Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Zwitserse speeldoos
Resultaat: 500 EUR

Antieke Zwitserse cylinder speeldoos met florale intarsia. Lichte in-actieve wormbeval. Speelwerk functioneerd. Eén tand mist. Afmeting: 14 x 42 x 21 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Zwitserse speeldoos
Resultaat: 475 EUR

Antieke Zwitserse vruchthouten cylinder speeldoos met bandintarsia. Niet actieve oude wormbeval. Mooie goed functionerende klank. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Lot Oosters handwerkzijde
Resultaat: 475 EUR

Groot lot antiek Oosters handwerk op zijde etc. Diverse voorstellingen, floraal, figuren etc. Afmeting: circa 40 - 180 cm. In redelijk/goede staat.

2x Empire kandelaren, 1820
Resultaat: 440 EUR

Twee grote vuurvergulde bronzen Empire kaarskandelaren. Circa 1820. Afmeting: 32 x 13 cm ø. In goede staat.

Antieke sluitgewichten set
Resultaat: 430 EUR

Grote antieke bronzen sluitgewichten set. Compleet. 17e - 18e Eeuw. Diverse stempels en gravures. Mooie patina. Afmeting: 8,5 x 8 cm ø. In goede staat.

Bak barometer, 19e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse bakbarometer, Louis Seize, door Joosten. Met tinnen plaat, mahoniehout. Afmeting: 131 cm. In goede staat.

Antieke Zwitserse speeldoos
Resultaat: 400 EUR

Antieke Zwitserse speeldoos van palissander met bandintarsia. Mooie klank. Vlinder moet worden afgesteld. Kam heel. Afmeting: 14 x 45 x 20 cm. In goede staat.

Antieke duivenkooi, 1900
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame antieke grote duivenkooi met originele polychromie. Circa 1900. Afmeting: 110 x 90 x 52 cm. In goede staat.

Russische arreslee, 19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Russische arreslee met koppen. Twee-zits. Creme-goud kleurig. Afmeting: 130 x 130 x 90 cm. In zeer goede staat.

Empire hanglamp
Resultaat: 325 EUR

Grote Napoleon III Empire hanglamp. Gepatineerd en verguld messing. Electrisch, 7-lichts. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.

2x Bronzen siervazen, 19e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinese/Japanse bronzen siervazen met draken en olifant basement. Twee-delig. Afmeting: 38 x 21 x 12 cm. In goede staat.

Antieke symphonium speeldoos+platen
Resultaat: 320 EUR

Kleine antieke notenhouten symphonium speeldoos met diverse speelplaten. Circa 1900. Afmeting: 11 x 17,5 x 14 cm. In goede staat.

2x Gietijzeren tuinvazen
Resultaat: 320 EUR

Twee grote gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 50 cm ø. In goede staat.

2x Gietijzeren tuinvazen
Resultaat: 320 EUR

Twee grote gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 ø cm. In goede staat.

2x Franse petroleumlampen
Resultaat: 300 EUR

Twee maal 19e eeuwse Franse porseleinen olielampen met goud + florale decors. Op losse voet. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.

Ivoren beeld, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 275 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees ivoren figuur op rots. Oude wijsheer. Twee-delig. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse sextant
Resultaat: 250 EUR

Voor-oorlogse sextant in mahonie kist met sextant attest in het Duits. Afmeting: 18 x 30 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke cloisonné tempelleeuw
Resultaat: 250 EUR

Grote oude/antieke bronzen Chinese cloisonne tempelleeuw. Florale decor. Afmeting: 28 x 27 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Russische arreslee, 1890
Resultaat: 250 EUR

Antieke Russische arreslee. Circa 1890. Afmeting: 80 x 130 x 75 cm. In zeer goede staat.

Louis Vuitton tas, Damier Ebene Neverfull
Resultaat: 250 EUR

Originele Louis Vuitton Paris tas. Met tasje aan ketting. Model Damier Ebene Neverfull. Canvas. Afmeting: 24 x 23 x 10 cm. In goede staat.

2x Antieke Tangka's
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke Tibetaanse Tangka's. Handgewerkt op zijde. Eén met scheur buiten schilderwerk. Afmeting: 114 x 76 cm + 130 x 63 cm. In redelijk/goede staat.

2x 19e Eeuws ijzerwerk
Resultaat: 250 EUR

Twee maal 19e eeuws ijzerwerk. Bestaande uit: Venster met draak. Muuranker met jaartal. Afmeting: 97 x 37 cm en 76 x 23 x 65 cm. In goede staat.

Antieke Japanse cloisonne vaas, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Antieke 19e eeuwse Japanse cloisonne vaas met bronzen monturen en florale decors. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Antieke Chinese ivoren geluksbal
Resultaat: 240 EUR

Antieke Chinese ivoren geluksbal op standaard, met paradijsvogel en pioenrozen. Minimale chips. Afmeting: 28 x 5,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Schouw onderdelen, Wit marmer
Resultaat: 225 EUR

Grote negen-delige oude wit marmeren schouw. 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 112 x 151 x 29 cm. In goede staat.

Victoriaanse barometer
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Victoriaanse eiken Engelse Admiral Fitzroys barometer met thermometer. Afmeting: 118 cm. In goede staat.

Chinese plated pronkbokaal
Resultaat: 200 EUR

Antieke Chinese messing plated dekselbokaal met figuren, vogels en bomen decor rondom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 40 x 21 cm ø. In goede staat.

Ivoren okimono
Resultaat: 190 EUR

Antieke Japanse ivoren okimono figuur. Groente oogsten met zeis. Bodemmerk. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

2x 19e eeuwse kerkkandelaar
Resultaat: 180 EUR

Twee 19e eeuwse messing kerkelijke kaarskandelaren met heilighart en IHS op klauwpoten. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Antieke Gazelle Fiets reclame, 1915
Resultaat: 180 EUR

Antieke achter-glas Gazelle Fiets reclame. Gazelle Fabriek Dieren. Circa 1915. Jugendstil. Afmeting: 43 x 26 cm. In goede staat.

4x Messing wandkandelaar
Resultaat: 180 EUR

Vier antieke Hollandse messing Barok-stijl wandkaarskandelaren. Vier-lichts. Afmeting: 48 x 36 x 28 cm. In goede staat.

Militaire Nachtwakersklok, J. Bürk Original
Resultaat: 175 EUR

Gesigneerde 19e eeuwse militaire messing nachtwakersklok door J. Bürk Original. Nr. 74886. Met één sleutel. Functies niet getest. Afmeting: 4,3 x 8 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.

Japans ivoren figuur
Resultaat: 175 EUR

Antieke Japanse ivoren figuur. Moeder en kind. Circa 1900. In goede staat.

Vuurvergulde kandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaar met Griekse vrouw. Met wit Carrara marmer. Vier-lichts. Bovenstuk vermaakt. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

4x 19e Eeuwse gietijzeren tuinzuiltjes
Resultaat: 170 EUR

Vier maal 19e eeuwse Louis Seize gietijzeren tuinzuiltjes met fakkels. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Bronzen hanglamp, 1920
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke bronzen hanglamp met druiventrossen en fratzen + fruit applicaties. Met vijf lichtpunten en albasten lampenkappen. Drie gelijmd. Circa 1920. Afmeting: 110 x 90 cm ø. In goede staat.

Emaille reclamebord 'Aspro'
Resultaat: 150 EUR

Oud reclamebord. Tweede helft 20e eeuw. Aspro Microfined. Als nieuw. Afmeting: 110 x 28 x 1,5 cm. In goede staat.

2x Antieke theedozen
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke dekseldozen (thee). Eén maal gecontourneerde schildpad dekseldoos met twee compartimenten en schildpad deksels. Carette. Eén maal mahonie Biedermeier theedoos met bandintarsia. Circa 1830...

2x Marmeren tafellampen
Resultaat: 150 EUR

Twee marmeren tafellampenvoeten in Griekse zuilvorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Antieke Tibetaanse Tangka
Resultaat: 150 EUR

Antieke Tibetaanse Tangka. Handbeschilderd op zijde. Afmeting: 112 x 64 cm. In goede staat.

Oosterse documentenkist
Resultaat: 150 EUR

Oosterse houten documentenkist met koper beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 43 x 56 cm. In goede staat.

2x Wandlamp met Beethoven
Resultaat: 150 EUR

Twee messing wandlampen met Beethoven. Compositie metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 31 x 29 cm. In goede staat.

Hollandse Barok kroonluchter, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse Hollandse bronzen Barok kaars-kroonluchter. Zes-lichts, één arm gerepareerd. Afmeting: 40 x 45 cm ø. In goede staat.

Antiek reisbestek, 1895
Resultaat: 140 EUR

Antiek reisbestek, ca 1895, met gesneden houten heften, volkskunst. 19 cm. In goede staat

18e Eeuws houtsnijwerk
Resultaat: 130 EUR

Groot 18e eeuws Barok houtsnijwerk met polychromie. Twee engelenkoppen. Paar bijschilderingen. Afmeting: 30 x 39 x 13 cm. In goede staat.

Antiek scheepskompas, 1930
Resultaat: 130 EUR

Antieke messing scheepskompas met elektrische verlichting. Circa 1930. Afmeting: 25 x 27 x 20 cm. In goede staat.

2x Japanse bloempotten
Resultaat: 130 EUR

Twee grote antieke Japanse messing bewerkte bloempotten met Foo-honden koppen en vogels. Circa 1900. Afmeting: 24,5 x 27,5 cm ø. In goede staat.

Antiek glas-in-lood raam
Resultaat: 130 EUR

Antiek gebrandschilderd glas-in-lood venster met Mercurius. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.