 4509

Perzisch kleed, 104 x 89 cm.

Resultaat: 50 EUR

Oud Perzisch kleed met florale en dieren decor. Afmeting: 104 x 89 cm. In goede staat.


Kavel: 4511

Perzisch tapijt, 160 x 103 cm

Resultaat: 50 EUR

Oud Perzisch kleed in de kleuren rood, blauw, zwart etc. Floraal. Iets slijtage. Afmeting: 160 x 103 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4514

Perzisch Kelim kleed, 170 x 230 cm

Resultaat: 50 EUR

Oud Perzisch Kelim kleed in aardetinten. Abstract floraal. Afmeting: 170 x 230 cm. In goede staat.


Kavel: 4502

Perzisch kleed, 76 x 146 cm

Resultaat: 45 EUR

Oud Perzisch kleed. Cashmere zijde. Met florale decor. Afmeting: 76 x 146 cm. In goede staat.


Kavel: 4507

Oud Perzisch kleed + tafelkleed

Resultaat: 45 EUR

Oud Perzisch kleed, zandkleurig, bruin-grijs-zwart-creme, floraal. Afmeting: 180 x 118 cm. En klein tafelkleed, rozen. Afmeting: 68 x 47 cm. In goede staat.


Kavel: 4505

Handgeknoopt tapijt, 210 x 134 cm.

Resultaat: 40 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Kleurstelling: Rood. Afmeting: 210 x 134 cm. In goede staat.


Kavel: 4510

2x Zijden kleden, 115 x 65 cm

Resultaat: 40 EUR

Twee zijden kleden, machinaal geknoopt. Met afbeelding van jagers te paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting beide kleden: 115 x 65 cm. In goede staat.


Kavel: 4516

Oud/antiek Perzisch kleed, 187 x 104 cm.

Resultaat: 40 EUR

Oud/antiek Perzisch kleed met bonte florale decors. Iets versleten. Afmeting: 187 x 104 cm. In goede staat.


Kavel: 4515

4x Kleine tapijten

Resultaat: 15 EUR

Vier kleinere oude Perzische kleden. Afmeting: 63 - 147 cm. In redelijk/goede staat.