Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

19e Eeuwse Friese kolentang + tondeldoos
Resultaat: 50 EUR

Antieke 19e eeuwse Friese messing kolentang en tondeldoos voor aan een Friese staartklok. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.

Bronzen tafeltje, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

19e Eeuws bronzen tafeltje met spijkerschrift en Arabische schrift (Perzië). Met papegaaien decor, octagonaal. Scheur in blad. Afmeting: 13 x 21 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten bestekkist
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse wortelnoten bestekkist met ster-intarsia en been. Paar kleine stukjes missen. Afmeting: 5 x 17 x 23 cm. In goede staat.

Antieke Engelse reiskist
Startprijs 150 EUR

Antieke Engelse reiskist met rolluik, lade en vakverdeling. Afmeting: 21 x 27 x 20 cm. In goede staat.

Russische lakdoos
Startprijs 70 EUR

Oude handbeschilderde Russische St. Petersburg dekseldoos. Beeldentuin + driemaster decor. Gesigneerd. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

2x Empire-stijl kaarskandelaren, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee maal 19e eeuwse Empire-stijl kaarskandelaren. Compositie metaal. Afmeting: 27 x 29 x 25 cm. In goede staat.

2x Bronzen kandelaren, 1880
Startprijs 120 EUR

Twee antieke bronzen historisme kaarskandelaren. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

2x Bronzen schijfkandelaren
Startprijs 55 EUR

Twee bronzen rokkandelaren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 10 cm ø. In goede staat.

Antieke Japanse/Chinese bronzen siervaas
Startprijs 50 EUR

Antieke Japanse of Chinese bronzen siervaas met bloesemtakken en vogels decor. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij in koker
Startprijs 200 EUR

Oud Chinees rolschilderij. Paard. In originele koker. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 150 x 60 cm. In goede staat.

Antiek inktstel, 1915
Resultaat: 75 EUR

Antiek Jugendstil inktstel met geit. Circa 1915. Gesigneerd N. Vidas. Afmeting: 15 x 21 x 13 cm. In goede staat.

3x Jugendstil bureau accessoires
Resultaat: 70 EUR

Drie maal antieke Jugendstil bureau accessoires. Bronskleurig. Compositie metaal. Circa 1915. Afmeting: 10 - 21 cm. In goede staat.

Jugendstil tafelbarometer, 1910
Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse Jugendstil tafelbarometer met thermometer. Circa 1910. Zweepslag, florale decor en vergulde medaillon. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Jugendstil clipbord, 1915
Startprijs 80 EUR

Duits metalen Jugendstil clipbord. Circa 1915. Fabrik Technische Gummiwaren und Schlauchweberei Mechanische Treibriemen Fabrik. Afmeting: 19 x 11 x 1 cm. In goede staat.

Bentheimer voederbak
Resultaat: 70 EUR

Antieke Bentheimer zandsteen voederbak. Afmeting: 105 x 25 x 37 cm. In goede staat.

4x Affiches Circus Boltini
Startprijs 100 EUR

Vier antiquarische affiches van Circus Toni Boltini. Lithografie op papier. Afmeting: circa 46 - 60 cm. In goede staat.

Hollandse Barok kroonluchter, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse Hollandse bronzen Barok kaars-kroonluchter. Zes-lichts, één arm gerepareerd. Afmeting: 40 x 45 cm ø. In goede staat.

Voor-oorlogs scheepskompas
Startprijs 175 EUR

Groot voor-oorlogs scheepskompas. Korea Ship Chandler & Co. Ltd. Busan Work. Met beschermkap. Afmeting: 40 x 47 x 30 cm. In goede staat.

Empire hanglamp
Resultaat: 325 EUR

Grote Napoleon III Empire hanglamp. Gepatineerd en verguld messing. Electrisch, 7-lichts. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.

Glazen tafellamp, 1900
Resultaat: 75 EUR

Antieke gesigneerde handbeschilderde glazen tafellamp met engelen. Gesigneerd Merigot. Circa 1900. Afmeting: 35 x 22 cm ø. In goede staat.

Schemerlamp, Ibis
Startprijs 190 EUR

Jugendstil/Art Deco plated messing tafellamp met ibis op lelieblad. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Antieke Zwitserse speeldoos
Resultaat: 400 EUR

Antieke Zwitserse speeldoos van palissander met bandintarsia. Mooie klank. Vlinder moet worden afgesteld. Kam heel. Afmeting: 14 x 45 x 20 cm. In goede staat.

2x Terracotta figuren
Startprijs 950 EUR

Twee grote 19e eeuwse terracotta tuin sphinxen. 1 behoeft restauratie andere heel. Afm. 72x108x45 cm. Cond.: R/G

Duitse geldkist, 17e eeuw
Startprijs 1.250 EUR

Grote 17e eeuwse Duitse ijzeren geldkist met originele polychromie, slot en sleutel. Bevestigingspunten slot zitten los, moet worden gerepareerd. Afmeting: 42 x 72 x 46 cm. In redelijk/goede staat.