Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
604 Resultaten
Kavel: 2000

Antieke globe, 19e eeuw

Startprijs 700 EUR

Prachtige 19e eeuwse gesigneerde aardglobe door Dr. R. Neuse. Uitgave erven J. Bijleveld, Utrecht. Colombus Verlag Berlin. Papier belijmd en berkenhouten voet. Afmeting: 61 x 40 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2001

Engelse staande barometer

Startprijs 950 EUR

Engelse mahoniehouten staande barometer met messing. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.


Kavel: 2002

Oude dekseldoos met miniatuurschilderij

Startprijs 130 EUR

Oude dekseldoos met ivoor imitatie, miniatuurschilderij op ivoor en vergulde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 15 x 21 cm. In goede staat.


Kavel: 2003

Antieke symphonium speeldoos+platen

Resultaat: 320 EUR

Kleine antieke notenhouten symphonium speeldoos met diverse speelplaten. Circa 1900. Afmeting: 11 x 17,5 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 2004

2x Franse petroleumlampen

Resultaat: 300 EUR

Twee maal 19e eeuwse Franse porseleinen olielampen met goud + florale decors. Op losse voet. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.


Kavel: 2005

Antiek Chinees kinderspeelgoed

Startprijs 500 EUR

Antiek Chinees bronzen speelgoedpaard op wielen. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 17 x 16 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 2006

Friese kerfsnede (offer)kist

Startprijs 125 EUR

19e Eeuwse Friese kerfsnede offerkist voor muntinworp. Kerkelijk. Zeer gedetailleerd.! Afmeting: 21,8 x 22 x 21 cm. In goede staat.


Kavel: 2007

2x Urnvazen, 19e eeuw

Resultaat: 90 EUR

Twee grote 19e eeuwse Amfora siervazen met Griekse figuren op marmeren basement. Compositie metaal. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.


Kavel: 2008

Bronzen staande lamp

Startprijs 200 EUR

Oude bronzen staande lamp met bronzen figuur. Neo-Renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: 173 cm. In goede staat.


Kavel: 2009

Duitse geldkist, 17e eeuw

Startprijs 1.250 EUR

Grote 17e eeuwse Duitse ijzeren geldkist met originele polychromie, slot en sleutel. Bevestigingspunten slot zitten los, moet worden gerepareerd. Afmeting: 42 x 72 x 46 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2010

Antieke tabaksdoos, 1880

Startprijs 150 EUR

Zeldzame antieke messing tabaksdoos. Regalla Londres Cigarres. Bewerkt met hond, paardenkop, leeuwenpoten en guirlandes. Circa 1880. Afmeting: 20 x 23 x 19 cm. In goede staat.


Kavel: 2011

Antieke Pietra Dura schaal

Startprijs 250 EUR

Antieke Italiaanse marmeren schaal met Pietra Dura inlegwerk. Floraal, met geschulpte omranding. Afmeting: 42 x 36 cm. In goede staat.


Kavel: 2012

2x Terracotta figuren

Startprijs 950 EUR

Twee grote 19e eeuwse terracotta tuin sphinxen. 1 behoeft restauratie andere heel. Afm. 72x108x45 cm. Cond.: R/G


Kavel: 2013

Vuurvergulde kandelaar, 19e eeuw

Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaar met Griekse vrouw. Met wit Carrara marmer. Vier-lichts. Bovenstuk vermaakt. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.


Kavel: 2014

Chinese/Japanse bronzen pot, 19e eeuw

Startprijs 190 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese of Japanse bronzen pot met draken decor. Afmeting: 32 x 29 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2015

Antieke Zwitserse speeldoos

Resultaat: 400 EUR

Antieke Zwitserse speeldoos van palissander met bandintarsia. Mooie klank. Vlinder moet worden afgesteld. Kam heel. Afmeting: 14 x 45 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2016

Bronzen hanglamp, 1920

Resultaat: 150 EUR

Grote antieke bronzen hanglamp met druiventrossen en fratzen + fruit applicaties. Met vijf lichtpunten en albasten lampenkappen. Drie gelijmd. Circa 1920. Afmeting: 110 x 90 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2017

Bronzen hanglamp, 1920

Resultaat: 100 EUR

Grote antieke bronzen hanglamp met bekroonde leeuwenkoppen. Tien-lichts. Circa 1920. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2018

Schemerlamp, Ibis

Startprijs 190 EUR

Jugendstil/Art Deco plated messing tafellamp met ibis op lelieblad. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.


Kavel: 2019

Antieke duivenkooi, 1900

Resultaat: 350 EUR

Zeldzame antieke grote duivenkooi met originele polychromie. Circa 1900. Afmeting: 110 x 90 x 52 cm. In goede staat.


Kavel: 2020

Antieke mahonie stoof

Startprijs 200 EUR

Antieke mahoniehouten theestoof met ketel en comfoor. Empire-stijl, met zuilen en messing. Afmeting: 50 x 33 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2021

Glazen tafellamp, 1900

Resultaat: 75 EUR

Antieke gesigneerde handbeschilderde glazen tafellamp met engelen. Gesigneerd Merigot. Circa 1900. Afmeting: 35 x 22 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2022

Chines bronzen kaarskandelaar

Startprijs 200 EUR

Grote Chinese bronzen kaarskandelaar met olifant en lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 35 cm. In goede staat.


Kavel: 2023

Chinese bronzen kaarskandelaar

Startprijs 200 EUR

Grote Chinese bronzen kaarskandelaar met olifant en lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 35 cm. In goede staat.